Şimdi Ara

Htc One M9 Türkiye Garantili 2.649TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Htc One M9 2.649TL Türkiye Garantili Fiyatıymış. Linke bakıp yorum yapabilir misiniz? Güvenilir biryer mi?

Link:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-m9-htc-turkiye-206547059/detay
     Htc One M9 Türkiye Garantili 2.649TL Htc One M9 Türkiye Garantili 2.649TL

• türkiye ye gelmedi cihaz,nasıl tr garantili oluyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

türkiye ye gelmedi cihaz,nasıl tr garantili oluyor anlamadım.

Bende anlamadım Tr'ye gelmemiş cihaz diye biliyorum. Fakat gelmiş olabilirde ama satışa çıkmamış bazı mağazalara vermiş olabilirler. Benim tahminlerim zaten m9'un 2500 civarı fiyatının olacağıydı ve fiyat 2500 civarı olabilir gibime geliyor. Adam önceden ekstra karlı satıyor olabilir.
  • Bu fiyata bu telefon pahalı. Daha doğrusu bu fiyata telefon almak pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle cihaz elime ulaştı. M8e kıyasla kasa ele çok daha iyi oturuyor kamera gelişmiş, herhangi bir ısınma görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: R0dosto

An itibariyle cihaz elime ulaştı. M8e kıyasla kasa ele çok daha iyi oturuyor kamera gelişmiş, herhangi bir ısınma görmedim

Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan. Darısı Benim Başıma Bakalım Ne Zaman Gelecek Benim ki.

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: le_vlo

quote:

Bende anlamadım Tr'ye gelmemiş cihaz diye biliyorum. Fakat gelmiş olabilirde ama satışa çıkmamış bazı mağazalara vermiş olabilirler. Benim tahminlerim zaten m9'un 2500 civarı fiyatının olacağıydı ve fiyat 2500 civarı olabilir gibime geliyor. Adam önceden ekstra karlı satıyor olabilir.

Resmi kanallarin acikladigi fiyat 2800 tl hocam. M8 2500 e gelmisti, Htc her modelde daha da artiriyor fiyati. M10 un 3000 in de epey uzerinde gelme ihtimali var. Vestel vergiside gelecek cunku.

• R0dosto kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Isinma problemi cozuldu gibi haberler yapildi ne kadar dogrudur bilmiyorum ama zaten isinma telefonu cok zorladiginizda ortaya cikiyor. Yuksek islemci, grafik testlerinde vs. Normal bir kullanimda sorun cikartmayacagini dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgtucel -- 28 Mart 2015; 9:59:20 >
  • hayırlı olsun, ısınma sorununu çözmek için işlemciyi biraz kıstılar o yüzden çok sorun olmaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0dosto

An itibariyle cihaz elime ulaştı. M8e kıyasla kasa ele çok daha iyi oturuyor kamera gelişmiş, herhangi bir ısınma görmedim

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın kaça ve nerden aldınız acaba?

• Sizde mi aldınız? Hayırlı olsun. Sizde kaça ve nerden aldınız?
  • Herhangi bir ısınma problemiyle karşılaştınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

quote:

Resmi kanallarin acikladigi fiyat 2800 tl hocam. M8 2500 e gelmisti, Htc her modelde daha da artiriyor fiyati. M10 un 3000 in de epey uzerinde gelme ihtimali var. Vestel vergiside gelecek cunku.

Maalesef haklısınız bu fiyatlar konusunda ve nereye gidiyor bu fiyatlar

• quote:

Sizde mi aldınız? Hayırlı olsun. Sizde kaça ve nerden aldınız?

Aldım Hocam Teşekkür Ederim. 2799 Tl ye Turkcell in Sayfasından Aldım. 300 Tl Hediye Çeki Verilecek. Daha Gelmedi Bakalım Ne Zaman Gelecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.