Şimdi Ara

HTC One 4.3 güncellemesi ilk izlenimler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
3.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güncelleme alamayan arkadaşların cihazları süpercid'li olabilir,birçok kullanıcı güncellemeyi aldı.Hala alamayan var ise custom rom yüklemeye davet ediyorum.

http://forum.mobilimize.com/forumdisplay.php?f=426
  • dün aveadan aldım ve bugün güncelleme geldi daha yüklemedim evde wifiden yapcam

subway oyununu oynarken tekleme oluyormu sizde
  • mabool M kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda pek fark göremedim. Ayrıca benimde kameram pembe bu ciddi bir problemmidir. İlla servise yollamak zorundamıyım. Birde servise gittiğinde kameramı değişiyor yoksa cihazımı yenisiyle değiştiriyorlar ?
  • güncellemeden önce şarjım sabahtan akşamın 23.00 sularına kadar dayanıyordu, 4.3'e güncelledikten sonra bu süre daha da azaldı, kullanım aynı ancak iki üç saat daha önce bitiyor şarj. 4.3'den genel anlamda umudum yoktu zaten, asıl beklediğim 4.4 sürümü. grafikler, performans ve bir çok konuda farklı bir güncelleme olacakmış duyduğuma göre.
  • Batarya ömrü halen çok kötü..
  • Arkadaşlar telefonun 2 gün önce 4.2 versiyon ile aldım sürekli güncellemeyi hatırlatıyor
    yüklememi tavsiye edermisiniz, ben 4.4 geldiğinde ikisini birlikte yüklesem olurmu?
  • ekran süresi bende 4.5 5 saate geldi.. 1 2 tane ufak problem görmüştüm ama şimdi memnunum telefondan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRAD

güncelleme alamayan arkadaşların cihazları süpercid'li olabilir,birçok kullanıcı güncellemeyi aldı.Hala alamayan var ise custom rom yüklemeye davet ediyorum.

http://forum.mobilimize.com/forumdisplay.php?f=426

Evet supedcid ama 4 2 yi almistik 4 3 neden gelmiyor ki, teknik konulardan anlamadigim icin rom yukleyemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera pembe olayı nedir neresi pembe ben göremedim bişi :S
  • Selam bende HTC one Mini var.. Dün telefonu güncelledim. Güncellemeden sonra mobil şebeke üzerinden internete giremiyorum. Mobil şebekesini açınca belli bir süre bekledikten sonra " Bağlı değil" dioyr. aynı telefondan eşimdede var aynı sorun ondada var. sizce sebeb nedir. Bir çözümü varmı?

• Peki bu android 4.3ün türemiş kelimelerin eklerini sürekli ayırması ne olacak?? Resmen artık yazı yazamıyorum lanet olsun sürekli ayırıyor...

• 4.3 Güncellemesine ek olarak mesajlardaki ifade çokluğuda eklenebilir :) Whatsapp smiley'lerini direk telefona işlemesi çok iyi olmuş.artık rehberde isim yanına ifade koyduğumuzda çok daha şeker duruyor :)

• bize neden uğramıyor bu güncelleme ne yapmak gerekiyor bilgisi olan varmı?
    htc one kuklanıyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.