Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24782479248024812482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende güncellemeyi yükledim blinkfeedi kapattım falan ama pek bir değişiklik olmadı aynı tempoda devam ediyor :)

Bana şahsen yetiyor şarjı ama bu telefonun belki de en büyük sorunlarından biri budur. Onun dışında kullanmaktan çok zevk alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 3 Aralık 2014; 17:51:23 >
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 3 Aralık 2014; 17:50:22 >
  • Hocam bende çok seviyorum kulaanmayi bide en güzel rengini almışım (bence) mis
  • hocam bir kaç kişi bir iki gündür güncelleme diyip duruyor hangi güncellemeden bahsediyorsunuz yeni bir güncelleme verildide bizimmi haberimiz yok ? :S
  • Hocam bende çok seviyorum kulaanmayi bide en güzel rengini almışım (bence) mis
  • mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    188 mb büyüklüğündeydi sanırım, aramalarda vs. bazı hataları düzelten küçük bir güncelleme
  • Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    ben onu alalı baya olmuştu diye hatırlıyorum :S
  • Arkadaşlar benim telefonun alt hoparlör yine patladı önceden servise gitmişti atasehir de biyerdi yolladığımiz yer tam adresi bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazi arkadaslarin telefonuna E8 ile degisim cikmis.
    Bu telefonu ilk aldigimdan beri telefondan cok cekmis biri olarak umarim bana da degisim cikar da kurtulurum. Suana kadar servise hic yollamadim telefonda tum klasik problemler var, kamera pembelesmesi, yakinlik sensoru sorunu, isinma, pilin cok az gitmesi gibi.
    Gelecek yil kasim ayinda telefonun garantisi bitiyor, bu aralar yollayamam telefonu garantiye. Umarim M8 in fiyati o zamana kadar duser de M8 verirler :) Gerci bana gore M8 veya E8 farketmez ama E8in tek sorunu, rom desteginin az oldugunu dusunuyorum.Plastik olmasi benim icin sorun degil hatta belki de m7 nin dusuk sicakliklarda bile yaniyor hissi veren, surekli elimden kaymasina neden olan aluminyum kasasindan iyidir
    Edit : Telefonumdaki tum sorunlari yazayim da hem zaman gecsin hem de ibret olsun sizlere
    Kamera pembelesmesi, yakinlik sensoru sorunu(arama yaparken rasgele aciliyor),bazen aramalarda karsi tarafa sesim gitmiyor(elimle mikrofonu kapamadigimdan eminim),son zamanlarda pil kapasitesinin dusmesi(farkli romlar denedim,eski surumlere dondum sonuc ayni),arka kapakta beats audio yazisi silinmeye basladi, tamamen ciksin diye kendim silmeye calistim beceremedim biraz cizildi hatta orasi , yine arka kapakta htc logosunun h harfi dustu , isinma sorunu, telefon bazen kendi kendine donuyor. Sanirim emmc de sorunu var ve yakinda gumleyecek telefon htc one sudden death diye aratin goreceksiniz.Bir ara da hoparlorden cizirtili ses geliyor,hem de sesi az cikiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 4 Aralık 2014; 9:30:03 >

• LuxResset kullanıcısına yanıt
    internet sitesinden bakınız.
  • yok oğlu yok :-) full'ün full'ü :-) sunroof dahil :-)
  • arkadaslar tlf suya dustu cortladı teleservise gorderdim yapın bari garanti dısı kalsa bile yapamadılar simdi tlf elimde kapalı bir sekilde bekliyor ne yapmamı onerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar tlf suya dustu cortladı teleservise gorderdim yapın bari garanti dısı kalsa bile yapamadılar simdi tlf elimde kapalı bir sekilde bekliyor ne yapmamı onerirsiniz

kardeş , ilk düştüğü anda pirinç dolu bir kavanozda bir gün bekletseydin tüm nemini çeker ve açılabilirdi. belki şimdi de deneyebilirsin.

şimdi ya herhangi bir telefon servisinde (doğubank vs. ) yaptıracaksın ya da alibaba'dan ekran-anakart-kamera vs. tek tek sipariş geçip kendin tamir edeceksin. ama çok zor bir iş.

geçmiş olsun.
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    parçalarını satabilirsiniz,ekran,kemara,kasa vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar tlf suya dustu cortladı teleservise gorderdim yapın bari garanti dısı kalsa bile yapamadılar simdi tlf elimde kapalı bir sekilde bekliyor ne yapmamı onerirsiniz

kardeş , ilk düştüğü anda pirinç dolu bir kavanozda bir gün bekletseydin tüm nemini çeker ve açılabilirdi. belki şimdi de deneyebilirsin.

şimdi ya herhangi bir telefon servisinde (doğubank vs. ) yaptıracaksın ya da alibaba'dan ekran-anakart-kamera vs. tek tek sipariş geçip kendin tamir edeceksin. ama çok zor bir iş.

geçmiş olsun.
  • telefonda mesaj yazarken otomatik doldurma nereden kapanıyor bulamadım bi türlü yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: electribe

telefonda mesaj yazarken otomatik doldurma nereden kapanıyor bulamadım bi türlü yardımcı olursanız sevinirim

Klavye ayarları içinde var dostum klavyeyi açtığında şilt alttan ikinci tuş ayarlar bölümü var ordan klavye ayarlarina girip kapılabilirsiniz

• Google play edition için 5.0.1 güncellemesi geldi arkadaşlar. Ben de hemen gpe kit kata flaşladım hemen gördü lolipopu iniyor şuan...
  • dostlar merhaba

26 kasım tarihinde Teleservice Maltepe'ye kargoya verdiğim HTC One M7 telefonum, tam 9 gün sonra, kargo gönderimleri dahil bugün itibari ile elime ulaştı. Kamera değişmiş,pembelikten eser yok, arka kapak değişmiş, ön hoparlörler ve kapakları değişmiş, kulaklık jack'ı değişmiş, ölü piksel den ötürü ekran değişmiş ve pili değişmiş. Mükemmele yakın bir işçilik ile telefonun kasasını kapatmışlar ve en ufak bir açıklık anormallik yok. Gerçekten çok memnun kaldım, gönderecek arkadaşlar rahat olsunlar. Sanki sıfır bir telefon almış gibiyim.

Telefonumdan çok memnundum, sevemediğim plastik E8 ile değişim kararı çıksaydı üzülürdüm. Biliyorum özellikleri, fiyatı daha iyi ama M7 bence halen piyasadaki en klas ve dizaynı özel telefon. o yüzden bir süre daha kullanacağım.

bilginize.
  • M8 için de yazdım buraya da yazayım; işe yarar mı bilmem ama şu anda HTC One M8 GPE Android 5.01 ve M7 Lollipop Güncellemesi Bugün Yayınlandı dosyalar indirilebilir durumda. HTC Güncellemeleri
  • 
Sayfa: önceki 24782479248024812482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.