Şimdi Ara

Huawei Ascend P7, Vodafone tarafından satışa sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Optimus G var 1 senedir kullaniyorum sorun yok.
    Ama pil biraz kötü geliyor bi de sıkıldım uprgade etmeyi düşünüyorum.
    G2'ye çıktığından beri önyargım vardı. Bu telefon 5" olunca mantıklı geldi, tasarımı da G'ye benziyor.

Sizce G'yi 600 liraya satıp bunu almak mantıklı mı, yoksa Nexus 5 veya ekran boyutunu gözardı edip G2 mi alsam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 999 tl ye dusmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü alan bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Üründe çift hat kullanılabiliyor mu? İncelemelerde micro sd takılan yuvaya sim kart takıyorlar ve full dual active olarak çalışıyor görünüyor. Türkiye'deki ürünler aynı mı bilemiyorum. Bana çift hatlı ama biriyle görüşürken diğerinin devre dışı kalmayacağı bir akıllı telefon lazım. Genel olarak çift hatlı telefonlarda dual standby deniyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • Huawei'den cevap: Türkiye'de satılan P7 modeli çift sim kart desteklememektedir.
  • Huawei Ascend P7 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihavend_Mucize -- 23 Ağustos 2014; 20:06:31 >
  • adamlar 6.5 mm ye sigdirmislar teli.ustelik metal cerceve.fiyati 1000 1100tl civarı olabilirdi. o konuda haklisiniz.

• 13 mp çıkıntısız arka kamera, ön 8 mp ,fhd ips ekran,metal cerceve,2500 mah batarya 6,5 mm .bunları apple bile yapamadı .huawei eski,tecrübeli bir firma,çinli firmalar gümbür gümbür geliyor. galaxy alpha da geliyo.asıl o fiyatını haketmeyecek.huawei tebrik etmek gerek.saygılar

• 3 gb ram olaydi iyiydi. bide 3 g var mj beyler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım. 1300 TL değil ama samsundan wodafone den 1100 TL. Isınma diyen kimse başka telefondur çünkü bu telefonda sogutucu silikon kullanılmış. Kamera z3 ile denerik bu kaliteli çıktı. Olmayan özellik yok bu fiyata üstelik. G2 falan telefon değil iki arkadaşım sattı telefonlarini şimdiden huawei aldılar.

• Ben bu telefonu aldım ve gayet güzel bir telefon kullanıyorum . çamur atmaya gerek yok oyunlarda cok fazla ısınmıyor ve fotograf harikası diyebilirim . kasa cok saglam ve perfonmansıda cok iyi takılma kasama falan yasamıyorum vodafon rekları var diyolar olucak tabi. telefon kullanmasını sistemini bilmeyenler izler o reklamları ben kaldırdım oyüzden sıkıntı olmuyo acılırken kapanırken. arkadaslar binbir türlü akıllı telefon var herkez kendi içine sinen telefonu alıyor zaten . kimseye zorla satmıyolar. 1300 lira cok geliyosa bu insanlar iphone 6 yı hiç almasın . :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.