Şimdi Ara

HYBRİD ARCHER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hybrid archer kasamyı düşünüyorum. sizce 2 int 1 str mi 2 str 1 int mi yoksa eşit int eşit srt mi kasım. ve bunların yanında forcelerı ne olsun. hybrid archer kullanan yada düşünceleri olan arkadaşlardan cevaplarınızı bekliyorum

• bence 2str 1int cold aç derm ama genede senin kararın sen bilirsin
  • Hybrid archer dan destek charı olur, PvE charı olur, PvP charı olmaz. Ama kasması oynamsı çok zevkli bir chardır.
    Hırslı oyuncuya gelmez, oyunu zevk için oynayan adamın charıdır.
    Sana önerim,
    2 int 1 str
    Ana element cold
    Destek element force
    Yardımcı element lightning
    Skiller Pacheon 70
    Cold 70
    Force 70
    Light 40
    Skillerden hangi kitapları açacağını da üst konudaki archer guide ye bakarak bulabilirsin. Oarada yazmıştım detaylı olarak. İnt archer da cold ve force, str archer da da lightning skilleri var.
    Hybrid char dersen sword, shield, lightning, fire daha efektif bilesin.
  • ewt bence de 2 str 1ınt git (hybırd istiyom diyosan) ve cold en avantajlısı.
  • bence full str arher kas fire + pacheons ver + forcede harmony var gerçi işe yaramıyodu dün akşam inşallah düzelmiştir o neyse onuda aç rahat rahat sp farm yaparsın banditlerde sonra adam gibin adamın olur
  • fulll str fire yada cold aç
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nomad_Soul

Hybrid archer dan destek charı olur, PvE charı olur, PvP charı olmaz. Ama kasması oynamsı çok zevkli bir chardır.
    Hırslı oyuncuya gelmez, oyunu zevk için oynayan adamın charıdır.
    Sana önerim,
    2 int 1 str
    Ana element cold
    Destek element force
    Yardımcı element lightning
    Skiller Pacheon 70
    Cold 70
    Force 70
    Light 40
    Skillerden hangi kitapları açacağını da üst konudaki archer guide ye bakarak bulabilirsin. Oarada yazmıştım detaylı olarak. İnt archer da cold ve force, str archer da da lightning skilleri var.
    Hybrid char dersen sword, shield, lightning, fire daha efektif bilesin.

sana katılıyorum arkadaşım

• nomad soul geme seni dinlicem. seni dinledim full int bow açtım 45 oldum pvp de 1 alt lvl silahı kullanlarına yeniliom. pve de hep ölüorum. o charı 2 int 1 str ye çevirecem. gene yanılamyız yaratık kesim yeter. bide bu char pvp de çokmu kötü olur. yenemmemi 2-3 lvl altımı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammet erdal

nomad soul geme seni dinlicem. seni dinledim full int bow açtım 45 oldum pvp de 1 alt lvl silahı kullanlarına yeniliom. pve de hep ölüorum. o charı 2 int 1 str ye çevirecem. gene yanılamyız yaratık kesim yeter. bide bu char pvp de çokmu kötü olur. yenemmemi 2-3 lvl altımı.

Muhammed kardeşim. Ben archer yazısında da belirttim o kadar. İnt archer pvp charı değildir diye. Bu charı pvp de iş yapar hale getirmek istiyorsan yapacakların.
    Statlar 4 int 1 str olsun. Hesabını kitabını yap devam et. 4 lvl int e 1 lvl str ye ver anlayacağın. (Ama full int geldiysen buraya kadar bozma full int devam et. Nuker olacaksın zira. )
    Pacheon skillerini sil, sword shield olayına dön.
    Şu ama kadar açtığın elementleri bilmiyorum ama sanırım cold ve light gittin.
    Bu durumda el yakman light olsun. Cold dan defans buff unu pasifini ve nukeleri aç. Light dan ne görürsen açacaksın ve maxlayacaksın.
    Bicheon dan combo 1, 3 ve 5. kitap max.
    Yere düşürme 1. kitap 1 lvl 2. kitap max.
    Yerde batırma full max.
    Pasif max.
    Lvl 52 olunca al eline iyi bir kılıç ve kalkan ve çık pvp arenasına herkese kafa tut.
    Dayanıklı bir nuker char olacak elinde kore işi.
    Ama archer dersen ne şekilde kasarsan kas archer ın hiçbir halinden int veya str iyi pvp charı olmaz. Bunu bilesin. Zira
    int gidersen
    spear olursan daha çok vurursun, artı extra 1078 hp alırsın heuksal dan
    sword olursan gene daha çok vurursun ve kalkan avantajın olur extradan
    str gidersen
    glavie olursan daha çok vurursun, artı extra 1078 hp alırsın heuksal dan
    blade olursan kalkan ve düşür batır ile pvp de rakip tanımazsın.
    Archer san maalesef bi extra yok sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 7 Eylül 2006; 21:16:55 >

• valla arkadaşım bana sorarsan full str archer kasıyorum ve lvl 56 yım şuan karşıma lvl 56 nuker gelsin yıkarım çünkü çok yıktım isterse elinde kalkan olsun ve full int gidersende pvp ci olmaz ama 69 lvl skill i ile tif ken yada guild warda çok etkili olursun ama karşına çıkarlarsa bye bye int char light olur master olarak str char fire cold ise yan skill olarak her ikisinde de açılır bnim şuan light ta var fire da cold da zira sp farm sağ olsun am ben sana str archer kas derim kore serverinde kendini çok belli etmiş bi chardır her char birbirine diş geçirir int archerla boyna kaçak dövüşceksin 20 m teleport açıcaksın lighttan yani max olucak anca öle kaçarak boyna ok vurcaksın ama fire daha az uğraştırır fazla kaçmadan savaşırsın bu iş bi nevi str ve int bakmaz kullandığın itemlerde önemlidir
  • BENCE ARCERİ SALLA BLADE AÇ OYNAMA BAKIMINDAN ARCER SIKICI ADMIN GOZUNU İÇİNE BAKA BAKA YAY SALLIYON OYUNDAKİ EN SAÇMA CHAR BLADE HİÇ SIKMIYO SKİLLERİ COK ÇEŞİTLİ ELİNDE BİR SURU ALTERNATİFİN OLUYO UZAKTA İSE RAKİBİN CUT GELDİ DUSUR BATIR HARİKA COMBOLAR BLOCK ÇEKEN KALKAN EN İŞLEVSEL VE TEKDUZE OLMAYAN CHAR BLADE BLADEDE FARKLI İŞLEVSELLİ SKİLLER İMDADINIZA KOSUYOR BLOCK VE EXTRA DEFANSDA BASKA KEYİF
  • ARCERİN AVANTAJI ARCER TAM OLARAK BİR NUKER AVCISIDIR EER ICE STR GİDİP HESUKAL BUFUNU AÇARSANIZ NE YATARSINIZ NE KESERSİNİZ COK KOMİK DURUM COK YASADIM FİRE ACIN KESEBİLMEK İSTİYOSANIZ

ARCER STR OLMALI STRONG BOWA KADAR KAS GEWSETİCİ AGRI KESİCİ İÇİP BOL BOL YUZUNU YIKAYIP AGIR METAL DİNLEMELİDİR Bİ CHAR 31 LWLLA KADAR BUKADARMI ZOR KASILIR YUCE ALLAHIM 31 E KADART BLADEDEN ZORDUR HELE COLD AÇARSANIZ

HESUKAL: SALDIRILARI HANTALDIR AMA COK KOYAR

BİCHEON:SERİDİR AZ KOYAR AMA SAYDIRIR SERİ OLURSUN

PACHEON: HESUKALDAN HANTAL BİCHEONDAN EŞİT KOYAR GUCLU SKİLLER ACILMADAN STRONG BOW ZATEN NUKE GİBİDİR EN DEGRELİ SALDIRINIZ Bİ OKÇUNUN OKÇU AÇMA SEBEBİ
  • selam,

Hybrid yapılandırma ile ilgili bilgilere aşagıdaki linkten ulaşabilirsin.
    sanırım sana yardımcı olacakdır.

http://games.groups.yahoo.com/group/sroistanbul/message/7

herkese iyi oyunlar
  • lvl 45 full int archerım var. lvl 40 cold ve lvl 40 okçu skillernin tüm kitapları full. birazda lıghtınge verdim ve glave in pasifi 1. seviyede. bu char yaratık keserken çok ölüyor ve pvp de hiç bir işe yaramıyor. 2 int 1 str ye çevirmeyi düşünüyorum. str kıyafetler giyip armor giyecem bölece okçu skillerim daha kuvvetli ve cold dan gelen fiziksel buffla daha yüksek fiziksel defans elde etmeyi düşünüyorum. bunları yapmalımıyım sizce. okçudan vazgeçemem skiileri full hemde sevmiyorum nukecileri.
  • Full Str Lıgthing aç
  • 2 int 1 str yaparsan biraz daha dirençli olursun. pvp de gene çok etkili olamazsın ama mob keserken rahat edersin. mob keserken çok yatıyorum diyorsun ama bu int charların kaderi. int yapılandırmanın düşük hp si dolayısıyla arada yatman normal. bir de full int sin. nuker olmak sorundasın. okçu ol nuker ol. maden ok benim silahım diyorsun. elementlerde de light ve cold u maxla. hazır okçuyken sp farm yap biraz. skillerin ezik kalırsa daha çok yatarsın. Ama el yakman cold sanırım. cold el yakma ile moblarda çok yatyorum diyorsan buildinde bir sorun var gibi geldi bana. Eğer skill eksiğin yoksa kendi levelindeki mobu yanına gelmeden rahat kesebilmen lazım.
  • kesebiliyorum yanıma gelmeden rahatça hatta 1 kitabları kullanrakda 3-4 mob geldimi bitiyor film. kendimden aşağı silah kullanları kesim yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet erdal -- 8 Eylül 2006; 12:45:58 >
  • ben 2int 1str gittim herkes baştan başla dedi ama benim amacım pvp yapıp güçlü olduğumu göstermek deil eğlence için oynuyorum yoksa kendimi fazla kaptırıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.