Şimdi Ara

HTC'nin gelecek hafta tanıtacağı ürünler detaylanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilgisi, fikri olan +,- alabilmek için mi yorum yapıyordu da artık yapmıyor ve yorumlar azaldı? Hayır. Marka fanatikleri birbirileriyle laf dalaşına giriyo, konuda da hangisi fazlaysa o + hangisi azsa o - alıyo, bu kadar. İyi ki gitti keşke diğer bölümlerde de tekrar kalksa. Gerçi yorumlarda ki azalış nedeniyle kısa zamanda geri getireceklerini düşünüyorum, umarım yanılırım.
  • Oylama olmadam kim doğru kim yanlış söylüyor belli olmuyor.halbuki her haberin altında begenilen yorumları merak ederdim. Millet ne düşünüyor bilmek isterdim. Artik haberlerin anlamı kalmamış gibi hissediyorum

• Oylama sisteminde neredeyse haber kadar da beğenilen orjinal yorumları okumak ayrı bir zevkti, ha yine yorum okunabilir mi... hepsini... o da insanı sıkıyor ve vakit kaybı. Kısaca oylama sistemi geri gelmeli !

• Bazen haberden ziyade yorumlara bakmaya giriyordum. Artı eksi olayı kalkınca artık yorumlara bakmakta gelmiyor.

Neden kaldırıldığına hakkında bilgisi olan var mı?

• bu telefon donanım olarak 64bit destekliyor ama içindeki işletim sistemi 64bit olarak mı gelecek orasını anlamadım

• Oylamayı istiyoruz :D

• RAM 2GB olsaydı bari.64bit 1.5GB RAM.
  • Şunu kesinlikle söyleyebilirim;eğer editörler oylama sisteminin zararlarından konuşuyor iseler neden zamanından beri bu sistemi kaldırmadılar da monster yarışması vs.gibi yarışmalarda kendi yorumları - bilmem kaç puanlar alınca kaldırdılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbald -- 1 Eylül 2014; 15:54:25 >
  • Artı eksi geri gelsin

• umarım iphone 6 arkası da böyle olur kalın çizgiler olmaz sızan ürünler gibi.

• Oylama sınırlı olarak geri gelsin en azından sevilenleri görelim

• oylama sistemini niye kapatmışlar?
  • htc fiyatları aşağı çekmedikten sonra ne çıkarırsa çıkarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Veganityum

HTC'nin akıllı saatini çok merak ediyorum. Tasarım anlamında hiç taviz vermeyen HTC,yeni saati gerçekten çok güzel olabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Keşke ucuz yapsalar bende alsam ama sony smartwatch2 bile 150 dolar iken bunlar en az 200 yaparlar. 2 yıl sonra falan alırım belki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.