Şimdi Ara

HTC M7 den sonra hangi telefona geçmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar babam akıllı telefon alacak sahibinden gibi bir sitede sıfır yurtdışı kayıtlı yada kayıtsız hangi telefonu önerirsiniz?
    Şuan HTC One M7 kullanmaktayım yeni alacağı telefonla değiştirmeyi düşünüyorum hangi telefonla değiştirirsem htc m7 den daha memnun kalırım
    1-Samsung Galaxy S5
    2-LG G3
    3-Sony Xperia Z2
    4-HTC M8

Not:Iphone düşünmüyorum fazla küçük geliyor ekranı

Tavsiyelerinizi bekliyorum

• M8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC One M7'den daha memnun olmak için tek seçeneğiniz HTC One M8. Fakat elinizdeki telefon sizi daha uzun süreler götürür, bence değiştirmenize gerek yok. Onun yerine (yoksa eğer) iPad alabilirsiniz, veya güzel bir bilgisayar da alınabilir diye düşünüyorum. Tercih sizin, alacağım derseniz de kesinlikle M8
  • S5 hariç hepsi harika memnun eder ama arada bariz fark yok.

• Sırasıyla M8, Z2, G3. Fakat bence M7'yi değiştirmeyin. Sırf sıkılma belasına o kadar para vermeyin. Mutlaka değiştireceğim diyorsanız diğerlerinin Kullanıcı Yorumlarını mutlaka okuyun öyle karar verin. M8 ve Z2'nin Kullanıcı Yorumlarının bulunduğu Bağlantıyı Burada paylaşıyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.
  • Illa degistirecekeniz,bence Z2..

• Yorumlarınız için öncelikle teşekkürler ben kendi telefonumdan memnunum ancak babamın telefonu rezil derecede yavaş olduğu için yenisini almak istiyor hazır yeni telefon alıcakken piyasada daha yeni bir model ile değiştirme şansım var kendi telefonumu babama bende yeni telefonu almayı düşünüyorum yoksa durduk yere müsriflik yapacak halim yok
  • redorln31 R kullanıcısına yanıt
    başlığı okuyup yorum yapmışsın yazıyı okumamışsın bile. adamın babası telefon alıcak bu da telefonunu babasına verip alınanı kullanıcak
  • Htc'ye alıştıysanız hem donanımsal hemde yazılımsal olarak diğer telefonlar farklı gelicektir emin olabilirsiniz.
    Ben ilk olarak Htc one v kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki müzik konusunda diğer telefonlar size bu müzik deneyimini yaşattıramaz.
    Şuan lg g2 kullanıyorum esasen htc one m7 almıştım kapasitif tuşlarda sorun vardı geri iade etim 1 hafta sonra para geri geldi ama nereye gitiysem htc one m7 stokları tükenmişti köye gitmeden önce bende lg g2 almaya karar verdim ama 2 günlük kullanım bile bana herseyin donanımsal güç olmadığını gösterdi ve Trabzondan istanbula gitiğimde (mekleketeyim fındık felan topluyorum işler bitene kadar buradayım) telefonumu satıp htc one m7 almak için arayışlara gireceğim burdan lg g2 kötülediğim anlamı çıkmasın gercekten güzel bir telefon ama Htc'ye alışınca diger telefonlar garip geliyor anlıycağın elindeki telefon harikulâde bir telefon değistirmene gerek bile yok değistirecek olursanda m8 öneririm yazdıklarımdan anlaşılacağı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Z2 yada G3 eğer kameraya da çok önem vermiyorsan kessinlikle M8
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.