Şimdi Ara

Huawei Mate 9 kutu açılışı ilk izlenim videosu 'Üst seviyede yeni soluk' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam çektiğim s7 edge ve p9 uzun pozlama fotograflarıda burada dursun...

Huawei Mate 9 kutu açılışı ilk izlenim videosu 'Üst seviyede yeni soluk'...p9Huawei Mate 9 kutu açılışı ilk izlenim videosu 'Üst seviyede yeni soluk'...s7 edge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 29 Aralık 2016; 9:21:38 >

• Huawei Türkiye'deki en iyi teknik servis hizmeti sunan firma şuan. Ve en stabil arayüzlerden birini kullanıyor hatta Mate 9'da kısmen yapay zeka olan bi arayüz var. O çağ dışı bilgilerinizi güncelleyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAR değerlerini halletti mi Huawei?
  • Mate 9 pro bence en kıralı şu an ,elma armut fiyatı düşmezmiş bilmem neymiş hava civa..helede huawei bir sonraki cihazlarında sensör boyutlarını 1/2.9 dan 1/2.3 inç (veya daha fazla) boyutuna yükseltirse geriye kalan tüm markalara geçmiş olsun..
  • Mesut bey , 4K videoda optik görüntü sabitleme devre dışı kalır yalnız..

• quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

He hee. Marka algısı oluşmadan fanboylar türemiş
    2-3yıl önceye kadar burda androidi ben savunuyordum. Kime neyi anlatıyorsun sen ?
    Son raddeye ulaştık , tası tarağı topladık gittik bu bölümden. Görülen o ki hiç değişmemiş fanboylar halen var
    1000-1500 liraya ne öneriliyorsa onu alın arkadaşlar. Gereksiz yere bu kadar paralar vermeyin.
    He 3bin lira verecekseniz de huaweiye vermeyin. Git apple al kafan rahat olsun.
    bakınız: sıfır mate8 fiyatları
    mate8 ile mario oynuyorsun da bunla uzaya mı çıkıyorsunuz?

Senin gibi fanboy olsaydım Huawei kullanırdım heralde modemim bile tplink... Yazdığın şeylerin altı çok boş. Marka algısı yok dediğin firmayla şakşakcılığını yaptığın Apple arasında %3 falan satış farkı var. Marka algısı yok dediğin firma nasıl bu kadar pahalıya bu kadar çok telefon satıyor acaba? Sen 15 gün sonraya sıra al telefonunu götürmek için Apple'da, Huawei kapından alıp kapına bıraksın telefonu en fazla 5 günde... "ömö mörkö ölgösö yökkkkk"

• sar değeri çok yüksek. 1.42 değer var
    http://www.phonearena.com/phones/compare/Huawei-Mate-9/phones/10279

Diğer eksi yönü suya toza dayanıklı kasasının olmayışı.

Ön camın dayanıksız olduğu da söyleniyor ama huawei 3 ay ücretsiz olarak camın değiştirileceğinin garantisini veriyor. Kutudan buna ilşkin bir kart da çıkıyor.

İncelemede şu konulara değinirseniz güzel olur
    kulaklık ses çıkışı ve kalitesi(kutudan çıkan kulaklıkla)
    şebeke çekim gücü ve sar değeri ile ilgili tel görüşmelerinde baş ağrısı yaşayıp yaşamadığınız.

Kolaylıklar dierim...

• quote:

Kalemi yok çöp.
    O paraya 2 tane note5 alınır, Sıfırı o kadar düşmediyse biri 2.el oluversin.
    En azından çin arayüzüne ve delta garanti saçmalığına bulaşmamış olurum.

kaleminin olmadığından dem vurup çöp demişsiniz, apple alın daha iyi demişsiniz başka bir yorumunuzda.

Ancak şurada çelişiyorsunuz, Appleda büyük ekrana sahip ama kalem desteği yok. Ama önermişsiniz.

Ekleyeyim, appleda 32lk plus alınmaz. Kapasite yetersizkalır. 128lik almak lazım ki onun da fiyatı 4k civarında.

Ben de apple kullanıyorum ama artık applea 4k vermem, varsın kafam rahat olmasın arkadaş.

Huawei ve sony arayüzü, android dünyasının en stabil arayüzlerindendir. Gncellemeleri de alırlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

quote:

He hee. Marka algısı oluşmadan fanboylar türemiş
    2-3yıl önceye kadar burda androidi ben savunuyordum. Kime neyi anlatıyorsun sen ?
    Son raddeye ulaştık , tası tarağı topladık gittik bu bölümden. Görülen o ki hiç değişmemiş fanboylar halen var
    1000-1500 liraya ne öneriliyorsa onu alın arkadaşlar. Gereksiz yere bu kadar paralar vermeyin.
    He 3bin lira verecekseniz de huaweiye vermeyin. Git apple al kafan rahat olsun.
    bakınız: sıfır mate8 fiyatları
    mate8 ile mario oynuyorsun da bunla uzaya mı çıkıyorsunuz?

Senin gibi fanboy olsaydım Huawei kullanırdım heralde modemim bile tplink... Yazdığın şeylerin altı çok boş. Marka algısı yok dediğin firmayla şakşakcılığını yaptığın Apple arasında %3 falan satış farkı var. Marka algısı yok dediğin firma nasıl bu kadar pahalıya bu kadar çok telefon satıyor acaba? Sen 15 gün sonraya sıra al telefonunu götürmek için Apple'da, Huawei kapından alıp kapına bıraksın telefonu en fazla 5 günde... "ömö mörkö ölgösö yökkkkk"

Ben note5 kullanıyorum la aramızdaki fark bu işte. Her telden telefon kullanırım:
    gmd,g2,m8,note5,ip6+,desire c golf ve Huawei ascend g7 kullandım Ev arkadaşıma da zamanında huawei aldırdım çünkü o fiyata alınabilecek en iyi telefon oydu.
    Tüm telefonlarımda bu geçerliydi apple hariç: O fiyata alınabilecek en iyi telefonlardır.

Olay apple fanlığı değil. Birtelefona 3k lira veriyorsam o telefon değil huawei, android bile olmamalı.
    Çin malı ve çinde bolca satmakta tek sebebi bu. Orda fiyatlandırması nasıl araştırılmalı
    Hadi onu geçtim satış rakamı kalite ile doğru orantılı olamaz. Türkiyedeki en kaliteli otomobil symbol,fluence mi

Fanboya bu kadar ders yeter. Paranı kendin kazandığın zaman anlarsın
    Tartışma burada bitmiştir.Al sen mate9u şimdi 3k liraya, ben 3-5ay bilemedin 7-8ay sonra 1500-2000e alırım sıfırını O süre zarfında uzaya çıkarsın sen de
    bakınız:mate8 fiyatları

Ekleme: 1 yıl önce note5 aldım sıfır samsungtr garantili 2000tlye kapalı kutu. Şuan sıfır kapalı kutu fiyatlarına bakınız.
    Bir de mate serisinin bakınız. Aklı olan ne demek istediğimi anlayacak zaten Dolar molar arttı demeyin.Mate için artmıyor mu dolar

İçinde bu kadar çelişki ve kıvırma olan başka bi mesaj daha varmı acaba? Daha mate 8'lerin resmi olarak Türkiye'ye gelmediği gibi bir bilgi kırıntısından haberin yok ama sıkışınca ben hepsini kullandım... yersen. Laglı Note 5'inle mutluluklar.

• Apple artık bu fiyatları haketmiyor. Burada hemfikiriz. Ancak android dünyasında premium sınıfta alınabilecek tek marka var( marka algısı ve satın alım adedi bakımından kriterim) samsung note serisi. Bence androide yüksek para verlecekse bu note serisi olmalı. Evet, note 7 fiyasko oldu ama kapalı kapılar ardında ne dalga dubaralar geçti bilemeyiz. Samsung gelecekten gelen cihazı al kullan dedi resmen. İris taramamı dersn, su altında dahi çalışan kalem mi dersin, suya toza dayanıklılık mı dersin, ekran mı dersin.

Büyük ekran kullanacaksam, ben o ekranı sadece tüketmek için değil, üretmek çin de kullanabilmeliyim. o nedenle kalem, büyük ekrana çok farklı bir kullanım deneyimi katıyor.

Açıkçası note sersini özlüyorum, evetiphone stabil, müşteri hizmetler iyi ve uzun süre güncelleme alıyor ama her büyük sürüm güncellemelerinde yavaşlıyor. 3 sene sonra kağnı haline geliyor. 3 sene az zaman değil tabi,android dünyasında 3 kez sürüm güncellemesi alan cihaz sayısı çok az. Huawei ve sony bunlardan ikisi. Bir de samsung biraz akıllandı, note 4 bir çok güncelleme alarak efsaneler arasındaki yerini aldı.

Mate 9u inceledim ve açıkçası kasa materyal kalitesini ve işçiliğini çok beğendim. Üretim standartı üst düzey,bu çok belli. Zaten huawei ceosu bizi rakibimiz apple diyor. Yanı androidde lider olacağız, orası kesin, appleıda tahtından edeceğiz.

İşin şu yanı var, apple uygulama marketindeki uygulamalar çok kaliteli. Son zamanlarda biraz bozulsa da halen andrid tarafındaki kadar çöp yazılımla karşılaşmıyorsunuz.

Şu an androidde note 5 alınıp yanına ipad air alınarak daha mantılı hareket edilebilir. Hem iki cihaz almış olursnuz hem de birinden tüketim yparken, birinden de üretim yaparsınız.

• iyi telefonda pahalı.
  • Androide geçersem alacağım telefon bu.

• Donanım Haber hala Türkiye'de en kaliteli içerik üreten firmadır. ama kendileride saçmalamaya başladılar. Ürün incelemek için zaman vermek lazım firmaya. Firma her ürün bana gelsin ben inceleyim diye düşünüyor sanki. Arkadaş dünyaları kazanıyorsun, biraz para harcada ürünleri temin et ve incele. Ipad pro serileri incelenmedi neden? Apple göndermedi diye? daha bir sürü örnek verilebilir.

Mesut bey,
    Kutuyu açtın video çektin ürün incelemeleri nerede?

Bir çok kutu açılımı yapıyorsunuz ama ürün incelemesi yok?

Örnek isteyeceksin diye düşünmüyorum; macbook pro ne oldu 1 ay geçti tam tamına. tam 1 ay 30 gün. Gear s3 nerede, XL nerede, zuk nerede......? bunlar neredeyse 1 ay olanlar. Unutulan incelemelerin sayısı çok fazla. güncel olanlar bunlar. ya anlıyorum da 2 kişi üzerinden inceleme gidiyor yetişemiyorsunuz?

Üzüldüğüm nokta bu böyle gider ise, güncelliği ve içerik kalitesiyle referans aldığım, takip ettiğim tek yer kalitesinin ve içerik sayısının düşüşü ile birlikte kaybetmek.

Güncel kalmak, hızlı olmak bu kadar zor mu?

Paylaştığınız bir çok haberin altında linkler geliyor bu kadar zaman önce açıklanan bir haber çok kaldınız, 1 hafta öncenin haberi bu vs.. bunlar sizin kullanıcı kaybetmenizi sağlıyor. biraz daha hızlı olunması gerekmiyor mu? Haberlerin kaynakları belli çeviri yapılıp paylaşılması gerekmiyor mu?

Videolarda acımasızca eleştiriyorsunuz Dünya devlerini biraz da sizi eleştirelim, eleştireye açık olduğunuzu düşünüyorum ve yapıcı bir eleştiri yapmak istedim. Yanlış olduğum noktalar olabilir ama iyiye gitmek için revizyon yapmanız ve doğruları artırmanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Bu mesajımı okuyup arkadaşlarınız değerlendirmeniz temennisi ile, iyi çalışmalar.

• Söylediğim gibi iphone hastaları gibi hastaları yok demicem bahsettiğim eski cihazımı almak isteyen bir çok insan çıktı karşıma satılır evet hemde güzelde satılır ancak bir iphone gibi dolar kuru gibi satamazsınız o derece bilinçsiz alan göremedim ben hocam. Evet bu konuda o kadar fazla bir talebi yok ama sizin bahsettiğiniz gibi öyle azımsanacak bir miktar değil. Verdiğim para ortada almak istesem iphone da alırdım ancak tercih meselesi. Evet samsung note 7 güzel cihazdı belki piyasada olsa mate 9'un v20 ve iphone 7+ dan da önce rakibi olucaktı ancak yine tercihler konuşuyo bu tarafta he bana sorarsanız note 7 de olsaydı piyasada ben yine Mate 9 alırdım (4 sene S3 kullandım samsungu severim diyebilirim). Çünkü EMUİ'nin verdiği deneyimi bana başka bir arayüz vermedi. akıcılık pil performansı ve büyük cihazı rakipleriyle aynı kasa boyutlarında kullanmak özelliği vs. benim tercihlerim bunlar ve teknik olarak (kirin 960, Emui, kamera, ses, ekran) da mental olarakda (2. el, servis desteği vs) benim için rakipsiz bu cihaz..

• Arkadaş haklı bencede, bi sürü incelemesi beklenen cihaz var. Evet Mesut ve Erdi beyin incelemeleri daha özel oluyo ancak sitede başka insanlarda olmalı ki sanırım da var zaten birkaç yeni arkadaş en azından onlara şans verilmeli yada kadroya başka insanlar da eklenmeli her işi yapmaya çalışan sadece mesut ve erdi bey olursa aksaklıklar kesinlikle olacaktır. Mate 9 konusunda amerikadayken kullanıp deneyimlerini aktaracaksınız Mesut bey ancak, diğer örnek verilen ürünlerin incelemeleri çoktan olmalıydı sitemizde..
  • Marka değeriniz yoksa eğer istediğiniz kadar en iyi özellikleri abanın, kaliteli de yapın ya alıcısı alır o ürününü ya da bir heves. O paraya iPhone almak gibi bir mantık oluşuyor bende. Maalesef çok yüksek fiyatlarda gezen ürünler bunlar haliyle 2. El piyasası olan ürünler. İnsanlar fiyata bakarken direk marka fiyat/performans dengesine bakıyor. Şu android fiyatlarına bakınca iphone f/p telefon üretiyor dersiniz.

• Telefon alırken bunu 1 sene sonra kaça satarım diye düşünmek çok mantıksız geliyor bana. 1 sene sonra satacağına 3-4 sene bozuluncuya kırılıncaya dökülünceye kadar kullan abi. Sonra yenisini alırsın. Nedir bu tüketim çılgınlığı anlamıyorum.

• Huawei Mate 9

lg v20 mi mantıklı olur

• Ön yargılı olmamakta fayda var benim ilk android telefonum bir hafta önce aldığım P9 mesela anakonusuna bakın milletin tek derdi hangi kılıfı alsak acaba resmen sorunsuz gibi birşey Fiyat bence pahalı ama üst seviye telefonların hemen hepsi aynı durumda.
  • kalitesiyle ve sağlamlığıyla hak ediyor. tek eksiği f/p dengesi. ama dandik soninin elde dağılan çöplerine vereceğim parayı, kaliteli sağlam ve hi-tech firması olan huawei ye veririm daha iyi.

arkadaş bir firmanın her ürünümü sorunlu olur? bir firma bu kadarmı dandik olur? aç gözlü olur? 6 ayda bir test bile etmeden çöp sürer piyasaya. malzeme dandik-işçilik yerlerde-donanim rakiplerden geride ama buna ramen aynı fiyatı talep ediyo-ekran çerçeve oranı berbat-kamera sensorleri yamuk-kasada açıklar var-kapasitif tuşlar çalınmış-dualtone flaş yok-ois yok-kablosuz şarj yok, yok oğlu yok. sonra cepte bükülen z2-z3. ön paneli komple ayrılan z3c. ekranı sarı leke z2-z3 ler. ısınıp kamera kapanır(ozaman o kamerayı niye koydun dandik soni. müşteriyimi kandırcan). kapanan boya atan altın suyuna bandırılmış çerçeve plastik çöp m5. hayatımda soni kadar dandik ürün görmedim. göreceğimide sanmam. huawei ve zte axon resmen kalite kokuyor. anlayanlar bilir. çoluk çocuk bilmez. motorolanın teknolojisi kalitesi daha ayrı bir yerde tabi. nokia da geliyomuş. nihayet kaliteli ve hi-tech'e sahip firmalar dönüyor piyasaya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.