Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
14
Favori
79.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş sokak süper. Neresi orası acaba. COD için çatışma sokağı olur tam. :D
  • Güzel inceleme
  • Soruma hala cevap alamadım. Arkadaşlar 5800 satıp bu telefondan almayı düşünüyorum ne kadar yapar 5800?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Soruma hala cevap alamadım. Arkadaşlar 5800 satıp bu telefondan almayı düşünüyorum ne kadar yapar 5800?

Ben bir telefoncuyla 250 TL'ye anlaştım. Fakat elden başka bir kişiye satarsan 300'e kadar yolu var.
  • shadow guardian, backstab oyunlarını da dener misiniz acaba? Bu oyunlarda sorun olmazsa zaten diğer hiç bir oyunda sorun olacağını sanmam. Zahmet oluyor ama eğer çalışıyorsa bu oyunları eminim sizde seversiniz
  • shadow guard. da gameloft introsundan sonra ana ekrana atıyor. data dosyasından mı yoksa sebebi ne bilmiyorum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 26 Ekim 2020; 23:12:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Budur ya :D
    kulak_kiri, inceleme içn teşekkürler

• kulak_kiri radyoda bir gelişme var mı

benim telde kargoda bu arada yarın elime ulaşır sanırım.
  • pek bakmadım kardeş ya internet radyo dersen bi tane denerim ama donanımsal için şimdilik görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

pek bakmadım kardeş ya internet radyo dersen bi tane denerim ama donanımsal için şimdilik görünmüyor.

donanımsal radio programı eklerim birazdan denermisin
  • BURADAN
    önce FM Radio v0.6
    çalışmazsada FM Radio v0.1---FM Radio v0.2 denermisin.
  • "Google arama kutusu" var ya, o sadece netten arama yapmak için mi yoksa telde ki herhangi bi dosyayı veya ismi de arayabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

"Google arama kutusu" var ya, o sadece netten arama yapmak için mi yoksa telde ki herhangi bi dosyayı veya ismi de arayabiliyor mu ?

hafıza kartını bılmuyor ama oyun program teldek kişileri buluyor

@ahmet__01 deniyorum

"fmradio uygulaması beklenmedik biçimde durdurdu." bunu daha önceden de denemiştim
    6 da bu sorunu verdi şimdi de 1 ded e aynı sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 21 Haziran 2011; 16:44:27 >
  • internet radyosu buldun mu hiç çalışan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bring to front

internet radyosu buldun mu hiç çalışan

tunein kurdum şimdi ama radyo bulamıyor bi hata oluştu diyor.hatayıda söyylemiyor söylese biçare buluruzda
  • arkadaşlar samsung galaxy giomu yoksa bu ideos x5mi ya karar veremedim?
  • hala bu sorumu kardeş

bu konu sayfalarca tartışıldı diğer x5 konularında.

marka takıntım yok diyorsan x5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 21 Haziran 2011; 18:08:31 >
  • Gündüz videosu için çok teşekkürler kulak_kiri

Az ışıkta neden öyle videolar çektiğini hala anlamış değilim, normalde gündüz nasıl çekiyorsa gece de öyle çekmeli, florasan ışık altındaki videoda sanki gece modu açık gibi takıla takıla kaydetmiş.

Az ışıklı ortamlardaki çekimlere bir çözüm bulunabilir mi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacsiz kral

arkadaşlar samsung galaxy giomu yoksa bu ideos x5mi ya karar veremedim?

ADAM BAŞLIĞA İNCELEME YAZMIŞ MÜBAREK, GİT ORDA İKİ TANE DAHA KONU VAR ORDA SORSANA.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.