Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.588
Cevap
50
Favori
125.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu kullananlar bir kaç foto eklesin beyler kaç defa diycez, telefonun kendi kamerasından çekilen fotoğrafları değil, telefonun fotoğraflarını koyun, ve hatta mümkünse avuç içi foto koyun insanların boyut hakkında bir fikri olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 28 Kasım 2014; 1:56:33 >
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    İnsanlar, baska cihaz bulup kendi telefonun resmini çekip foruma yükleyecek? Ama sen cihazı satan yerlere gidip bir bakmaya üşenceksin?

Arkadaslar bu kadar hazırcı olmayın, biz huawei calısanı degılız, sizin bu cihazı almanızın bize bir faydası da yok ama buna ragmen cogu konu da olmayan bir Yardımlaşma var burda değerini bilin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada en aktif kullanımlarından bir tanesi, sürekli Clash of clans ve hay Day oynadım buna ragmen batarya banamısın demedi :)
     Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL]

• quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

Radyo aktif hale geliyor mu acaba deneyen var mı? ben bi kaç apk denedim ama tutmadı

bende bir önceki telefonum olan huwaei mate nin radyo apk sını ve burda paylaşılan apk yı denedim maalesef calısmadı
    acaba yurt dışından alan bir forumdas telefonundaki radyo apk sını alıp burda biizle paylaşsa olurmu?
    bizde vergilerde dolayı yazılımsal olarak radyo kurulu gelmiyor
    ama yurt dışında durum böyle değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddl -- 28 Kasım 2014; 2:19:12 >
  • Alan arkadaslara bırkac sorum olucak.
    1: Kulaklıkla muzık dınlerken ses kalıtesı nasıl? Ozellıkle basslar? Sesı yuksek mı kulaklıkta? Kendı kulaklıgından zıyada ıyı bır kulaklıkla dınleyen varsa yorumlarsa sevınırım.
    2: Wıfı - 3G cekım gucu nasıl?
    3: Hafıza kartına uygulama yuklıyebılıyormuyuz? Dataları oraya atabılırmıyız?
    4: GMD oyun performansından ıyı mı? 64 bıt oldugunu bılıyorum ama ıslemcı hızı ıkısınınde 1.2ghz o yuzden soruyorum..
    5: GMD sd kartta uygulama yukledıgımız halde kendı bellegı doldugu ıcın bellegı sıl uyarısı gelıyordu.. Bu telefonda o sorunu yasayan var mı?
    Cevaplara gore telefonu alacagım.
    Oncekı sayfada sormustum. Goren olmaz dıye tekrardan yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Alan arkadaslara bırkac sorum olucak.
    1: Kulaklıkla muzık dınlerken ses kalıtesı nasıl? Ozellıkle basslar? Sesı yuksek mı kulaklıkta? Kendı kulaklıgından zıyada ıyı bır kulaklıkla dınleyen varsa yorumlarsa sevınırım.
    4: GMD oyun performansından ıyı mı? 64 bıt oldugunu bılıyorum ama ıslemcı hızı ıkısınınde 1.2ghz o yuzden soruyorum..
    5: GMD sd kartta uygulama yukledıgımız halde kendı bellegı doldugu ıcın bellegı sıl uyarısı gelıyordu.. Bu telefonda o sorunu yasayan var mı?

Hocam kendi kulakligi iyi degil ama kaliteli z2 kulakligi taktim cok kaliteliydi basslar falan ayirt ediliyo cok guzel.
    Wifi benim onceki cihazim s3den daha iyi ayni uzaklikta bi dis fazla cekiyo diyebilirim.ki arkadasmda g2 var onunkinden de iyi baska telefonla kiyaslamadim.
    Henuz hafiza karti takmadim ama yuklenebilecegini dusunuyorum deneyen arkadaslar yardimci olacaktir.
    Bildigim kadariyla suan 64 bit olayini kullanamiyoruz guncellemeyle devreye gircek o zaman performans yuzde 20-30 arasi articak ama suan da hicbir oyunda kasma yasamadim. Tabi ust segment telefonlar kadar da oyun canavari degil ama asla yari yolda birakmaz suan icin.

• Arkadaslar telefon 30sn zaman asimindan sonra uyku moduna girince secili duvar kagidi yok yazisi cikiyor onceden boyle bir sikinti yoktu bilgisi olan var mi?

• Sorunu bulamadimadim ama sadece sarjdayken yapiyo sarjdan cikardim normal sekilde kapandi garip.. basina gelenler olursa bi cozum bulmaya calisalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom. -- 28 Kasım 2014; 3:53:06 >
  • Resmi Distribütör Garantili + yıldız mağaza

http://www.n11.com/huawei-ascend-g7-cep-telefonu-P36321092

1000 TL'ye tamamlarsanız 111 TL bonus gelir
    15 TL avantajix
    N11.com 33 TL indirim 1.000 TL altlimitli <<<< 3 TL

Çek satış ana bölümü

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_3300/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom.

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Alan arkadaslara bırkac sorum olucak.

Hocam kendi kulakligi iyi degil ama kaliteli z2 kulakligi taktim cok kaliteliydi basslar falan ayirt ediliyo cok guzel.
    Wifi benim onceki cihazim s3den daha iyi ayni uzaklikta bi dis fazla cekiyo diyebilirim.ki arkadasmda g2 var onunkinden de iyi baska telefonla kiyaslamadim.
    Henuz hafiza karti takmadim ama yuklenebilecegini dusunuyorum deneyen arkadaslar yardimci olacaktir.
    Bildigim kadariyla suan 64 bit olayini kullanamiyoruz guncellemeyle devreye gircek o zaman performans yuzde 20-30 arasi articak ama suan da hicbir oyunda kasma yasamadim. Tabi ust segment telefonlar kadar da oyun canavari degil ama asla yari yolda birakmaz suan icin.

Cevaplar için tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

Radyo aktif hale geliyor mu acaba deneyen var mı? ben bi kaç apk denedim ama tutmadı

bende bir önceki telefonum olan huwaei mate nin radyo apk sını ve burda paylaşılan apk yı denedim maalesef calısmadı
    acaba yurt dışından alan bir forumdas telefonundaki radyo apk sını alıp burda biizle paylaşsa olurmu?
    bizde vergilerde dolayı yazılımsal olarak radyo kurulu gelmiyor
    ama yurt dışında durum böyle değildir..

Spirit fm uygulaması ile radyoyu çalıştırmamismiydiniz?

İyi forumlar dilerim…

• Facebook üzerinden huawei türkiyeye G7 ye android 5.0 ne zaman gelir diye sormuştum. Cevap :

Merhaba, G7 güncelleme çalışmalarımız sürüyor, gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.
  • YENİ BİR DOSYA OLUŞTURABİLİYOR MUYUZ VEYA WORD, EXCEL PROG. ÇALIŞTIRIYORMU BU KASAYA DOSYA NASIL EKLERİM BİLGİSİ OLAN VARMI
  • TELEFONU ALDIĞIMDA ŞARJI % 56 İDİ 1 GÜN 20 SAAT KULLANIMDA VE % 12 ŞARJI VAR DAHA NE OLSUN Kİ HELAL OLSUN
  • hakan3801 H kullanıcısına yanıt
    Yeni bir dosyadan kastınız ne tam olarak anlamadım. Ama kendi içerisinde yüklü gelen office programı yok. Ben Microsoft Office Mobile kullanıyorum. Word, excel.... dosyaları görüntüleyebilir, oluşturabilir, düzenleyebilirsiniz Microsoft Office Mobile ile.

Kasa, Dosyalar uygulamasının içinde yer alıyor. İlk girişte şifre oluşturuyorsunuz. Daha sonra o şifre ile Kasa'ya girip uygun karegoriyi seçip ekle diyerek, eklemek istediğiniz dosyanın konumunu buluyorsunuz. Ya da Kasa ya girmeden Dosyalar uygulamasından eklemek istediğiniz belgeyi bulup üzerine basılı tutarsanız seçenekler çıkıcak. Kasaya taşı seçeneği ile kasaya atabilirsiniz.
  • Samsung S3' ün CPU ve GPU'larından iyimidir ?
  • siyah renkler yavaş yavaş geliyor şimdilik şu an sadece turkcellde denk geldim, gold da da varmış stokta tükenmiş, yıl sonu gelmeden siyah rengi bi 100 tl civarı indirimle alaydık iyiydi.
  • vrl marius V kullanıcısına yanıt
    Microsoft Office Mobile BENDE YÜKLEDİM KULLANIYORUM TEŞEKKÜR EDERİM SAOLASIN
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    S3 Mali 400 kullanıyordu miladını tamamladı
    ama ondan farkını işlemci nazarında göremezsin denk diyebiliriz tam kıyaslama yapmak için ikisininde elimin altında olması gerekir
    eskiden p880 (s3 muadili diyebiliriz) kullanıcısı olarak diyebilirim ki daha iyi her konuda
  • Konyada turkcell bayilerinde bulamadım aveadan aldım. Yalniz sim kart slotu yamuk duruyor henüz sim kart takmadim. Takınca düzelir mi bu bir sorun mu? Var mi malumatı olan?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.