Şimdi Ara

htc nin hangi modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iphone dan htc ye gecmeyi dusunuyorum yurt disinda yasadigim icin senelik aboneligim bitmesine 10 gun kaldi htc telefonlarinin yabancisiyim tavsiyeniz uzerine htc nin hangi modelini alacagima karar verecegim.simdiden tesekur ederim fikir verecek olan herkese

• ÖNCELİKLE NASIL Bİ TELEFON İSTEDİĞİNİZİ YAZIN BİZDE ONA GÖRE TAVSİYE VERELİM
    hangi özellkler olsun mesela ?
  • HTC sensation olabilir.
  • Herkese iyi günler.
    Taahhütlü kampanyalarla bir telefon almak istiyorum. Telefonlar konusunda çok meraklı olmadığım için seçim yapmakta zorlanıyorum.
    İnternet kullanımı kolay, hızlı ve iyi olacak,
    Bedava çok sayıda aplikasyon bulacağım bir cihaz istiyorum. Vodafone kampanyalarında;
    1-) HTC Sensation
    2-) IPhone 4
    3-) LG Optimus 3D var.
    Son olarak bir de Avea'cı HTC'nin son modeli diyerek
    4-) HTC Incredible S'i söyledi.

Bu cihazları kullananlar ve üstadları olarak öneriniz nedir acaba?
    Şimdiden çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Herkese iyi günler.
    Taahhütlü kampanyalarla bir telefon almak istiyorum. Telefonlar konusunda çok meraklı olmadığım için seçim yapmakta zorlanıyorum.
    Bedava çok sayıda aplikasyon bulacağım bir cihaz istiyorum. Vodafone kampanyalarında;
    1-) HTC Sensation
    2-) IPhone 4
    3-) LG Optimus 3D var.

Desire HD internet konusunda oldukça hızlı bir telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

quote:

Herkese iyi günler.
    1-) HTC Sensation
    2-) IPhone 4
    3-) LG Optimus 3D var.

Desire HD internet konusunda oldukça hızlı bir telefon

Teşekkürler hızlı cevap için. Model olarak Sensation ve Incredible sanki daha yeni modeller. Zaten yakın paralar ödemişken yeni model tercih edebilirm. Bunlardan birini neden önermediniz acaba?

• illa htc diyorsan sensation al ama şahsi fikrim lg optimus 3d den yana
  • quote:

Herkese iyi günler.
    1-) HTC Sensation
    2-) IPhone 4
    3-) LG Optimus 3D var.

HTC Sensation tasarımı, arayüzü ve ekran çözünürlüğüyle öne çıkar. Optimus 3D de yeni bir soluk olan 3D görüntüleme ve gözlüksüz 3D izleme özellikleri, ve nispeten Sensation'dan biraz daha güçlü donanımıyla öne çıkar. İkisi arasından kararı siz verin bana kalırsa

• Siz internette gezinmek için telefon istiyorsunuz bu durumda desire hd internet konusunda oldukça iyi olan bir telefon olduğu için size bunu önerdim... Ama saydıklarınız arasında HTC Sensation hem özellik açısından hem internet açısından iyi bir telefon.
  • vodafone'daki satış elemanı 3D'yi çok aktif kullanmayacaksam pas geçmemi tavsiye etti. Ekranı fazlaca göz yorarmış. Bende de Sensation ağır bastı, ayrıca yukarda yazmayı unuttum navigasyonda benim için önemli ve sanırım sensation'un içinde geliyor.
  • Evet Navigasyon telefonun içinde geliyor
  • quote:

vodafone'daki satış elemanı 3D'yi çok aktif kullanmayacaksam pas geçmemi tavsiye etti. Ekranı fazlaca göz yorarmış. Bende de Sensation ağır bastı, ayrıca yukarda yazmayı unuttum navigasyonda benim için önemli ve sanırım sensation'un içinde geliyor.

navigasyon bahsettiğin bütün modellerde entegre olarak var aklın takılmasın oralara daha önemli özelliklerine kafa yor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

vodafone'daki satış elemanı 3D'yi çok aktif kullanmayacaksam pas geçmemi tavsiye etti. Ekranı fazlaca göz yorarmış. Bende de Sensation ağır bastı, ayrıca yukarda yazmayı unuttum navigasyonda benim için önemli ve sanırım sensation'un içinde geliyor.

navigasyon bahsettiğin bütün modellerde entegre olarak var aklın takılmasın oralara daha önemli özelliklerine kafa yor

Valla üstad denemeden özelliklere tam hakim olmadığım için karar vermekte zorlanıyorum. Ama sanki her yol Sensation'a çıkıyor. Bir de Beats Audio versiyonu çıkacakmış. Acaba bu ne zaman çıkar, beklemeye değer mi veya Vodafone buna da kampanya yapar mı şimdi buna da takıldım.
    Saygılar.

• Sensationla optimus 3d konusuluo galiba :

Sensationun artıları
    -Sense ara yuzunu kulanıo
    -PPI Oranıdaha yuksek
    -qHD Ekranı var

Optimus 3D artıalr
    -İnceledim Sensationa gore Kat kat Daha iyi Kontrast,Işık Deneyimi sunuyo erkanı sayesinde tabi Unutmamak lazım LG ayrıca çok buyuk bir TV-Monitor ureticisi
    -Donanımı Biraz daha guclu
    -3D oyun Deneyimi Ve 3D fotorof deneyimi sunuyor
    -Flash testlerinde En iyi 1-2 Arasında
    -Metal kasa(kimine gore + kimine gore -)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

Valla üstad denemeden özelliklere tam hakim olmadığım için karar vermekte zorlanıyorum. Ama sanki her yol Sensation'a çıkıyor. Bir de Beats Audio versiyonu çıkacakmış. Acaba bu ne zaman çıkar, beklemeye değer mi veya Vodafone buna da kampanya yapar mı şimdi buna da takıldım.
    Saygılar.

İşte şimdi can alıcı sözleri sarfettim . Bu kafanın karısık olduğuna isaret ben de oluyor böyle birşeyler almaya heveslenince ya hemen al birini ya da bi üründe karar kıl yoksa iş içinden çıkılmaz bi hal alacak . cok da düşünmeye gerek yok .
    Neden dersen çünkü bu ürünler cok hızlı gelişen ,değisen ürünler. alıp kullanırsın en fazla 1 ay sonra yenisi cıkar o yüzden bi yerden baslamak lazım alırsın beğenmezsin ya da yenisi cıkar satarsın baskasını denersin olay bu kadar basit aslında
    Saygılar...

• sensation alabilirsin yada sensation ın diğer modifiyeli modellerini bekleyebilirsin xe yada xl gibi
  • carman
    Bencede Sensation en iyisi ama ben xl yi bilmiyordum xe yi biliyordumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.