Şimdi Ara

Huawei U8850 Vision kullanan? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei 08850 için Rubber Kapak , Ekran Koruyucu Film ve Universal Cüzdan Almayı düşünenler için.

https://www.telefongiydir.com/huawei/huawei-u8850-vision

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasy -- 21 Eylül 2013; 11:35:08 >
  • Telefon giris seviyesi icin ideal bir telefon.Data acik tel vs tam gunu rahat cikariyor.Govde metal kaplama.Batarya sokulebilir degil. 4 gb micro sd kart ile geliyor. Kendi icerisinde gelen rom stabil degil.custom rom indirip xperia launcheri kurdugunuzda bariz performans farki oluyor. Telefondan oyn performansi bekleme akil kari degil cunku giris seviyesi bir tel oldugu icin donanim dusuk.

Eksileri ise ses az cikiyor.Kamera idare eder.Gps konumu biraz yavas buluyor.

Fiysti herseyi telafi ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csms

Telefon giris seviyesi icin ideal bir telefon.Data acik tel vs tam gunu rahat cikariyor.Govde metal kaplama.Batarya sokulebilir degil. 4 gb micro sd kart ile geliyor. Kendi icerisinde gelen rom stabil degil.custom rom indirip xperia launcheri kurdugunuzda bariz performans farki oluyor. Telefondan oyn performansi bekleme akil kari degil cunku giris seviyesi bir tel oldugu icin donanim dusuk.

Eksileri ise ses az cikiyor.Kamera idare eder.Gps konumu biraz yavas buluyor.

Fiysti herseyi telafi ediyor.

hocam hangi rom yükleyince performans artıyor link verebilir misiniz

• arkadaşlar bende hb den aldım bugün elime ulaştı ön yüzde huawei yazısı yok dark rengi aldım ben tel güzel yalnız ekran kilidinin tuşu biraz kısa yapılmış sanki basarken rahat değil herkeste böylemi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocanım

arkadaşlar bende hb den aldım bugün elime ulaştı ön yüzde huawei yazısı yok dark rengi aldım ben tel güzel yalnız ekran kilidinin tuşu biraz kısa yapılmış sanki basarken rahat değil herkeste böylemi acaba

Evet maalesef çok kullanışsız yapılmış o tuş kilidi. Hele bir de kapakla kullanın :) Ben iyice sinir oluyorum artık bu telefona. Durduk yere reset atıyor kendine cihaz. Dellendiriyor kaldırıp yere çalacam bi gün ya hayırlısı. Bi bakıyorum cebimde ekrana pin kodu isteyen ekran gelmiş!!! Şimdi burdaki ROM u yükledim garantiye göndersem sorun çıkarırlar mı acaba? Bu arada bu reset mevzusu bu rom dan önce de vardı şimdi de devam ediyor. 2-3 günde bir reset yiyoruz maşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

quote:

arkadaşlar bende hb den aldım bugün elime ulaştı ön yüzde huawei yazısı yok dark rengi aldım ben tel güzel yalnız ekran kilidinin tuşu biraz kısa yapılmış sanki basarken rahat değil herkeste böylemi acaba

Evet maalesef çok kullanışsız yapılmış o tuş kilidi. Hele bir de kapakla kullanın :) Ben iyice sinir oluyorum artık bu telefona. Durduk yere reset atıyor kendine cihaz. Dellendiriyor kaldırıp yere çalacam bi gün ya hayırlısı. Bi bakıyorum cebimde ekrana pin kodu isteyen ekran gelmiş!!! Şimdi burdaki ROM u yükledim garantiye göndersem sorun çıkarırlar mı acaba? Bu arada bu reset mevzusu bu rom dan önce de vardı şimdi de devam ediyor. 2-3 günde bir reset yiyoruz maşallah...

KAPAKLA KULLANACAK KADAR PAHALI CİHAZ DEОİL ZATEN BENCE KAPAĞI ÇIKAR HOCAM YİNEDE SEN BİLİRSİN BEN GERİ GÖNDERDİM GM DISCOVERY ALACAM EĞER FARKINI TAMAMLAYABİLİRSEM.GARANTİ İÇİNSE ORJİNAL ROOMU TEKRAR YÜKLERSEN SIKINTI ÇIKACAĞINI SANMIYORUM

• quote:

quote:

quote:

KAPAKLA KULLANACAK KADAR PAHALI CİHAZ DEĞ�İL ZATEN BENCE KAPAĞI ÇIKAR HOCAM YİNEDE SEN BİLİRSİN BEN GERİ GÖNDERDİM GM DISCOVERY ALACAM EĞER FARKINI TAMAMLAYABİLİRSEM.GARANTİ İÇİNSE ORJİNAL ROOMU TEKRAR YÜKLERSEN SIKINTI ÇIKACAĞINI SANMIYORUM

En iyisini yapmışsınız hocam. Ben de gönderecektim ama kargodan geç almıştım vs derken 7günü doldurduk ondan sonra pişman olduk. Orjinal rom nerde var ki? Bulabilsem işte :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

KAPAKLA KULLANACAK KADAR PAHALI CİHAZ DEĞ�İL ZATEN BENCE KAPAĞI ÇIKAR HOCAM YİNEDE SEN BİLİRSİN BEN GERİ GÖNDERDİM GM DISCOVERY ALACAM EĞER FARKINI TAMAMLAYABİLİRSEM.GARANTİ İÇİNSE ORJİNAL ROOMU TEKRAR YÜKLERSEN SIKINTI ÇIKACAĞINI SANMIYORUM

En iyisini yapmışsınız hocam. Ben de gönderecektim ama kargodan geç almıştım vs derken 7günü doldurduk ondan sonra pişman olduk. Orjinal rom nerde var ki? Bulabilsem işte :D

VARSA FORUMDA VARDIR İYİCE ARAŞTIR İNŞ.BULURSUN HOCAM

• Ekranı 256k sorun olurmu. 16 milyon renkli ekranlar ile aşırı fark var sorun olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badelasum

Ekranı 256k sorun olurmu. 16 milyon renkli ekranlar ile aşırı fark var sorun olurmu ?

Ekranı gayet iyi, hatta kardeşimin xperia neo sundan daha iyi diyebilirim.300 tl ye daha iyi ekranı bulmak zor
  • bu telefon ile telefon hattı üzerinden 3g görüntülü görüşme yapabilmek için herhangi bir program var mı? veya nasıl telefon hattı üzerinden görüşme yapabiliriz? Telefon hattı üzerinden görüntülü görüşme var diye bu telefonu almıştım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • ek5555 E kullanıcısına yanıt
    Kardesim bu cihazda dahil artk cogunlugu 3g gorntulu gorusme desteklemiyor ust duzey modellerde dahil ancak skyp msn filan

• arkadaşlar aşağıdaki bağlantılardan hangileri yüklenip kullanılabiliyor ACİL YARDIM
    foursquare
    tango
    wifi bağlantısı
  • arkadaslar telefondan bende aldım ama rehbere kayıt yapamıyorum sim karta numara ekleyemedim direk google hesabına kaydediyor ileride farklı telefon alırsam bu numaralara nasıl erişebilirim yada rehbere kaydetmenin bir yolu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajmet

arkadaslar telefondan bende aldım ama rehbere kayıt yapamıyorum sim karta numara ekleyemedim direk google hesabına kaydediyor ileride farklı telefon alırsam bu numaralara nasıl erişebilirim yada rehbere kaydetmenin bir yolu varmı

HiSuite programıyla herşeyi yeedekleyebiliyorsun ama sanırım sadece huawei lere aktarabilirsin. Google hesabına kopyalaması iyi işte, android hangi telefona geçersen geç hesabını tanımladığında rehberin de otomatik olarak gelecektir ;)
  • Evet arkadaşlar telefona 4.1.1 ve 4.0.4 yukledim 4.1.1 de biraz sorun var romda reset cekiyor ve wifi sorunlu ama 4.04 de gayet stabil ve işlemci hızı 1500 e cıktıgı için telefon uçuyor aka olan romu yukledim suan için gayet memlunum ayrıca bilirsiniz alt kapasitif tuşlarda bazen sorun olyordu iyi basmıyordu bu romda gayet iyi çalısıyor telefonu yere koyduğumda tuşlara basyor oldukça hasas suan halla aktif olrak deniyorum temple run 2 de hiç kasamdan oynaya biliyorum. uygulamalar hemen açılıyor sorularınız varsa yanıtlaya bilirim
  • u8850 camı kırıldı. Bunların değişimi sadece cam oluyor mu? Yoksa ekranla birliktemi değişmesi gerekiyor.
  • Bu telefon alinmaz pismanliktir

• recak R kullanıcısına yanıt
    benim de camı kırıldı ekran komple değişitor.hepsiburadadana aldım.kvk garantiden ücretsiz değiştirdi.
  • bende kardeşime almayı düşünüyorum bazıları olumsuz eleştiri yapmis ula bu paraya Nokia nin tuşlu telleri gelmiyor ne güzel ace 2 tadında akilli telin oluyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.