Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar note 2 den bu cihaza geçilir mi? Geçme sebebim note 2 min garantisinin dolmak üzere olması.20 günlük g7 buldum yurtiçi 750tl diyor nasıl fiyatı? Bir de alacak olursam nelere dikkat etmeliyim?

Albay Hocam note 2 forumundan burada seni görmek güzel. Ben buralardayim artık. cihaz gayet stabil. Note 2 de yaşadığının rehber gecikmesi menüde ki takılmalar vs hiçbirisi bunda yok. Gayet temiz ve stabilitesi çok iyi bir cihaz. Farklılık ve sadelik istiyorsan tavsiye ederim. Benimde cihazın garantisi bitmişti. Onu satıp buna geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

Slm.

Huawei klavyenin tek el ayarında takılıp kalması çözümü var mı?

Bence google klavyeden daha iyi ama tek el modunda kaldı kullanamıyoruz, duzelmiyor.

Hocam klavyede en altta 123 tuşuna basılı tut orada ki ekrandan düzeltebilirsin.
  • Crackli Uygulamaları kurabilmek için root gerekiyor mu iOS ta olduğu gibi.
    Root ile ilgili bir döküman var mı, nedir ne değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Crackli Uygulamaları kurabilmek için root gerekiyor mu iOS ta olduğu gibi.
    Root ile ilgili bir döküman var mı, nedir ne değildir.

İşte androidin en güzel yanlarından biri. Hayır, root gerekmiyor :) root nedir , ne ise yarar diye google amcaya sorun size zilyon tane doküman sunsun :)

İyi forumlar dilerim…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 2 Ocak 2015; 17:36:19 >
  • U8800 e cm 12 geldi buna gelmesse ayıptır net.

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Arkadaşlar note 2 den bu cihaza geçilir mi? Geçme sebebim note 2 min garantisinin dolmak üzere olması.20 günlük g7 buldum yurtiçi 750tl diyor nasıl fiyatı? Bir de alacak olursam nelere dikkat etmeliyim?

Albay Hocam note 2 forumundan burada seni görmek güzel. Ben buralardayim artık. cihaz gayet stabil. Note 2 de yaşadığının rehber gecikmesi menüde ki takılmalar vs hiçbirisi bunda yok. Gayet temiz ve stabilitesi çok iyi bir cihaz. Farklılık ve sadelik istiyorsan tavsiye ederim. Benimde cihazın garantisi bitmişti. Onu satıp buna geçtim.

Eyvallah hocam sağolasın.Bataryası nasıl hocam sence note 2 ye göre? Bir de root etmek kolay mı geri dönüşü felan? Misal ekran açık kalma süresi ne kadar aldın en çok? Aslında çok soru var aklımda ama sonra sorarım artık.

• bazı crack lı programlar kurarken uyarı veriyor yazılımınıza zarar verebilir gibi. bazı crack lı uygulamalar da kursanız da çalışmıyor.
    dikkatli olmak gerekir
  • bu konuda G7 ile ilgili bir yer var mı
  • quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam sağolasın.Bataryası nasıl hocam sence note 2 ye göre? Bir de root etmek kolay mı geri dönüşü felan? Misal ekran açık kalma süresi ne kadar aldın en çok? Aslında çok soru var aklımda ama sonra sorarım artık.

Daha root yok, wifi acik olursa 6-8 bazen 10 saat ekran acik kalma suresi alabilirsiniz.

• teachers71 T kullanıcısına yanıt
    ben kapaklı kılıfı hemen almıştım başına bir iş gelmesin diye sonra ön demperli cam ve arka silikon şeffaf kapak ile açık görüşe geçtim.
    mıknatıs manyetik manyetik likit ekran renklerine aç kapa çekiş vb. durumlarla zaman içerisinde zarar verebilir diye düşündüm ve evde pakete geri girdi
    ben de açıp arkaya atıp kullanıyordum. telefon çalsın kapağı aç arkaya at konuşma tuşuna bas vs. yerine şimdi demperli cam ve arka silikonlu kapak ile görsel güzelliği önünde sergileyen bir telefonla yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

bazı crack lı programlar kurarken uyarı veriyor yazılımınıza zarar verebilir gibi. bazı crack lı uygulamalar da kursanız da çalışmıyor.
    dikkatli olmak gerekir

Bu uyarı androidin zorunlu uyarısı. Suanki android cihazların hepsinde var. Merak etmeyin hiçbir sorun olmaz. Bu uyarıyı ayarlar menüsünden kapatabilirsiniz. Dışardan apk yüklemek için geliştirici seçeneklerinden sahte konumlara izin ver seçeneğini işaretlemelisiniz. Crackli uygulamaları kuramama sorununuz kalmayacaktır.

İyi forumlar dilerim…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 2 Ocak 2015; 18:17:18 >
  • ictsef kullanıcısına yanıt
    Ez weather indirip kurun. Daha sonra ez weather içinde witgetler var ordan bu witgeti indirip kuruyoorsun . Bu kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

Slm.

Huawei klavyenin tek el ayarında takılıp kalması çözümü var mı?

Bence google klavyeden daha iyi ama tek el modunda kaldı kullanamıyoruz, duzelmiyor.

Hocam klavyede en altta 123 tuşuna basılı tut orada ki ekrandan düzeltebilirsin.

Çok sağolun.

Eksik olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bertii

kardeşim ürünün değişimini nasıl yaptın benimde aldığım ürün kutusundan bozuk çıktık bi aydır teleservicede sürürnüyorum

aldıgım gün farkettim n11 üzerinden almışım satan firmaya götürdüm değiştirdiler ama şimdi ses açma kapama tuşu sallanıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: micropod

Heyecan yaptım Root çıktı

http://forum.xda-developers.com/android/general/huawei-ascend-g7-t2871908/page2

Anam yoldayım eve geçip cakicam rootu oh be

Zamanınız müsait olunca nasıl yapılacağını kısaca anlatırsan sevinirim.İngilizcem olmadığı için açıklamaları anlıyamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniali

quote:

kardeşim ürünün değişimini nasıl yaptın benimde aldığım ürün kutusundan bozuk çıktık bi aydır teleservicede sürürnüyorum

aldıgım gün farkettim n11 üzerinden almışım satan firmaya götürdüm değiştirdiler ama şimdi ses açma kapama tuşu sallanıyor :D

zaten o kadar kişi almış tek bedevi biz çıkmışısız bugün huaweiden emrah kankamla hararretli konuştum biraz :)
  • şarj olma süresi uzun geldi bana..hızlı şarj için huawei in desteklediği şarj aleti vs. varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniali

quote:

Tuşlar metal olup takılıp kalmasın diye biraz gevşek yapılmış ve pek çoğumuzun ses tuşu sallayınca ses yapıyor,onu kafaya takmayın bence.
  • Xda sayfasından anladığım kadarıyla g7-L01 model numarası olanın rootu gerçekleşmiş. Model numarası telefonun arka kısmında yazıyormuş. Acaba sizdeki telefonların arkasında hangi model numarası yazıyor öğrenebilir miyim arkadaşlar?

İyi forumlar dilerim…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 2 Ocak 2015; 20:05:26 >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    g7-L01 model numarası
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.