Şimdi Ara

HTC one E8 - LG G3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4s kullanıyorum androide geçme kararı aldım bütçem 1000 tl 4S 'i de sayarsak 1400-1500 tl arası max.
    LG G3 ve One E8 bu civarlarda araştırdığım kadarıyla iksini de inceledim ve kararsız kaldım bu telefonları kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi , çok fazla müzik dinliyor ve resim çekiyorum...
    Oyun oynmamıyorum ama sosyal medya ve interneti çok fazla kullanıyorum bu yüzden bataryası da çok çok önemli en azından 1 tam günü aktif kullanımda çıkarabilmeli...
    Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler..

• G3 bence de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k ekranı yüzünden batarya konusunda sıkıntılı diye söyllentiler dolaşıyor g3 ile alakalı kafamı karıştıran bu... yoksa G3 kağıt üstünde cok daha üstün özellklere sahip...
  • G3 32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraftan ötürü Lumia 930 ve ya 1520 diyebilirim, 1020 de olabilir Fak st arada öyle uzun bit fark yok. Diğer ikisinden g3 32gb işlevsel olarak. Kalite olarak e8.

• Cok tesekkur ederrim var mi kullanan baska tavsiye eden ...

• Ikisi arasinda benimde tercihim 32lik G3 olurdu.

• Tesekkurler one e8 ve one m8 arasinda tek fark kasa malzemesi , g3 mu m8 mi desem eminim herkes m8 derdi ?

• Z2

• teşekkürler fakat sony ya da samsung almayı düşünmüyorum...
  • M8 bile deseniz eminim yine ağırlıklı olarak g3 tavsiye edilecekti (olması gerektiği gibi).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç olarak fiyat performans açısından en iyi alternatif G3 gibi gözüküyor yorumlayan herkese teşekkürler..
  • G3'ün tasarımı malzeme kalitesi daha iyi.e8 in rami 2 g3 ün 3 gb.e8 in ön kamerası 5 mp ses kaliteside daha iyidir.Ama en büyük fark biri 2k biri full hd ve snapdragon 801 karar senin.
  • G3 alindi fikrini sunan ve yardimci olan herkese tesekkur ederim

• berkagul B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim nasıl memnun mmusun telefondan menü geçişleri nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhanceylann

Kardeşim nasıl memnun mmusun telefondan menü geçişleri nasıl?

aldım da sattım bile kardeşim pek tavsiye etmem arayüzü sıkıntılı LG nin :) ip6 candır :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.