Şimdi Ara

Huawei E177u-2 3G Modem Sms Göndermeme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde Turkcell Vınn var. Modeli Huawei E177u-2. Bu modem ile sadece SMS göndermek istiyorum. Benim hattım Vodafone. Netten 4 farklı program ile Unlock yapmayı denedim. Denemedim ama İnternet için sanırım Unlock yapıldı, DC-Unlocker Client programında Unlock lu olarak gösteriyor. Fakat SMS gönderemiyorum. SMS için ayrı bir Unlock mu yapılıyor bilmiyorum. Konuyu bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. SMS programı olarak Ebitech kullanıyorum. Programda sorun yok modem bağlanıyor, sim kartı telefona takıp gönderiyorum gidiyor, fakat 3G Modeme takınca göndermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Sim kart ayarlarıda tamam. (Sim Mesaj merkezi ayarları, Mesaj merkezi numarası vs.) Zaten Modem olarak telefonu kullandığım zaman veya TTnet 3G(ZTE) modemde de bir problem yok sorun benim Turkcell Modemde(Huawei E177u-2).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_deliboran -- 18 Mayıs 2013; 11:18:15 >

• Sorun Çözülmüştür. Yardımlarından Dolayı Forumdan @gulnare ye Çok Teşekkür Ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.