Şimdi Ara

HTC ONE V TELEFON AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayirli sabahlar herkese .. Fabrika ayarlarini yukledigimde ''maalesef setup wizard durdu'' hatasi ile karsilasiyorum ..Telefonun menusune ve uygulamalarina ulasamiyorum .. Telefon rootlu ,bootloader kilidi acik .. Kurtarma sansim var midir acaba ?

Ek olarak su hata mevcut ''Personalize beklenmeyen bicimde durdu. HTC 'ye bir hata raporu gondermek istiyor musunuz? Bu, urunlerimizi gelistirmemize yardimci olacak. '' ..

• dowload moda alıp stock rom yüklemeyi denediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

dowload moda alıp stock rom yüklemeyi denediniz mi ?

Nasil yapabilirim acaba ?Bu konulardan hic anlamiyorum .Yardımcı olabilir misiniz :(?
  • yardimci olabilecek arkadasim var mi ? telefonun ana ekrani simsiyah ,uygulamalar menu acilmiyor .. telefon devredisi .. tekrar duzeltebilme sansim var mi ?
  • Samsung olsa yardim edebilirdim fakat htc cok karisik yapabilecegim tek sey up yaparak konuyu ustte tutmak . Arkadaslar adam kac gundur bekliyor yokmu htc stock rom kurmayi bilen ? Hocam htc one v ana konusuna bir bakin veya sorun yardimci olurlar sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Samsung olsa yardim edebilirdim fakat htc cok karisik yapabilecegim tek sey up yaparak konuyu ustte tutmak . Arkadaslar adam kac gundur bekliyor yokmu htc stock rom kurmayi bilen ? Hocam htc one v ana konusuna bir bakin veya sorun yardimci olurlar sanirsam

Valla telefon iptal ,akilli telefon ama hicbir uygulamayi kullanamiyorum .Sadece birisi arayacak ,telefonda konusacagim ,anca oyle :( Root yapildigi icin garanti disi kaliyor galiba degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramchogs

quote:

Samsung olsa yardim edebilirdim fakat htc cok karisik yapabilecegim tek sey up yaparak konuyu ustte tutmak . Arkadaslar adam kac gundur bekliyor yokmu htc stock rom kurmayi bilen ? Hocam htc one v ana konusuna bir bakin veya sorun yardimci olurlar sanirsam

Valla telefon iptal ,akilli telefon ama hicbir uygulamayi kullanamiyorum .Sadece birisi arayacak ,telefonda konusacagim ,anca oyle :( Root yapildigi icin garanti disi kaliyor galiba degil mi ?

Evet root garanti disi birakiyor . Olmadi telefoncuya goturun sadece stock rom flaslicak 10 tl felan tutar sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.