Şimdi Ara

HTC yada Samsungdan Şarjı Uzun Giden Android Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktanda açık ve net anlaşıldığı üzere bu 2 markadan birinden telefon almak istiyorum ama şarjlarının kısa gitmesi en büyük sorun bana göre...

Kısacası 2.el yada sıfır olarak;

2.el = 400TL
    sıfır : 600TL

Bütçeli telefon arıyorum... Belirteceğiniz fikirler için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAcar1 -- 26 Şubat 2012; 7:59:42 >

• ben de merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar,

Başlıktanda açık ve net anlaşıldığı üzere bu 2 markadan birinden telefon almak istiyorum ama şarjlarının kısa gitmesi en büyük sorun bana göre...

Kısacası 2.el yada sıfır olarak;

2.el = 400TL
    sıfır : 600TL

Bütçeli telefon arıyorum... Belirteceğiniz fikirler için şimdiden teşekkürler.

HTC Desire X 'in şarjının akıllı telefonlar içinde en iyi performansa sahip olduğunu ana konudaki kullanıcılar söylüyor. Telefon internette 730 civarı bütçen tam karşılamaz ama artırabilirsen memnun kalacağın bi telefon.İkinci elinide 500'e bulursun ama 400 için biraz araştırman gerekecek
  • HTC alma, diğer her markayı tavsiye ederim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzarov

HTC alma, diğer her markayı tavsiye ederim ;)

her konuya htc alma demekten bıkmadın mı ? htc çok iyi bi telefon tavsiye ederim
  • Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat tarihe bakarsanız 1 yıl 5 ay önce açılmış bir konu.
    Tercihim o zamanlar fiyatı yüzünden samsung tarafı olmuştu.
    İyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.