Şimdi Ara

HTC'nin yol haritası sızdı : Bu yıl güncellenmiş bir HTC One, gelecek yıl amiral gemi M8 modeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung'a laf atan HTC gençliği nerdesiniz 6 ayda bir amiral gemisi
  • bu şirketler çok akıllı her dönem yeni telefon çıkararak insanları çok güzel sömürüyorlar.
    aslında kullandığımız teknoloji alt sınıf ben eminim ki bizleri şaşırtacak üst seviye telefon yapabilirler ama satış politikası sömürülmeye devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Ne kadar çok telefon çıkıyor insan para bassa yetiştiremez

Çıkan her yeni modeli al diye adamlar silah dayamıyor. Bi telefonu al bozulana kadar kullan !!!
  • one'dan sonra orta segmente mi yönelmiş?gören duyan var mı?

yenisi de şöyle birşey olur heralde ONE ULTRA: 5.2" IPS LCD/2400mah batarya/S800/2GB ram/13MP kamera klasik trend neyse onu yapar o kadar işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Samsunga laf atan HTC gençliği nerdesiniz 6 ayda bir amiral gemisi

6 ayda bir amiral gemisi diyorsunda kaç tane s4 türevi var haberin varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: xperiat55

Tam da One almayi planlarken...hani tek amiral gemiyle yola devamdi,bu nasil mantik?

nexus4 den neden memnun değilsiniz hocam

Nexusun ses çıkışı ve pil performansı çok iyi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler bir telefon alın ve 3 sene değiştirmeyin onu yazıktır günahtır milli servetimiz saçma sapan iki plastik parçasına gidiyor.Üst seviye bir telefon alın 3 yıl boyunca telefon haberlerine dahi bakmayın :)

• samsungun s4 türevlerine yetişmesi dileğiyle.Tabi note ve diğer kısımlara girmiyorum.Samsung'un paralı askerleri sakin olun biraz.
  • Htc de Samsung da S800 ün potansiyelinden bir an evvel faydalanmak istedikleri için one ve s4 modellerine s800 ü yerleştirecekler fakat s800 ün potansiyelini karşılayacak donanım one ve s4 de bulunmadığı için bir sonraki jenerasyon akıllı telefonları 2 k çözünürlük de ekran 3 gb ram 4k video kaydetme hız aşırtılmış s800 leri Ve lumia 1020 ile rekabet için samsung 16 mp kamera sunarken Htc 8 mp ultra pixelli kamera çözümü sunan telefonlar piyasaya sürecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

Yeni bir cihaz dahamı !

• quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

Söz verdiği gibi mi? Şu an Amerika ve Tayvanda satışa çıkan butterfly s(pil kapasitesiyle burun farkıyla önde one a göre) ne oluyor. Yani şu anda dünyadaki akıllı telefon pazarının yaklaşık 5te 2sinde başka bir amiral gemisi oluyor bu. Hatta temmuz sonuna kadar büyük olasılıkla Çinde de piyasaya gireceği konuşuluyor bu da dünya pazarının yarısından fazlası oluyor neredeyse. Bu mudur söz...

Dostum zorlama.Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.Butterfly s, one maxx, bide bu yeni güncellenip çıkacak cihaz farklı segmentlerde oluyomuş :)bakınız şu başlıktaki saf htc fanları.http://forum.donanimhaber.com/m_77385079/f_//tm.htm#77513849

O yüzden kime ne anlatıyosun.Adamlar kendilerini inandırmış zaten masallara.Sana da anca böyle gözü kapalı eksi verirler ama merak etme seni de anlayan birileri var :)

• hersene aynı teyyare sıkıldı millet artık

• Hızlı koşan atın
  • Ekrani 5 inc mi olur 4.7 mi ?

• Bu nedir arkadas millet eve ekmek yerine telefon goturcek. En iyisi nexus 4 valla yada iphone. Her hafta telefon cikar mi ya :(

• quote:

Orijinalden alıntı: babacaka1234512

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Samsunga laf atan HTC gençliği nerdesiniz 6 ayda bir amiral gemisi

6 ayda bir amiral gemisi diyorsunda kaç tane s4 türevi var haberin varmı ?

2-3 tane s4 modeli var ama hiç biri 9500 ve 9505'den iyi değil yani amiral gemisi değiller bir tek g.kore versiyonu var o da sadece g.kore için olduğu için dikkate alamayız ama htc bunu geçen senede yaptı one x çıkardı gitti sonra one x+ çıkardı pili büyüttü işlemciyi hızlandırdı ve kasa boyutunda bir değişiklik yapmadı yani yapılabiliyormuş 2100mah pilli ve 1.7ghz işlemci her şeyden öte one x 4.0.4 ile geldi 4.1.1'de kaldı, one x+ 4.1.1 ile çıktı ve öyle kaldı güya amiral gemisi

• Tedarik sorunu yasanmaz ve one modeli gibi şık olursa samsungu tahtindan eder bu m8 modeli

• Lan olum bırakın üretsin adamlar size ne? Alın bi' telefon kullanın, her sene telefon almak zorunda mısınız? Adam iPhone 4 almış, 4S çıkınca satıp onu alıyor. 5 için de aynı şekilde. Nedir bu tüketim çılgınlığı anlamıyorum ki? Yok HTC yeni modelde daha iyi işlemci kullanmış, yok HTC One alanları üzmüş falan. Olum telefon lan bu telefon. Azıcık fazla ya da eksik olması fark etmiyor çok. Her işinizi rahatlıkla görebilirsiniz yani. HTC One X aldım, 10 aydır kullanıyorum, değiştirmeyi de düşünmüyorum 2-3 sene daha. Bozulana kadar idare ederim.

KEEP CALM AND USE YOUR CURRENT SMARTPHONE.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.