Şimdi Ara

HTC One M9 ve M9 Plus modellerine ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alta tuş koydular diye samsungdan calmis diyen arkadaslar telefonda tusu samsung mu buldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın bir gelecekte (özellikle) mobil ürün üreten firmalar M249 Para ile son kullanıcıyı taramaya başlıyacaklar.

Arkadaşlar, eyw bir şeyi beğenmek ya da beğenmemek göreceli bir kavramlardır ama azcık tutarlı olsanız?

"ben selfie tutkunuyum ayol 2MP ön kamera da ne?!" diye söyleniyorsunuz, adam büyük ihtimalle 13 MP ortalanmış ön kamere koyuyor, "ön kamere çok kaba olmuş" diyorsunuz.

"Üzerinde HTC yazan siyah bant çok gereksiz çirkin gözüküyor" diyorsunuz adam onu kaldırıyor, bu ne biçim dizayn [DİKDÖRTGEN-ŞEKLİNDE-OLAN-AKILLI-TELEFON-MODELİ] ne benzemiş aynı" diyorsunuz.

Streo dual front speaker koyuyor, "telefonu çok kabalaştıyor ya" diyorsunuz adam Nexus 9 da olduğu gibi en köşe uçlara saklıyor "bu ne biçim speaker belli bile olmuyor göremedim ben" diyorsunuz.

Hiç bir firmanın fanboyu değilim ama azcık tutarlı olun be ey forum insanları!

• Ya iphone benziyor dimişsinizde iphone 6 plus m8'in kopyası değil mi kim kim'den ne çalmış ben anladım. Tasarım kötü mü kötü ama böyle bir modelle gelmez.

• keşke hoparlörleri üst ve alta değilde kameranın sağ ve soluna--htc yazısının sağ ve soluna koysaydı daha iyi bir tasarım olurdu

• Çakma Iphone 6 ve çakma Iphone 6 Plus

• bu ilk aşaması muhtemelen. üzerinde baya oynanmış olarak çıkacaktır cihaz. ben çok beğendim şahsen. duo kamera ve yüksek ultrapiksel varsa alınır bu cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

m7 kullandım bana göre hala en şık telefon, m8 i beğenmemiştim, eğer m9 buysa bana göre hala en şık telefon m7

💯 de 100 katılıyorum m7 suan kdr en karizma telefon

• iPhone'un sizintilarinin oldugu donemi hatirliyorum ayni yorumlar ayni hikaye olacak.

• Bataryada 2601 Mah olursa 3 gün gider :D Şaka bir yana güzel telefon olmuş samsung sahibi olarak htc ve sony nin stabilliğine hastayım. Kısmetse bunlara kayıcam bende

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Çakma Iphone 6 ve çakma Iphone 6 Plus

M9 m8 tasarımını baz alıyor ve m8 ip6 dan önce çıkmıştır

• iphone 6 kullanıyorum ama bu görselle hiçbir benzerliği yok. çalıntı diyen arkadaşlar yada andırıyor benziyor diyen siz ne yönden benzettiniz çok merak ediyorum. htc savunduğumdan değil apple fanıyım ama gerçekten hiç benzemiyor yazıktır günahtır :O

• M9'un 3000 tl civarı bir fiyatla çıkacağını düşünüyorum.

• birbirine benzemeyen telefon varmı arkadaşlar malmısınız ,
    deltoid mi yapsınlar
  • http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2015/02/02/bunlar-dikkat-cekecek

Yeni amiral gemisiyle ilgili taptaze raporlar gelmeye devam ediyor.

Son dönemlerde HTC'nin dedikodu ateşi iyice alevlendi. Ateşler daha da yükselmeye devam edecek gözüküyor. Laptopmedia.com sitesinin bomba haberine M9'da çift 20.7 MP arka kamera var, aynı M8'deki gibi. Yine çift tonlu LED flaş da kullanılıyor.

Raporda belirtilenlere göre HTC, ultrapiksel teknolojisinden vazgeçmiş değil. 4 MP ultrapiksel kamera özçekimler için ön taraftaki yerini almış durumda (HTC Desire 826'daki gibi). Sitenin belirttiğine göre bu bilgiler direkt olarak içeriden HTC personelinden doğrudan geliyor. Kaynağın herhangi bir şekilde ismi verilmemiş.

HTC One M9'da 5 inç'lik Full HD ekran, 8 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM, HTC Sense 7 arayüzüyle birlikte Android 5.0 işletim sisteminin olması bekleniyor. Bu arada ilginç başka bir rapora göre HTC telefonda en az 32 GB dahili depolama birimi kullanabilir. Fakat bu bilginin doğruluğu teyit edilmiş değil. Tayvanlı şirket 1 Mart'ta resmi duyuruyu yapacak.

• Note 2 niz hayirli olsun

• Tasarım çok kötü m8 kullanıcı olarak söylüyurum m7 favorim..

• bence tasarımı çok güzel olmuş
  • aynı tasarım ve aynı özelliklerde m9 plus gelsin 5.9 inç olarak kesinlikle alırım..
  • ARKADAŞLAR DİKKAT DİKKAT ! APPLE FİRMASI ZATEN HTCYİ satınaldı onun için tasarımları benziyor ve htc her türlü iphoneden üstün bir telefon bunu asla ve asla unutmayın !
    bugün iphoneyi ekmek alamayan bile kullanırken htcyi öyle herkes kullanamaz !

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.