Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef rootlamadan olmayacaktır.
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    merhaba
    timlerden sordum. MEDİAPAD 10 için bana 650 l fiyat söyledi. yout için ise 329 tl denildi. sanırım fiyatlar makul. benim öğrenmek istediğim mediapad link içinde telefon özelliği kazandıran bu apk geçerli olacak mı? yoksa ayrı bir apk mevcut mu. bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..
    HERKESE İYİ BAYRAMLAR.
    -Telefon görüşmesi yaparken ekran kapandığı anda telefon sesi gidiyor.
    Çözüm olarak ekran kapanma ayarlarını kapattım ama o zamanda görüşme bitene kadar çantaya koyma ihtimali kalmıyor.
  • @trades
    Denemedim, denendiğini de duymadım, ancak aynı .apk kurulabilir diye düşünüyorum. Yeter ki, mediapad link 'te gerekli donanıma yer verilmiş olsun.

@nedim1
    Bende böyle bir sıkıntı mevut değil. Sizin mesajınız üzerine tekrar deneme yaptım. Ekran karardıktan sonra da iki yönlü ses alış verişine devam ediliyor ve hiç bir şekilde iletişim problemi ortaya çıkmıyor.
  • Ben ve diğer bir arkadaşta daha var sesin kesilmesi mevzusu. Farklı yerlerden aldık cihazları.
  • İlginç, sıkıntı ya cihazın kendisinde ya da yüklediğiniz bir uygulama/girdiğiniz bir ayar yüzünden de olabilir diye düşünüyorum. Diğer sesli iletişim sağlayan uygulamalarda (örneğin Viber) bahsettiğiniz problem görülüyor mu. Hiç olmadı, tableti sıfırlayıp, ses kesilmesi ile ilgili tekrar deneme yaptınız mı.
  • Bu arada,

Herkese iyi bayramlar dilerim.
  • Yaptık hocam sıfırlamayı. Sadece telefon özelliğini kullanırken oluyor. Diğer programları kullanırken ne 3g ne de wi-fi de kesinti olmuyor. İlk aklıma gelen genel olarak androidde arkaplana atılan (Güç tuşuna basılarak) bazı uygulamaların otomatik stand-by moduna geçmesi geliyor. Vakitsizlikten çok detaylı inceleyemedim gerçi. XDA da bahsetmişlerdi ama kaybettim linki.
    @yaskoo_87
    merhaba
    ilginiz için teşekkürler. internette araştırırken bu sitede http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_10_link-reviews-5507.php ( umarım link vermek sıkıntı olmuyordur) yorumlarda telefon özelliği ile ilgili yorumlar yapılmış. sizin için sıkıntı olmazsa bakabilirmisiniz. çeviri yaparak baktım. ama kafamda daha netleşmedi.
    teşekkürler...
  • Çin sitelerinde Huawei Mediapad 7 Youth tabletimize uygun kılıfa ilk defa rastladım. En az 100 adet satın almak şartı ile, tanesi 5-5.7 dolar arasında satılmakta diye anladım.

http://www.alibaba.com/product-gs/1194200797/Hot_press_leather_case_for_Huawei.html

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

• güzel kılıf mış nezaman gelir acaba yada gelir mi ?yarın izmir çankaya da kılıf bakacağım düzgün bişey bulursam alırım burda paylaşrıım fotoları.
  • Gelip gelmeyeceği girişimcilere bağlı

Bu arada turkcell'in hala tabletimiz için aksesuar desteğini sağlamamış olmasına şaşırıyorum. Satın aldığım gün dahi "kılıfınız var mı" diye sorsam bana sunabilecekleri seçenekleri olması lazımdı, tableti piyasaya sunmadan bunun hazırlığını bitirmesi gerekirdi. E turkcell de öyle amatör bir firma değil, 100lerce farklı cihaz sattı. Bu işlerin nasıl yürütüldüğünü en iyi bilenlerden.
    Er ya da geç bu konuda gereğini yerine getireceklerdir diye düşünüyorum, o da fahiş fiyattan olmaz umarım. Bizi çin çan çundan ürün getirtmek zorunda bırakmazlar inşallah.

Ben şimdilik evdeki diğer 7" tabletin kılıfını kullanmaktayım: LİNK

Ancak ekran boyutu dışında hiç bir tarafı tabletimizle uyumlu olmadığını da belirtmem gerekir.

• ne kadar nerden bulabilirim
  • Getirme imkanı olanlar getirsinler, alalım 15 tl den :) @yaskoo_87

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedim1

Getirme imkanı olanlar getirsinler, alalım 15 tl den :) @yaskoo_87

Öylesine ben de razıyım.
  • Önceki mesajlarımda ebay den verdiğim linkteki kılıf da bizdeki youth lara uyacak büyük ihtimalle. Turkcell ve KVK dan beklemeyin derim en azından kısa sürede. Ideos x5 ve benim zamanında satın aldığım 2 farklı telefonda 5-6 ay sonra geldi aksesuarlar ki biri samsung idi aldığım telefonlardan. Ya da en kötü bizimkiler gelsin, uyduğuna dair teyid alır öyle satın alırsınız.
  • tabletin içindeki navigasyon ıkonuna tıklayınca konum bekleniyor diye kalıyor. acaba yüklü bir navi var mi tablette, yoksa yüklenecek programı bu ikonu kullanarak mi açacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul37 -- 10 Ağustos 2013; 16:36:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunrise45 S kullanıcısına yanıt
    kardeş bende gaziemirde oturuyorum ve hangi bayiiden aldığı söylermisin birde memnunmusun çünkü almayı düşünüyorum ciddi
  • arkadaşlar bu phonepad piyasası canlanırmı acele mi ? ettik diyeceğim ama asus bi model çıkarmış 7inç phonepad fiyatı 700 lira bizim tablet in üstüne f/p bi tablet zor gelir düşüncesindeyim.
  • asus un phonepad bir süredir var hocam yeni değil. Ama dediğiniz gibi 700 TL ve yarısına aynı işi görebileceğiniz bir cihaz var
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.