Şimdi Ara

Htc One X ailesi Birlik Olma Zamanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

çok saçma salak bir durum oluşmuş yok mail atalım tepkimizi gösterelim yok bilmem ne sizler iyimisiniz?sıkıntınız mı var?
    ne yani htc size telefonu satarken bazı şeyleri vaat mı etti de sözleşme imzaladınız nedir bu kadar yaygara....
    Bakınız htc için telefonda herhangi bir sorun bulunmamakta wifi hariç o da zaten donanımsaldır bir de sense arayüzü yüzünden veya stabilite sorunu yüzünden bazı sorunlar cıkmıştır sorunu olan jelly beanı yüklemek mi istiyorsunuz yoksa sorunsuz olanı mı? sorunlu olanı yükleyince yine kızıyorsunuz olmayınca yine kızıyorsunuz
    jelly beanı yükleyince herşey tamam mı sizce?

Emin olun ki htc firmasi size mail attınız diye kem küm edecek hali yok

jellybon güncellemesi biter ChocoChunks gelir arkasından soft sugar gelir böyle sürüp gider

Katılıyorum

Koca Htc Türkiyeden gelen 3-5 maili mi dikkate alacak.. Telefon sahiplerinin Çoğu ergen zaten ne konuştuğunu bilmiyor. Htc Tr ye bile hakaret eden küfür içeren mailler atıyorlar niye güncelleme gelmedi diye.

biz elimizden geleni yapalımda gerısı onlara kalmıs ıster şikayetımızı dıkkate alırlar ıster almazlar sonucta ortada 1 emek harcandı ve arkadasım sagolsun vaktini harcayıp kalıp mail hazırladı sonuc su yanı sen yazarsın yazmasın ama emege bıraz saygı duymak gerek bence

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

Dephyr ye katılıyorum. Bize gucelleme satılmıyor telefonunicinde hangi versiyon varise.biz.onu o şekilde alıyoruz bize. 5. Li versiyon tanitilip 3. Li veriyorsa guncellemeyi biran önce isteriz.fakat dediğim gibi biz butelefonu zaten olağan guncellemeyle aldık . Sesimizi evet duyuralım ama buradaki isyan gibi olmuş orası yanlış

ergen mi sen kac yasındasın merak edıyorum hem burda yapılanların ergenlıkle felan alakası yok burda arkadaslarımızla hakkımızı aramaya calısıyoruz ha bu ergenlıkse tamam ergenız bence hakkını aramayı bılmemek ergenlıgın en onemlı ozellıgıdır bız adamlara kufur etmıyoruz saygısızlık yapmıyoruz altı ustu verılecek olan guncellemenın hesabını soruyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasivas

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

çok saçma salak bir durum oluşmuş yok mail atalım tepkimizi gösterelim yok bilmem ne sizler iyimisiniz?sıkıntınız mı var?
    ne yani htc size telefonu satarken bazı şeyleri vaat mı etti de sözleşme imzaladınız nedir bu kadar yaygara....
    Bakınız htc için telefonda herhangi bir sorun bulunmamakta wifi hariç o da zaten donanımsaldır bir de sense arayüzü yüzünden veya stabilite sorunu yüzünden bazı sorunlar cıkmıştır sorunu olan jelly beanı yüklemek mi istiyorsunuz yoksa sorunsuz olanı mı? sorunlu olanı yükleyince yine kızıyorsunuz olmayınca yine kızıyorsunuz
    jelly beanı yükleyince herşey tamam mı sizce?

Emin olun ki htc firmasi size mail attınız diye kem küm edecek hali yok

jellybon güncellemesi biter ChocoChunks gelir arkasından soft sugar gelir böyle sürüp gider

Katılıyorum

Koca Htc Türkiyeden gelen 3-5 maili mi dikkate alacak.. Telefon sahiplerinin Çoğu ergen zaten ne konuştuğunu bilmiyor. Htc Tr ye bile hakaret eden küfür içeren mailler atıyorlar niye güncelleme gelmedi diye.

biz elimizden geleni yapalımda gerısı onlara kalmıs ıster şikayetımızı dıkkate alırlar ıster almazlar sonucta ortada 1 emek harcandı ve arkadasım sagolsun vaktini harcayıp kalıp mail hazırladı sonuc su yanı sen yazarsın yazmasın ama emege bıraz saygı duymak gerek bence

bilmiyorum ama bu yazdıklarınla bence asıl ergenın kendın oldugunu bellı edıyorsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Kale alacaklarını pek zannetmiyorum

biz elimizden gelenı yapalımda dostum olursa olur olmazsa zaten kaybedecegımız bırsey yok ortada
  • Destek vermek istemiyorsanız polemiğe girip konuyu kirletmeyin .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Deniz*

quote:

hello htc nedir yaa :D Zaten htc yazılıyor, mesaj yanlışlıkla arçeliğe gidecek hali yok ya :D

Selamun aleyküm mü yazsaydı ?

Hello maykkk

La kaybol git belanı bulma benden
  • gönderdim maili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasivas

quote:

Dephyr ye katılıyorum. Bize gucelleme satılmıyor telefonunicinde hangi versiyon varise.biz.onu o şekilde alıyoruz bize. 5. Li versiyon tanitilip 3. Li veriyorsa guncellemeyi biran önce isteriz.fakat dediğim gibi biz butelefonu zaten olağan guncellemeyle aldık . Sesimizi evet duyuralım ama buradaki isyan gibi olmuş orası yanlış

ergen mi sen kac yasındasın merak edıyorum hem burda yapılanların ergenlıkle felan alakası yok burda arkadaslarımızla hakkımızı aramaya calısıyoruz ha bu ergenlıkse tamam ergenız bence hakkını aramayı bılmemek ergenlıgın en onemlı ozellıgıdır bız adamlara kufur etmıyoruz saygısızlık yapmıyoruz altı ustu verılecek olan guncellemenın hesabını soruyoruz

adamlar eninde sonunda istediği tarihte çıkaraklar versiyonu istediğin kadar mail at boşa

ekleme: yaşım 23 ama, bunda hariç hiç ergen yazmadım bilgine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 21 Kasım 2012; 22:40:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hello htc nedir yaa :D Zaten htc yazılıyor, mesaj yanlışlıkla arçeliğe gidecek hali yok ya :D

Selamun aleyküm mü yazsaydı ?

Hello maykkk

La kaybol git belanı bulma benden

mesajı sen bana yazdın lan?

• Boş mesaj atanları şikayet etmek lazım ne de olsa boşu boşuna yazıyorlar bölüm uzaklaştırması alırlar inşallah ne diyelim.
  • arkadaşlar bende desire c kullanıcısıyım ama size yardım etmek isterim mesaj atılacak site ve kopya mesaj yazın ona göre herkes atsın daha faydalı olur
  • yazıya gelecek güncellemeleri de almak istiyoruz ekleseydik bizi de bir modeli gibi 1-2 güncelleme verip dışarıda bırakmasınlar.
  • arkadaşlar bir htc one s kullanıcısı olarak yabancı forumlardan hem one x hem de one s takip ediyorum, ülkemize karşı yapılan birşey değil, yani maili çok fazla ciddiye alacaklarını sanmıyorum. Eski bir teknoloji firmasında çalışan biri olarak söylüyorum güncelleme, lansman, basın bülteni vb. haberler hep planlıdır, siz ne derseniz diyin planlanan tarihte çıkacaktır.
  • arkadaşlar bir htc one s kullanıcısı olarak yabancı forumlardan hem one x hem de one s takip ediyorum, ülkemize karşı yapılan birşey değil, yani maili çok fazla ciddiye alacaklarını sanmıyorum. Eski bir teknoloji firmasında çalışan biri olarak söylüyorum güncelleme, lansman, basın bülteni vb. haberler hep planlıdır, siz ne derseniz diyin planlanan tarihte çıkacaktır.
  • Hadi bakalim gözünüz aydın :)

http://forum.donanimhaber.com/m_68315180/tm.htm

Okuyun haberi insallah bu da fiyasko olmaz..
  • Vay arkadas ne htcymis. Millet birbirine girmiş. Biri başlığı değiştirsin acil... Olay gelin canlar bir olalimdan cikmis coktan.Adam o mesajı bana mı yazdın lan! demiş ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkside.tr -- 22 Kasım 2012; 0:11:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkside.tr

Vay arkadas ne htcymis. Millet birbirine girmiş. Biri başlığı değiştirsin acil... Olay gelin canlar bir olalimdan cikmis coktan.Adam o mesajı bana mı yazdın lan! demiş ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: AudiA4Driver

Hadi bakalim gözünüz aydın :)

http://forum.donanimhaber.com/m_68315180/tm.htm

Okuyun haberi insallah bu da fiyasko olmaz..

desene bizim mesajlar işe yaradı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.