Şimdi Ara

Huawei CEO'su: Samsung Galaxy Fold'un tasarımı iyi değil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ikisininde ekrani katlandigi yer yani bozulmus gibi duruyor. Huwaei tanitiminda daha cok belli oluyordu ama fold da ayni o ekranin ortasi benim sahsen gozume itici geliyor. Daha bunlar ilk urunler onu da cozerler. Bu yorum alakasiz kalir tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung tasarimi daha kaliteli gorunuyor.Huawei ise prototip gibi halen.
  • İleride hep birlikte göreceğiz, eğer katlanabilir tekefonlar tutulursa, Samsung'un tarzı esas alınacak, ne Huawei ne de Xiaomi... Kullanış bakımından çok daha akılcı, Huawei dışa bükülüyor ve telefon şeklini aldığında hem arka hem yan taraf korumasız, kılıf bi yere kadar... Samsung'un tek eksisi ana ekranın biçimsiz olması ki onu da diğer modellerde düzeltirler

• Katlanabilir telefonların fiyaskoyla sonuçlanması dileğiyle
  • Huawei nin tasarımı daha iyi.

İleride daha iyi olacaktır ama ekranın ortasındaki kırılma katlanmadan dolayı görünümün kaba olması benim ilk izlenimlerim.

İş dünyasında kullanılır diye düşünüyorum. Günlük kullanıma uygun değil.

• Samsun’un tasarımını daha mantıklı buluyorum. Özellikle Mate X’in o ortadaki buruşuk ekranını gördükten sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden bir firma çıkıp asus padfone mantığındaki cihazları uretmiyor anlamiyorum. Android'in de desteğiyle muhteşem cihazlar ortaya çıkar eminim. Bir tablet standı tüm ev hanesini aynı telefondan almaya yonlendirebilir. Tablet piyasası zaten ölü. güncel bir tasarim cihazı kaba olmaktan kurtarır.telefonumun ful icerigine tabletten de erişebilmek muhtesem olurdu.yarim yamalak icime sinmeyen plastigimsi ekranlı katlanabilen cihazlardansa bunu tercih ederdim.
    https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/c_lfill,w_410,q_90/xndbtdggmxr0g6fkn8cu.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBcoskunFB -- 16 Nisan 2019; 23:43:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.