Şimdi Ara

HTC HD2'ye Android kuruyoruz video rehber! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
1
Favori
139.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ) micro sd ye orjinal room dosyasını atıp restore etmek. restore diyip 1 snyde geçiyor ve htc logosu kalıyor ekranda.
    2)3 renkli bootloder ekranındaayken usb modunda orjinal room u yüklemeye çalıştım 2 farklı rom u hemde. % 0 da dklar ca bekliyor hareket yok.
  • @strafe

MicroSD karta bu dosyayı kopyaladıktan sonra telefonu kapat, telefonu açarken güç butonuna ve ses kısma tuşuna aynı anda basılı tut. Özel menü görüntüleninceye kadar bekle. Telefon Rom güncellemesi yapayım mı diye soracak güncellemesine izin ver.

Sorun kalmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafe

denediğim yöntemler
    1 ) micro sd ye orjinal room dosyasını atıp restore etmek. restore diyip 1 snyde geçiyor ve htc logosu kalıyor ekranda.
    2)3 renkli bootloder ekranındaayken usb modunda orjinal room u yüklemeye çalıştım 2 farklı rom u hemde. % 0 da dklar ca bekliyor hareket yok.

SPL versiyonun nedir?

SPL i 1.66.0000 a aldıktan sonra 3 renkli Bootloader ekranına girip tekrar dener misin?
  • SPL-2.08.000 versyonu versyon düşürmeye çalışıyorum usb hatası veriyor.

mesut bey in rom u da attım sd karta ama restore etmesi 1 saniye alıp açılış ekranında kalıyor htc logosu
  • Çok ilginç herşey doğru
    kartı formatladıktan sonra attığın rom ismini
    "RUU_signed.nbh" den, Bu dosyanın adını "LEOIMG.nbh" olarak değiştiriyor musun?
  • evet dosya isminide değiştirdim aynen. 1 saniyede yüklemiş gibi gösterip logoda kalıyor tel. kafayı yiyeceğim:(
  • bende kurucam da korktum şimdi..
  • MEGALOADER diye cotullanın dosyası ile bi hareket geldi enazından bakalım nolacak update progres.. yazıyor bekliyelim
  • task29 işlemini uyguladıktan 3 renkli ekrana girip sonra usb den çekip dene birde.
  • oh be sonunda başardım geceden beri denemediğim rom radyo rom hspl orjinal rom bootloader vs.. okumadığım form kalmadı ve sonunda orjinal en son rom u geri yükleyebildim:) Arkadaşlar madde 4 teki cesaret + madde 5 kesinlikle fazla bilgi lazım arkadaşlar.
  • Sonunda çözebildiğine sevindim strafe
    Haklısın bilgi lazım yanlız geri dönüşü olmayan olay yok. Yinede herşeyi yüklememeniz lazım mesela Radio yüklerken dikkatli olmak gerek brick edebilirsiniz cihazı. Her bulduğumuzu yüklemeyelim o yüzden.
    Risk bilgisizlikten kaynaklanabilir kesinlikle... Nasıl yaptın merak ettim kendim uygulayıp yükleyebildim ne sorun oldu acaba sende?
  • güzel video olmuş, ama firmalar küsmez inş
  • MEGALOADER kurtardı beni. sonrası hafıza kartındaki rom u restore etti okadar. ben birazdaha stabil i çıkana kadar bekleyeceğim. uygulamaları direk telefon hafızasına atıyor diyorlar. orjinal gibi olsun ozaman kurarım:)
  • Uygulamaları nand hafızaya kurması gerek zaten. Uygulamalarını App2sd uygulaması ile taşıyabilirsin fakat hepsini değil. bazı uygulamalar illa ki cihaz hafızasından çalışması gerekiyor.
  • HTC Touch Diamond telefonu var WM kullanıyorum acaba Android kurulabiliyormu benim telefonuma nereden ögrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: électronic
    HTC Touch Diamond telefonu var WM kullanıyorum acaba Android kurulabiliyormu benim telefonuma nereden ögrenebilirim ?

Öğrenmene gerek yok, kurulamiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc_seray

quote:

Orijinalden alıntı: électronic
    HTC Touch Diamond telefonu var WM kullanıyorum acaba Android kurulabiliyormu benim telefonuma nereden ögrenebilirim ?

Öğrenmene gerek yok, kurulamiyor

peki en hızlı yazılım ne Touch Diamond icin ??
  • acilll yardıma ihtiyacım var bütün uygulamaları doğru bi şekilde yaptım ama magldr ekranı açılmıyor ne yapabilirim ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliba

acilll yardıma ihtiyacım var bütün uygulamaları doğru bi şekilde yaptım ama magldr ekranı açılmıyor ne yapabilirim ???

SPL versiyonun ile Radio ROM versiyonunu söyler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: haliba

acilll yardıma ihtiyacım var bütün uygulamaları doğru bi şekilde yaptım ama magldr ekranı açılmıyor ne yapabilirim ???

SPL versiyonun ile Radio ROM versiyonunu söyler misin?

spl-1,42,hspl
    hspl sonrası güncellemeyi bu dosya ile yaptım
    RUU_Leo_S_HTC_TUR_3.14.468.2_Radio_15.42.50.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship.exe
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.