Şimdi Ara

HTC M9 Plus Prime Camera Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde yurtdışından alınmış ve iemi değiştirilmiş m9 plus var. Telefonda herhangi bir sıkıntı yoktu ta ki telefonu fabrika ayarlarına çevirene kadar, Telefona format attıktan sonra google play store güncellenmiyor youtube de aynı şekilde yani önceden telefona yüklenebilen bazı uygulamalar şimdi telefonunuz desteklenmiyor diyor. Apk ve başka hesaplarda denedim durum aynı değişen bir şey yok malesef, cihazın rom da sıkıntı olabiliceğini düşünüyorum rom olayını baya bir araştırdım ama cihaza hangi romun uygun olduğunu bilmiyorum yanlış bir şey de yapmak istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Cihaz özetle;
    Android sürümü - 5.0.2
    HTC sense sürümü-7.0
    Yazılım numarası- 1.01.720.12
    Kernel sürümü- 3.10.61
    Anabant sürümü- 1.1506V24P60.2508.1015_HTW
    Build numarası- 1.01.720.12 CL642980 release-keys
    Cihaz S-OFF durumdadır

• yardımcı olabilecek kimse yokmu?
  • Hangi rom yüklü?
    Fabrika ayarlarına nasıl döndünüz?
    "Format attıktan sonra" demişsiniz,formattan kastınız fabrika ayarları mı?
  • Cihaz aldığım gibi duruyor cid bilgisine baktığımda ise HTC_038 İndia yazıyor
    formattan kastım evet telefon ayarlarından fabrika ayarlarına dönderdim
    sadece uygun rom bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum yanlış bir rom yükleyip brick olmasından korkuyorum.
  • Nasıl güncelleme yapmıyor , indirme yapıyor mu peki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani indirme yapmıyorsa Google Play’de hesap açmanız gerekiyor bunuda belirtmeye gerek yok ama hatırlatmakta fayda var diğer arkadaşlar bakar felan yardımcı olmak amaçlı kalsın bu yorumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farklı google hesabı da denedim durum yine aynı değişen bir şey olmadı bende ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Örneğin Vodafone yanımda uygulaması önceden yüklüydü çalışıyordu şimdi google playden yüklemek istediğimde cihazınız desteklenmiyor yazıyor. Apk olarak yükledim 5 dk yükleniyor yazıyor sonra uygulama yüklenemedi yazısı çıkıyor. Sanırım tek çare uygun bir rom bulup yeniden yüklemek
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:21:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard reset atarak çözdüm problemi yorum yazan herkese teşşekkür ederim. Hard reset attıktan sonra "yeni cihaz olarak kur" seçeneğini seçsin aynı problemi yaşayanlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.