Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung Galaxy SL; Super Clear LCD ile 1650 mAh batarya bir arada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
12.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adedede

quote:

Orijinalden alıntı: karti

samsung telefon pazarını bırakması gerektigni anlamadı hala telefon uretecem diye ugrasıyor.

inanırmısın bilmem ama mercedes de hala araba üretiyor terbiyesizler :))))

çok güzel ya helal olsun varya okudum bir tebessüm kapladı yüzümü güzel espri

• quote:

Orijinalden alıntı: adedede

quote:

samsung telefon pazarını bırakması gerektigni anlamadı hala telefon uretecem diye ugrasıyor.

inanırmısın bilmem ama mercedes de hala araba üretiyor terbiyesizler :))))

bu iyiymiş yaa..!!!

• Madem I9003 yaptın pilide güçlendirdin,kameraya flash koymaktan acizmisiniz nasıl adamlar bunlar aklım almıyor
  • resimde flash varmış gibi gözüküyor
  • size katılmıyorum galaxy s iphoneden bile daha güzel samsung süper iş başarıyor devam etsin
  • plastik kalıtesını degıstırmedılerse hala yetersız gelebılır tel;birde artık kımse bu ıslemcıye para vermez,lg nın ıslemcı gucunu goren bu saatten sonra almaz galaxyi.
  • Bu aletin mantığı nedir, hali hazırda satışta olan Galaxy S ile arasında bariz bir fiyat farkı olmaz ise çok mantıksız bir ürün.

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

???????????

Piyasayı son zamanlarda takip etmiyosun sanırsam... Dünyanın en fazla satan 2. markası ve fiyat performans açısından çok kaliteli ürünlere imza atıyor

Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz... Senin tercihine ve görüşüne de saygı göstermek gerek

Bunun zevkle alakası yok, Galaxy S in performansından ve satış rakamlarından haberi yok arkadaşın sanırım, böyle bir satış başarısı elde etmiş samsung neden bıraksın acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 3 Şubat 2011; 0:44:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YelKnLx
    Amoled ekranlarda ekran yanması olduğu için üretim sayısını azaltmak istemiş olabilirler

Kactane yanik samoled ekran gordun bu gune kadar
  • neredeyse aradan 1 sene geçmiş ve güncelleyebildigi sadece ekran ve pilmi ? led flash beklerdim ben en azından
  • Bunun Galaxy S'ten farkı ne? Ekran ve batarya dışında bir fark yok. Resmen Galaxy S'in kasasını değiştirip tekrar satmaya çalışıyor.
  • Valla 4 aydır mutlu mesut kullanıyorum ben Galaxy S'i. Aslında benim Xenon veya Led flaş beklentim vardı. Bana göre telefonun öne çıkan eksiklerinden biri. Ayrıca metal kasa değişikliği olur diyordum ama pek bir yenilik göremedim. SGS eskiyene kadar değiştirmeden devam edeceğim.
  • lg optimus 2x ve motorola atrix 4g piyasaya sürülecekken samsungun hala çift çekirdekli telefon üretmemesine şaşırıyorum,galaxy s ten sonra gereksiz bir telefon bu,ayrıca telefonlarındaki kasanın kalitesini düşük tutmakla neyi amaçlıyo samsung,yapmıyorlar ki htc hero,htc desire hd gibi kaliteli kasalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

bataryası acaba galaxy s modeline uyarmı? uyarsa alabilirim :) model galaxy s modeline çok benziyor herhalde aynı tür batarya kullanıyordur (ebad olarak)

benimde ilk aklıma gelen bu oldu :) ama aradaki fark çok az...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

lg optimus 2x ve motorola atrix 4g piyasaya sürülecekken samsungun hala çift çekirdekli telefon üretmemesine şaşırıyorum,galaxy s ten sonra gereksiz bir telefon bu,ayrıca telefonlarındaki kasanın kalitesini düşük tutmakla neyi amaçlıyo samsung,yapmıyorlar ki htc hero,htc desire hd gibi kaliteli kasalar

İstediğiniz telefon ayın 13 de tanıtılacak.
  • guzel bir cihaz fiyatinin galaxy s ten daha düsûk olacagini düsünûyorum
  • 1650 ma batarya bence yeni sc lcd icinnkoyulmus olabilir.
    mm boyutlari yukselmis.
  • çıkış tarihi hakkında bilgisi olan varmı ?
  • wave 1 ve 2 gibi müthiş tasarım çizgileri dururken neden üst sınıf olan galaxy leri basit yapmışlar. zevk meselesidir tabi ama bunların tasarımı çok basit geldi bana
  • telpa getirmeyecek ama bir internet sitesi 1000 lira civarında getirebilirse birçok telefona çok iyi bir alternatif olur
  • quote:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.