Şimdi Ara

HTC Özel: Evo 3D ve fazlası bu videoda! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
33.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeepEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: AbesLang

http://www.youtube.com/user/phonedog

Buradaki incelemeleri gördükten sonra biraz soğudum.

Nediyor abi incelemede?

Evo 3D'nin 3 boyutu kötüymüş, hatta kısa sürede baş ağrısı ve baş dönmesine sebep oluyormuş. Elinize alıp biraz incelemeden satın alırsanız pişman olabilirsiniz. En azından alıp kullanan birkaç kişinin yorumlarını görüp ona göre karar vermenizi tavsiye ederim.

LG Optimus 3D ile karşılaştırmasında, LG'nin 3 boyutunun bariz daha iyi olduğu anlaşılıyor.

İlk gördüğümde ben de heves etmiştim; ama şimdilik almak için erken görünüyor. HTC'nin çıkaracağı üst modeller bundan çok daha iyi olacaktır.

Tabi Mesut Çevik'in ayrıntılı incelemesini de beklemek lazım. :)

Not: 2D olarak 1080p video çekebiliyor diye ilk duyurulmuş; fakat 2D ve 3D olarak en yüksek 720p video çekebiliyor.

• 3D algılama olayı kişiden kişiye değişir. Ayrıca 3D'ye tahammül etme süreci de aynı şekilde farklılık gösterir. Bunlar bünyeyle alâkalı konular.
  • yurt dışında kaç lira olur bu cihaz acaba ? kurun düsmesini beklemekte fayda var ayrıca 5 mp yazıyor kamera hb.com da neden bukadar düşük
  • hocam o 5 mp 3D nin olması lazım 2D kamera 8mp ve eğer yanlış hatırlamıyorsam fotoğrafda piyasanın en iyi kalitesine sahip
  • quote:

Orijinalden alıntı: alr

hocam o 5 mp 3D nin olması lazım 2D kamera 8mp ve eğer yanlış hatırlamıyorsam fotoğrafda piyasanın en iyi kalitesine sahip

Evet bende okudum. 8mp olayı yok ama. 5mp iki kamera var ve piyasada bulunan en iyi lens olduğu iddia ediliyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeepEnergy

quote:

http://www.youtube.com/user/phonedog

Buradaki incelemeleri gördükten sonra biraz soğudum.

Nediyor abi incelemede?

Evo 3D'nin 3 boyutu kötüymüş, hatta kısa sürede baş ağrısı ve baş dönmesine sebep oluyormuş. Elinize alıp biraz incelemeden satın alırsanız pişman olabilirsiniz. En azından alıp kullanan birkaç kişinin yorumlarını görüp ona göre karar vermenizi tavsiye ederim.

LG Optimus 3D ile karşılaştırmasında, LG'nin 3 boyutunun bariz daha iyi olduğu anlaşılıyor.

İlk gördüğümde ben de heves etmiştim; ama şimdilik almak için erken görünüyor. HTC'nin çıkaracağı üst modeller bundan çok daha iyi olacaktır.

Tabi Mesut Çevik'in ayrıntılı incelemesini de beklemek lazım. :)

Not: 2D olarak 1080p video çekebiliyor diye ilk duyurulmuş; fakat 2D ve 3D olarak en yüksek 720p video çekebiliyor.

tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alr

hocam o 5 mp 3D nin olması lazım 2D kamera 8mp ve eğer yanlış hatırlamıyorsam fotoğrafda piyasanın en iyi kalitesine sahip

2D olarak 5mp fotoğraf çekebiliyor,3D olarak ise 2mp...

yanlız sadece lens değil görüntü işlemcisi ilede piyasanın en iyi fotoğraf kitine sahip EVO 3D.
  • Merhaba,
    HTC Evo 3D cihaz bakıyorum, kız arkadaşım şu an work and travel için Amerika'da (Knoxville) ucuz bir htc bakarken e-bay üzerine aşağıda vermiş olduğum linke denk geldim.
    bu cihazı satın almayı düşünüyorum pasaport işlemleri de yapılacak (İMEİ numarası kaydı vs) bu cihazı alma konusundaki tek nokta ''BAD ESN'' olayı ile ilgili bilgimin olmaması.

Bu BAD ESN ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Cihazı buraya getirdiğimde rahatça kullanabilecekmiyim?

Şimdiden teşekkürler.

Link:http://cgi.ebay.com/HTC-EVO-3D-new-box-BAD-ESN-/150643819169?pt=Cell_Phones&hash=item23131242a1#ht_500wt_922

Özel mesaj yoluyla bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MeT06.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

samsung daha başaılı 3d telefon yapar. parçalarını kendi üretiği için htc den daha ucuz olacaktır

doğru o yüzden sgs 2 yi 1699 tl den satışa çıkarttı demi !

samsung ,iphone ve htc den çalmaktan başka bir şey yapmıyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: MeT06.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

samsung daha başaılı 3d telefon yapar. parçalarını kendi üretiği için htc den daha ucuz olacaktır

doğru o yüzden sgs 2 yi 1699 tl den satışa çıkarttı demi !

samsung ,iphone ve htc den çalmaktan başka bir şey yapmıyor malesef

Evet aynen. Dıs tasarım iphonedan tular HTC den utanmasalar senseyide çalacaklarda hukuk var Allah'tan.
  • keşke bunu bekleseymişim s2 aldık ama olsun napalım
  • siparişini verdim kısmetse cuma elimde olacak.. hadi bakalım, elime aldığımda yorumları yazacağım..
  • arkadaşlar merhaba.
    turkcell den almak istiyorum kontratlı olarak bu cihazı.
    ama bursada nereden bulabileceğimi bilmiyorum.
    bilen, duyan, gören lütfen özel mesaj ile atsın bana. hemen gidip alıcam
  • Beyler şu anda HTC'nin en iyi telefonu hangi?

Galiba geçenlerde HTC'nin yeni bir telefon çıkaracağını okudum. Şimdi ben EVO alsam en yeni ve en iyi bu diye hemen yenisi çıkmış olacak e onusu beklesem öbürünün haberi gelecek en iyisi hiç dokunmamak iphone veya bb 9900'dan birine bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

siparişini verdim kısmetse cuma elimde olacak.. hadi bakalım, elime aldığımda yorumları yazacağım..

kısmet değilmiş hala bekliyorum...
  • Uzun süredir HTC Desire HD kullanıyorum. Hızından, kalitesinden, detay özelliklerinden çok memnunum. Evo 3D aktif 3 boyutlu ekranlı modelini, Doğubank'ta uzun uzadıya yakınen inceledim. Kısmetse yakında Evo 3D modelini alacağım. Aktif 3D ekran süper. Yalnız küçük bir hatırlatma da bulunayım. Standart fabrika ayarıyla açıldığında ekranda 3D görüntü yok! Sizin menüden manuel olarak aktif 3D zemin seçmeniz gerekiyor. Ya da 3D film ve foto seyredebilirsiniz. Normalde ilk elinize aldığınızda ki ayarı 2D. Menüden 3D foto ya da 3D Videolara girince şov başlıyor. Onun için ilk bakış, yanıltmasın!
  • şimdilik: çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll... ileri denemelerimden sonra hala ağzımın suyunun akacağını sanıyorum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

şimdilik: çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll... ileri denemelerimden sonra hala ağzımın suyunun akacağını sanıyorum =)

Kesinlikle
  • güzel cihazmış..
  • estetik ve güzel bir cihaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.