Şimdi Ara

HTC one M8 dokunmatik sorunu, lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
5.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  HTC one M8 dokunmatik sorunu, lütfen yardım

çiziktir uygulamasında elimi hiç çekmeden hızlıca ekranın tamamını boyamaya çalıştığımda 2 yatay bölüm boş kalıyor, mümkün değil boyanmıyor ve birçok uygulamada o bölümlere denk gelen yerlere giremiyorum. örneğin Migros uygulamasında hopi uygulamasında mümkün değil bildirimlere giremiyorum. genelde 1 alt ya da üstünde olanı açıyor. whatsapp ta yazı yazmak ta imkansızdı ama onu bütün ayarları karıştırarak çözdüm. bunun sorunu yazılımsalmıdır donanımsalmıdır. telefonu eşim kullandığı için çok geç farkettim. sadece arama için kullandığından aldıktan 2 ay sonra farkettim. ilk başlarda şikayetleniyordu ama ben dokunmatik telefona yeni geçtiğinden beceremiyordur diye düşünmüştüm. bir şarjdan bir şarja 6 gün 6 saati gördüm hem karıştırmadığı hem gece hatsıza aldığı için. yalnız ilk geldiğinde varmıydı yoksa 6.0 a geçtikten sonra mı oldu onu da bilmiyorum. çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı.

• Bende dokunmatik sorunu yaşıyordum. Ekran kendi kendine dokunuyordu. Baska bir cihaz yardimiyla videoya aldim. Tavsiyem videoya alin ve durumu aciklayin telefonunuza atin o videoyu Telefonu teslim ederken galeride arizaya ait video var diyin. Not dusuyorlar. Tekniker izlediginde ekrani degistirecektir. Diger sorunlarinizida belirtirsiniz. Ben bu sekilde ekranimi garantim bitmeden bi hafta once sifirladim. Kanit ile servise basvurursaniz bahane uretemezler. Teleservise, kvk garantili ise cihaziniz, teleservise cihazinizi vermeyin iki kez telefonuma bilincli olarak zarar verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    yurtdışı ürünü maalesef, garantisi yok.
  • mecburen ekran değişecek aliexpress de 30$ civarı var

• Hocam benim telefonun sim okuma yeri bozuldugu icin parcaya ayirmayi dusunuyorum. Dusunurseniz cok ucuza ekrani size satabilirim. Sadece bir noktada piksel maviligi var.(3piksel mavi isik veriyor. Pek rahatsiz etmiyor. Dikkatli bakilirsa anlasilir.) Serviste ekranimi degistirdiklerinden beri(1 ay) koruyucu camli kullaniyorum nokta cizigi yok. Gittigidiyor, hepsi burada da 160 ila 200 arasi satiliyor orjinalliği tartışılır. Isterseniz size daha uyguna satabilirim. Pm atarsiniz.

• Hocam nasil cozdunuz? Ayni sorun bende var. Tek bir bolgede. Ilginc olan sey ise bazen duzeliyor. Neden nasil duzeliyor anlamiyorum :/

• Çözemedim hocam aynı duruyor, uğraşmadım da daha doğrusu, eşimin telefonla pek işi olmadığı için idare ettik ama yeni tel alacam galiba. Fabrika ayarlarına geri dönmeyi denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • navek N kullanıcısına yanıt
    Rom bile degistim hocam.

Ben de telefon almaya karar verdim. Mi6 mi OnePlus 5 mi alsam karar veremedim. Aralarinda ki ufak tefek farkliliklardan dolayi kararsisim. Aluminyum olusu ve amoled ekrani op5 al diyor, ele oturan yapisi ve kamerasi mi6 al diyor

• Ben de mı 6 ya niyetliyim ama bende mi note 2 var ve kamerasından hiç memnun değilim, M8 in kamerası daha iyi, mi 6 da aynı durumu yaşarım diye korkuyorum.

Hic sanmiyorum hocam. M8 i severim ama mi6 nin yaninda tarihi eser gibi kaliyor. Bircok alanda cok degisti telefonlar. Sahsi fikrim Samsungun s6 dan eski telefonlarinda kameralar hep kotuydu. Simdi yeni guzellesti.

https://youtu.be/DoaJMooywuE

• Tabiki öyle , ama fotoğraf olayı farklı, ben fotoğraf hariç çok memnunum mi note 2 den. Sonuçta mi nin 2016 sonlarında çıkardığı telefon ama M8 in gerisinde kalıyor fotoğrafta. Eşim için fotoğraf çok önemli bebekten dolayı, note 2 hep hüsrana uğrattı özellikle hareketli çekimlerde. Alırım mi6 yı, öteki daha iyiydi derse yandık.

En iyisi gidip bi teknoloji magazasinda denemeniz :)

• hocam benimde yurt dışı ürünümde aynı sorun oldu, uzun uğraşlar verdim (elektrik öğrencisiyim uğraşmazsam ayıp olurdu) sonunda hüsran tabiki. parçalara ayırdım ekranı gidip yenisini 170 liraya aldım 4 ay önce filan şimdi başka bi sıkıntı var ekran titriyor garip şeyler oluyor arada bi kafasına göre sağa sola basıyor insanı çıldırtıyor kısacası. yurt dışı ürün olduğu içinmi böyle uyuzluk yapıyor yoksa htc demi sıkıntı var orasını çözemedim. bundan sonra uzak duracağım kesin ama
  • a.kadiralan A kullanıcısına yanıt
    Ben de tekrar olmayacağını bilsem yaptıracaktım ama güvenemedim. Abartmıyorum telefon kozmetik olarak hala 10/10. Yazık oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.