Şimdi Ara

HTC, ICS güncellemesi alacak telefonlarını netleştirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
10.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az modeli varken güncellemeleri hemen yapıyorlardı. Haftada 1 telefon modeli çıkartınca seçmece yapıyorlar artık.
  • HTC Sensation ICS güncellemesini alıyosa... Tamam beyler iş bitmiş zaten, dağılabiliriz.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

DHD niye yok? Çok saçma.

Arkadaşlar bugün htc'ye mail attım. Neden DEsire HD İçin güncelleme olmadığını sordum.

Bu ilk part mış, Büyük ihtimalle HTC Desire HD için de gelecekmiş ICS güncellemesi. Merak etmeyin diyolar.
  • ikinci parti 1 sene sonra gorur herhalde guncellemeyi.o zamana kadar da android 5 cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saprofit

ikinci parti 1 sene sonra gorur herhalde guncellemeyi.o zamana kadar da android 5 cikar.

Aynen.

Bu işi hizaya sokacak olan Google'dır.

Firmalara mail atacağımıza Google'a yüklenmemiz lazım.

Zira sabah erken kalkan Android'li telefon çıkarıyor; ondan sonra bekle ki seçmece güncelleme gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saprofit

ikinci parti 1 sene sonra gorur herhalde guncellemeyi.o zamana kadar da android 5 cikar.

sanmıyorum kadar uzun süreceğini ilk partide telefonlar dikkat ederseniz işlemcileri yüksek ve çift çekirdekli işlemciler kaldırması zaten normal 4.0'ı ama diğer modeller için testlerin yapılması gerekiyor. 2. partide şubat mart ayında gelir en geç oda. tahminen de desire s desire hd desire z de bu güncellemelerden nasibini alır. desire z gerek klavyesi gerekse donanımsal yetersizliğinden dolayı en azından 2. partide alamama ihtimali olabilir aynı şekilde wildfire s içinde geçerli bu durum.
  • ICS guncellemesi dagitilana kadar yeni modeller cikar ics li piyasaya, sonra onlar satar ics yi ondan sonra cikarirlar eski modellere ve milletin hem cebinden hemde zamanindan calarlar.
  • Sensationu okuyunca içim rahatladi vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Bu arayüz nanesi yüzünden andorid resmen baltalanmış oluyor.Bence google buna bir çare bulmalı diye düşünüyorum.Bu güncellemeler telefon markalarından bağımsızlaştırmalı biran önce...illa faklılık olacaksa arayüzleri dahili değil harici yüklenebilir olmalı.Böylece güncellemeyi değil arayüz beklenmiş olacak.

Arayüz üreticileri birbirinden ayıran en büyük özellik, çoğu insan, telefonların donanımları neredeyse eşdeğerken kullanmak istediği arayüze göre seçimini yapıyor. Yok ben illada arayüz kullanmak istemiyorum diyenlerde Google'ın tasarım telefonunu alıyor. Arayüz sonradan yüklenebilen birşey olsa şuanki louncherdan hiç bir farkı kalmaz. Google zaten çare bulmuş ve sunuyor. Tasarım telefonu alın, güncelleme ilk çıktığı anda OTA olarak gelsin...

• HD2 çıktığı zaman da WP7 güncellemesi alacak diye dedikodu çıkarıp kandırdılar bizi...şimdide yok ona gelecek yok buna gelecek...eski bir se fanatiği olarak eğer dhd ye gelmezse gidip xperia play alacağım...
  • Windows Phone bu konuda çok iyi bence. Standart donanım, tek arayüz. Bir güncelleme gelince hepsi yükleyebiliyor.
  • BIz önce 2.3.5 alalımda :-)
  • ics den sonra root rom işine girerim diyordumda arıtk DHD ye bir haber gelmediğine göre anlıyoruzki en az 6 ayı var DHD için güncelleme çıkmasının hiçte bekleyemem şimdi başlıyorum ben artık custom işlerine çok bile dayandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numb!-

quote:

DHD niye yok? Çok saçma.

Arkadaşlar bugün htc'ye mail attım. Neden DEsire HD İçin güncelleme olmadığını sordum.

Bu ilk part mış, Büyük ihtimalle HTC Desire HD için de gelecekmiş ICS güncellemesi. Merak etmeyin diyolar.

Sense 3.0 için yan çizmişti HTC. Yok kaldırmaz v.s diyip geçiştirdiler. O yüzden ben fazla güvenmiyorum bu konuda HTC'ye. XDA sağolsun, en kötü ihtimalle sensation'den port ederler. Ki zaten şuan Virtuos 2.39 ile çok rahat sensation custom rom ile sense 3.0 kullanabiliyoruz. Ne diyelim hayırlısı.

• hocam htc hd2 yi unutmuşlar yaaa neyse ki xda var
  • 128 mb ram'li 600 mhz işlemcili se xperia mini için bile ics resmi olarak duyuruldu... donanımdı bilmem neydi kimseyi kandırmaya gerek yok, bu bilgiler ışığında tatoo'dan itibaren htc'nin ics yi vermesi gerekir.
  • Sense sizin telefonlarda çalışmaz dedi HTC desire hd falan yeni almıştım tee nisan ayında. XDA portladı mis gibi çalışıyor. Şimdi HTC sense 3,5 var onu kullanıyoruz mis gibi. 1ghz dayken ara sıra takılma olmuyor değil htc sense in hantal kodlanmasından dolayı oda. Az daha işlevsel yapsalar çok daha güzel olacak. Ama çözümü basit abartmadan 1,4'e 1,3'e OC yapıyorum işlemciyi baya hızlı. Geceleride 2 sabah 10 uyku moduna geç diyorum sadece çağrı alma çalışıyor diğer ne varsa kapatıyor işlem yapmıyor şarjıda güzel gidiyor mis gibi.

htc isterse 10 sene sonra yapcam desin, şimdi bile İCS açık kaynak kodunu googledan alıp çalışıyorlar developer sürümünü portlamışlar desire hd ye htc nin ana yazılımı bi çıksın direk uydururlar desire hd ye de diğer telefonlarada.

He resmi ve orjinal romu kullanmak en güzeli ama yapacak bişey yok HTC prestijli ve iyi bir firma derken, zırt pırt telefon çıkartmıyor değer koruyor derken 2010 dan sorna kafayı yedi saçmalamaya başladı hızla. Her haft ayeni bir telefon ve nokia gibi olmaya başladı. Vallaha bilmiyorum işlemci mimarisinide değiştirmezse htc yerine samsung alacağım bidahaki sefere, nasılsa kırıyoruz. Bi eksiğim sense olacak işte. Senste yalan yok fıstık gibi aryüz şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

128 mb ram'li 600 mhz işlemcili se xperia mini için bile ics resmi olarak duyuruldu... donanımdı bilmem neydi kimseyi kandırmaya gerek yok, bu bilgiler ışığında tatoo'dan itibaren htc'nin ics yi vermesi gerekir.

xperia mini 512mb ram 1ghz'da işlemcisi var diye biliyorum, 128 mb ram android 2.2 için bile yetersiz kalır çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apricotx

quote:

Orijinalden alıntı: Numb!-

quote:

DHD niye yok? Çok saçma.

Sense 3.0 için yan çizmişti HTC. Yok kaldırmaz v.s diyip geçiştirdiler. O yüzden ben fazla güvenmiyorum bu konuda HTC'ye. XDA sağolsun, en kötü ihtimalle sensation'den port ederler. Ki zaten şuan Virtuos 2.39 ile çok rahat sensation custom rom ile sense 3.0 kullanabiliyoruz. Ne diyelim hayırlısı.

Hocam RcMix3D Runymede öneririm. Sense 3.5. Android 2.3.5.

Sense 3.5'de gerçekten çok iyi.

Gerçekten çok stabil, hiç f/c ile karşılaşmadım. Denemenizi öneririm :)

• MSM8255 ve 768 mb ram'a sahip sensation xl'e güncelleme geliyor da desire s'e, desire hd'ye, incredible s'e niye gelmiyor

eğer sorun hafıza ise 4gb'lık hafızaya sahip rhyme niye listede yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.