Şimdi Ara

Hürriyet gazetesinin amacı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hürriyet denen gazete dün patlama olmuş ortalık yangın yeri sürmanşet bölümü altındaki karelere Galatasaray lı yıldız inanılmaz gaf diye haber yapmış . yetmedi bugün öğlene kadar sürmanşette koca koca karede yine aynı haber . şimdi başka bir bölümde yine ana sayfada o haber. yabancı futbolcu yanlış bir şey yazmış duyar kasacağım derken teroristturkey yazmış.

iyi güzelde neredeyse gün boyunca bunun çığırtkanlığını yapmak nasıl bir mantık olabilir ki ?

• bu medya gurubu yerli değil, o sebeple şaşırmamak lazım..
  • Kusra bakmaynca kendı oyuncunuz diye vatan millet sevginizin önüne geçmesin. Kör cahil insan bile öyle bişey yazmazdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut bulutun babası 60 yasında vefat etti Ülke seferber oldu orda ölen Gençler ygsden çıkar çocuklar öldü sıkıntı yok bu olayı Toplu olarak değerlendirmiyenlerin allah belasını versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hürriyet GALATASARAY'ı kötüleyecek bir haberi kaçırmazda...Jose ne yaptığının farkındadır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Kusra bakmaynca kendı oyuncunuz diye vatan millet sevginizin önüne geçmesin. Kör cahil insan bile öyle bişey yazmazdı

Asıl sen oh bu konuda da GSye laf sokayım ergenliğinde olmayasın? Bugüne kadar her patlamada sempati yapan, üzülen, halen daha Türkşye de yaşayan adamın böyle bir tiviti isteyerek atacağına inanıyorsan hemen doktora görün. Ama amacın başka senin. Böyle bir günde bile.

• O nasıl tweet öyle yahu bu kadar mı cahil bu adam? Çat pat İngilizce bilen azıcık da kafası basan adam bile anlar yanlış yazdığını yahu.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Boş yapma. ing bilmiyorsa yazmak zorunda değil. Kimse de gs nin bilmrm hangi tajımdan aldıgı yedegın yedegı 2. Sınıf bı futbolcu niye böyle bi twit atmıyo diye sormaz. Türkiye burası. Fenerliside gslisi de bjk lisi de digerleride Türk e Türkiye ye saygı duyacaklar.

• quote:

Boş yapma. ing bilmiyorsa yazmak zorunda değil. Kimse de gs nin bilmrm hangi tajımdan aldıgı yedegın yedegı 2. Sınıf bı futbolcu niye böyle bi twit atmıyo diye sormaz. Türkiye burası. Fenerliside gslisi de bjk lisi de digerleride Türk e Türkiye ye saygı duyacaklar.

Canım benim al Fanatizmini ve defol git. Halen daha laf sokuyosun Gsye şu an bile. Boş bi adamın boş yapma demesi kadar komik bir olay olamaz. SAKIN bana cevap yazma bi daha, alırım aklını.

• Bu nasıl saçmalık biraz beyni olsa öyle birşey yazılmayacağını bilir savunanlarada hayret ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Canım benim al Fanatizmini ve defol git. Halen daha laf sokuyosun Gsye şu an bile. Boş bi adamın boş yapma demesi kadar komik bir olay olamaz. SAKIN bana cevap yazma bi daha, alırım aklını.

Sen kimsin lan velet sanal dünyada herkes mafya babası. Bıyıkların terledi mi kocum senin kimi tehdit ediyosun.senin yasının ıkı katı kadar benim egitim hayatım var.

• ulan adam ''türkiye de terror'' yazacağına ''türkiye terörist'' yazmış.istemeden yapılmış insani bir hata niye bunu kadar büyütüp adamı hedef gösteriyorsunuz?

kaldıki dünyanın en gerizekalı insanı bile böyle bişey yapmaz.ortalama zekaya sahip bir insan yaşayıp para kazandığı bir ülke için bunu söylemez.
    nasıl art niyetli kötü kalpli insanlarsınız?böyle bir günde bile nefret tohumları saçıyorsunuz insanların kalbine.
  •  Hürriyet gazetesinin amacı ?
  • quote:

Kusra bakmaynca kendı oyuncunuz diye vatan millet sevginizin önüne geçmesin. Kör cahil insan bile öyle bişey yazmazdı

Nerde aldırdıysan başarılı olmuş.En ufak kırıntı dahi bırakmamış.Tertemiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O tweetin cidden cahillikle atıldığını düşünen sevgi kelebekleriyle dolmuş konu. Çocuklar ölmesin diye de geziyorsunuzdur siz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Sen kimsin lan velet sanal dünyada herkes mafya babası. Bıyıkların terledi mi kocum senin kimi tehdit ediyosun.senin yasının ıkı katı kadar benim egitim hayatım var.

33 yaşındayım.

66 yıl eğitim alıp bu kadar boş olan bir adam görmedim. Tebrik ederim seni. En yakın aile hekimine başvur ve tedavi gör. Provokatör seni.

• Coluk cocugu bloklayınca kafam rahat yazın yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

O tweetin cidden cahillikle atıldığını düşünen sevgi kelebekleriyle dolmuş konu. Çocuklar ölmesin diye de geziyorsunuzdur siz.

Al işte. Bir GS kini olup ciddi ciddi yanlışlıkla atılan tivit üzerinden GSli futbolcuya vurayım diyen yurdum cahili.

Adam eşi ile her saldırı sonrası yastayız mesajları atıyor. Türkiyeye terörist deseydi emin ol daha önce derdi bu 1.

2 ise adam halen daha bu ülkede oynuyor ve maçlara çıkacak. İçinden öyle bir şey geçirse dermi?

Lütfen yorum yapmadan önce beynini kullan, ve en önemlisi böyle günlerde "OHHHH elime koz geçti GSye vurayım" deme. Tipe bak.
  • quote:

Coluk cocugu bloklayınca kafam rahat yazın yazın

Tam AKP taktiği. Cevap veremediğin kişiyi inkar et. Blokladın ve bunu herkese söyledin. 1-0 öndesin hayatta. Pis provokatör. Bu acılı günde yaptığın saygısızlık senin kendine saygının olmamasının acizliğinden geliyo. Neyse blok ettiysen güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

ulan adam ''türkiye de terror'' yazacağına ''türkiye terörist'' yazmış.istemeden yapılmış insani bir hata niye bunu kadar büyütüp adamı hedef gösteriyorsunuz?

kaldıki dünyanın en gerizekalı insanı bile böyle bişey yapmaz.ortalama zekaya sahip bir insan yaşayıp para kazandığı bir ülke için bunu söylemez.
    nasıl art niyetli kötü kalpli insanlarsınız?böyle bir günde bile nefret tohumları saçıyorsunuz insanların kalbine.

hedef gösteren hayatlarına futbol harici bir bok bilmeyen cahil kesim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.