Şimdi Ara

Htc One M8S ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 5 gün önce filan telefon alıyordum m8 alıcaktım daha sonra vatan bilgisayarda m8s bulabildik sadece daha sonra m8s daha üstün özellikler gösterdiği söylendi aldım fakat şuan telefonla ilgili sıkıntı yaşıyorum telefon arayüzü kasıyor müzik çalarında açığı var vs. telefondan kesinlikle memnun değilim tüm telefon kıyaslama sitelerine videolarına bakıyorum m8 daha iyi gösteriyor sizce bu telefonu değiştirme gibi bi şansım var mı? Fatura kulaklık kılıf vs herşey temiz daha 5 gün filan oldu dayanamıyorum telefonun bu durumuna

• DerenThe kullanıcısına yanıt
    M8s Sanirim işlemcisi düşükdü. Kamera 13 MP Olmus ama işlemciden yemişler.
  • Fatura kesildikten sonra 1 hafta içinde iade edebiliyorsunuz sanırım
  • denedim fakat bana saçma sapan bahaneler buldular sim doğru kesilmediğinden kasıyor diyorlar telefonu bu halde kullanamam değişmek istiyorum tüketici hakem heyeti hakkında bi bilgin var mı acaba
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    işlemci yüksek denilerek satıldı bana bende snradan iyice araştırınca buldum kamera 13 mp olsa bile flu çekiyor m9 dan vazgeçirdiler beni o bahanelerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerenThe

denedim fakat bana saçma sapan bahaneler buldular sim doğru kesilmediğinden kasıyor diyorlar telefonu bu halde kullanamam değişmek istiyorum tüketici hakem heyeti hakkında bi bilgin var mı acaba

Buraya bir bak
    http://www.tuketici.gov.tr/?wapp=hakemheyetibul_tr&open=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerenThe

arkadaşlar 5 gün önce filan telefon alıyordum m8 alıcaktım daha sonra vatan bilgisayarda m8s bulabildik sadece daha sonra m8s daha üstün özellikler gösterdiği söylendi aldım fakat şuan telefonla ilgili sıkıntı yaşıyorum telefon arayüzü kasıyor müzik çalarında açığı var vs. telefondan kesinlikle memnun değilim tüm telefon kıyaslama sitelerine videolarına bakıyorum m8 daha iyi gösteriyor sizce bu telefonu değiştirme gibi bi şansım var mı? Fatura kulaklık kılıf vs herşey temiz daha 5 gün filan oldu dayanamıyorum telefonun bu durumuna

İlla bir sebep ortaya sunman gerekmez. 2 sene önce Vatan'dan uydu alıcısı almıştım,sonra işler değişti.3 gün sonra götürüp iade ettim.Uydu alıcısının değeri kadar hediye çeki verdiler.

• sanri12 kullanıcısına yanıt
    vatan tüketici hakları,değişim iade şeylerine baktım cep telefonu televizyon bilgisayar gibi ürünlerde değişim yok diyor maalesef
  • Neden değişim yok. Çünku sim kartı takip açtığın anda garanti başlıyor ve cihaz imei kaydı senin numara ile kaydediliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.