Şimdi Ara

Hukuk Istiyorum Nasil Gidiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MF'den hazirlandim geçen sene mezuna kaldim.Bu sene hukuk icin hazirlaniyorum.Genel durumum:

MAT-1:Palme SB bitireceğim.Şuan üslü sayılardayım.Aralık sonuna kalmadan bitirip denemelere asılacağım geçen sene 25 net yaptım.

GEO:Karekök sb.ve fasikul cozuyorum suan ikisindende cokkenler bitti dortgenlere gectim.bu ikisi bitinde fem cozmeyi planliyorum.

TR:Fem 3S paragraf ve ara ara karekok paragraf cozuyorum.Dil bilgisine baslamadim.

Kimya: Yazin birey ve karekok (ygs) sb cozmustum genel olarak 10 netin altina inmiyorum.

Biyo:birey cozmustum.9minimum net yapiyorum.

Fizik: ilk adim cozdum.6-11 arasi bi sklaya sahibim.

TARIH COGRAFYA VE FELSEFE TAVSIYELERINI BEKLIYORUM.SOSYALDEN MIN 20 NET YAPIYORUM.30'A NASIL CIKABILIRIM ?

VE SUNU MUTLAKA YAP DEDIGINIZ SEYLER NELERDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada aralik5 de mat 2 basliyorum.Karekok mps ve sb ile ilerlemeyi dusunuyorum.

Edebiyata en geç ne zaman baslamaliyim nasil calismaliyim ?

• drunkenxlarge D kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene matematikten hangi kaynakları çözmüştün?
  • BURAK CCC kullanıcısına yanıt
    Final ve birey b ama ikiside bitmemisti yarimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: drunkenxlarge

Final ve birey b ama ikiside bitmemisti yarimdi.

Bende şuan palme çözüyorum finali çözmüş biri olarak sence hangisi daha kaliteli?
  • BURAK CCC kullanıcısına yanıt
    Kitaplari karsilastirirsan zaten birebir ayni sorlar bile var ama gerek yandaki cozumlu ornekler olsun gerek soru sayisindaki fazlalik palme daha iyi kavratiyor bana gore

• Edebiyat için yayın denizi karikatürlerle edebiyat öneririm.Yazar eser içinse ben şu şekil yapıyorum.
    Çalıştığım konudaki eserleri küçük kağıtlara yazıp bir kutuya atıyorum sonra ordan çekiyorum falan ezberliyorum öyle yani.Kagıdın bir tarafinda yazarin adi diğer tarafinda kitabi ve türü oluyor.

• Mirov M kullanıcısına yanıt
    Mat2 napiyosun ? Ve edebiyatta tarih ve cog sb ne kullaniyosun

tarih güvender ygs lys çöz çok güzel coğrafya da birey al ama gelişim serisi değil normal sen de biraz fenden tavsiye versen iyi olur
  • kafkeff06 kullanıcısına yanıt
    Fenden hedefin ucuk (30-40) arasi degilse editor yayinlari ogretmenin defteri (kimya-biyo) al ordan konuyu oku ve kimyada birey biyo guvender al coz yanloslarini mutlaka kontrol et denemelerde ayni sekilde yanloslarini yada yapamadiklari arastir boylece min 15 yapabilirsin biraz ciddiye alirsan 20 uzerine benim gibi ilk adim fizik cozersen 20+ rahat yaparsin

• Sosyalde ben final kullanıyodum geçen seneki mezunlardan biri vermişti.Bitirdim onu şimdi sosyaldede yayın denizi aldım.Mat 2 başlamadım.Mat1 bitirdikten sonra başlamayı düşünüyorumda sanırım o zamanda çok geç olacak.Tek sorunum mat2 çaresizim ne yapacağım bilmiyorum :)

teşekkürler hocam ilk adım fizik e falan bakmaya zamanım olmaz herhalde çünkü son 1 ay çalışacağım fene 10 net yeter benim için
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.