Şimdi Ara

HUAWEİ İDEOS X5 KULLANİCİ İNCELEMESİ BY NAPOLYON94( gio vs x5 ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: murat425

güzel telefon hakkaten. interneti olanlara ama maglum vodafone aylık cepnet alımına kapalı:))

He yav ocakta da bitiyormus cepnet olayi aveaya gecip 5gb 19 tl olan paketi alicam:) vodofone da kaziklsti 1 gb internet 30 tl olurmu yaa ?

Hocam 5gb 19tl ye nerde ya, ben baktım ama göremedim??
  • Bu telefonun malzeme kalitesi 100 üzerinden 85 almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Bu telefonun malzeme kalitesi 100 üzerinden 85 almaz

Kac alir peki :)
  • quote:

quote:

benim gorusum 60 i gecmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Belki 75-80 ne duser ama 60 abarti oldu:) hakkini yemeyelim kauccuj kasa aaglam ekran nazar degmesin cizilmiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Belki 75-80 ne duser ama 60 abarti oldu:) hakkini yemeyelim kauccuj kasa aaglam ekran nazar degmesin cizilmiyor :)

Bende bu telefonu kullaniyorum ve elimden 2 defa dustu 2.si cok fena bir dusustu merdivenlerden dustu, o dususu en saglam telefon bile zor kaldirirken telefone hic birsey olmadi ne bir cizik ne de bir cokuk nazar degmesin bana gore 85 puan malzeme kalitesi yonunden gayet iyi...tabii ki bu herkesin kendi gorusu kusura bakmayin ama sizin yaptiginiz gercekten cok buyuk bir haksizlik...yani 60 puan alacak kadar da kotu deil malzeme kalitesi...[simage]Bende bu telefonu kullaniyorum ve elimden 2 defa dustu 2.si cok fena bir dusustu merdivenlerden dustu, o dususu en saglam telefon bile zor kaldirirken telefone hic birsey olmadi ne bir cizik ne de bir cokuk nazar degmesin bana gore 85 puan malzeme kalitesi yonunden gayet iyi...tabii ki bu herkesin kendi gorusu kusura bakmayin ama sizin yaptiginiz gercekten cok buyuk bir haksizlik...yani 60 puan alacak kadar da kotu deil malzeme kalitesi...[/simage]Bende bu telefonu kullaniyorum ve elimden 2 defa dustu 2.si cok fena bir dusustu merdivenlerden dustu, o dususu en saglam telefon bile zor kaldirirken telefone hic birsey olmadi ne bir cizik ne de bir cokuk nazar degmesin bana gore 85 puan malzeme kalitesi yonunden gayet iyi...tabii ki bu herkesin kendi gorusu kusura bakmayin ama sizin yaptiginiz gercekten cok buyuk bir haksizlik...yani 60 puan alacak kadar da kotu deil malzeme kalitesi...

• İnceleme süper olmuş bu akşam 1.12.9 kurucam telefona ondada telefona oc yapılabiliniyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeucvet

quote:

sağol kardeşim eline sağlık çok emek harcamışsın

yaptığın alıntını kime ne yararı var. anlamıyorum ki bu kadar alıntı yapanların derdi ne.
  • arkadaşlar benim x5 ile cektiim videolarda senkron srunu var acaba sizdede varmı ?
  • bendede var o sorun x5 te hiç kamera video çekme kullanmıyorum cihazın en başarısız en berbat donanımı kamerası sadece gün ışığında vasat ta olsa çekim yapabiliyor
  • inceleme için saol
  • Chipset 7230 olmasin? Wikipediada oyle yaziyor.
  • daha ilk cümleden yanlış bilgi vermişsin chipseti 7230 olacak.
  • insanların büyük, çok büyük bir çoğunluğu aralarında boşluk olmayan alt alta 5 satırdan fazla metinleri okumaz.
    aklınızda bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

insanların büyük, çok büyük bir çoğunluğu aralarında boşluk olmayan alt alta 5 satırdan fazla metinleri okumaz.
    aklınızda bulunsun.

Cok ilgisini cekecek bir konuysa istisna.

Cepten okurken uzun alintili mesajlari hic bakmadan transit geciyorum.
  • deos x5 kvk veya farklı firmalar tarafından tekrar türkiyeye getirilmiycek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

insanların büyük, çok büyük bir çoğunluğu aralarında boşluk olmayan alt alta 5 satırdan fazla metinleri okumaz.
    aklınızda bulunsun.

dikkate alacğım teşekkür ederim :)

chipset konusnda bşlangıçta chipsetin downgrade yapılmış 8255 olduğunu biliyordum çünkü yabancı forumlarda 2-3 kez rastlamıştım açılamalrda fakat 7230 da geçiyordu arsında kalmıştı şimdi eminim düzelteceğim çok profesyonel bir kullanıcı değilim hatalar olabilir metnide düzenleyeceğim

iyi forumlar

• şuan fiyatı ne kadardır hocam, bir de oyun ve uygulama konusunda yorumlarınızı yazmamışsınız sanırım, tüm oyunlarda sorunsuz mudur? Ya bunu ya da iphone 3 veya 4 almayı düşünüyorum. Bunu alma isteğim android merakımı gidermek, iphone u tercih etme sebebim ise donanımın stabil olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

şuan fiyatı ne kadardır hocam, bir de oyun ve uygulama konusunda yorumlarınızı yazmamışsınız sanırım, tüm oyunlarda sorunsuz mudur? Ya bunu ya da iphone 3 veya 4 almayı düşünüyorum. Bunu alma isteğim android merakımı gidermek, iphone u tercih etme sebebim ise donanımın stabil olması

hiçbir şekilde x5 alma...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.