Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
12
Favori
95.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu tuşlu telefon değilde, çevirmeli telefon olduğu için oynayamamış. Bu yüzden küfretmiş.
  • yok böle bi olay tolga canlı yayında söylemişti
  • ula konu 2006 da açılmıs hala ortalıkta video yok :D
    bu arada tolga ntv de beyazın sunduğu programa katılmıstı orda canlı yayında olna talihsizliği kabul etti kendi kulaklarımla duydum
  • ben de küfüre canlı şahit olanlardan biriyim arkadaşlar. o zaman sony videomda vardı, kayıt etseymişim, internette ne hit yapardım şimdi
  • Ben bu programı seyrettim.... Ve TRabzonluydu çocuk yanlış hatırlamıyorsam... Bende TRabzonluyum

quote:

Orijinalden alıntı: Idontknow

Arkadaşlar, Tolga GAripoğlu bir röportajında böyle bir şeyin hiç bir şekilde olmadığını söyledi..Kendisi de bu tür haberlerin nereden kaynaklandığını merak ediyormuş..Benden sölemesi, boşuna beklemeyin..

• 2 senedir konunun takipçisiyim konu hortlayınca video bulundu sandım, üstünden 3 sene geçmiş artık bulunacağını zannetmiyorum...
  • cem garipoğlu yakalandı bu video bulunamadı bulunmazda...
  • yok mu facebook videosu.
  • Bu bir internet efsanesi. Hala videosu ortalarda yok.
  • Programın sunucusu böyle bir olayın kesinlikle olmadığını daha önce açıkladı zaten.
  • ulan ne vidyoymus be ama böyle bisey oldugunu adım gibi biliyorum bende vidyoyu aramaya devam erelim en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

Programın sunucusu böyle bir olayın kesinlikle olmadığını daha önce açıkladı zaten.

Tolga Gariboğlu nu boşu boşuna getirmemişlerdi oraya osman tan erkırla kuzen herif kaseti patlatmışlardır show da bile kayıtı yoktur ben olsam bende yalanlarım.
  • bende zamanında çok aradım,benim için bir efsanedir ,birgün gerçeğiyle karşılaşmak dileğiyle
  • tg yok öyle bişey diyo ama bende o bölümü seyrettiydim çok iyi hatırlıyorum telefonu işlemiyodu paso ölüyodu çocuk baya kızdı en son kym deyince tg afalladı hemen reklama girmişlerdi
    hugo kardeşimidir ne koruduguna göre var bişey

kopyası mopyası kalmamıştır iç etmiştir onu
  • yine mi bu konu
  • bende var videosu ama nasıl upload yapacağımı bilmiyorum diyen çıkar kesin
  • up diyelim..bilgilensin kardeşlerim
  • buyrunhttp://www.youtube.com/watch?v=4szIfbi3eWE link buradan yöneticiye bu kadar yararlıyım bi onayı kaldırın yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

up diyelim..bilgilensin kardeşlerim

Adamlar yarım sayfalık konuyu okumuyorlar 8 sayfayı biraz zor okurlar.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.