Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
3
Favori
201.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bansheennfs

Merhaba

şu an da kullandıgım htc desire ile 3G hizmetini kullanamıyorum

turkcelli aradım müşteri hizmetlerinden bana APN ayarları yaptırdı kaydettirdi, sonrasında tekrardan bir aç kapa yaptım aleti ama nafile, wifi dışında internete bağlanamıyorum.

ne ayar yapmam gerekir telefona, acil yardım edebilirseniz sevinirim, yarın internet lazım olacak zira.

settings .. wireless & networks.. mobile networks...access point names.. turkcell internet...

burada name.. Turkcell internet
    apn'yide internet yaparmısın??
  • yok olmuyor gelmedi yine 3g sıkıntı verdi cidden napcagımı bilemedim
  • Bende alet şu anda 2.1 sürümünde bunu 2.2 ye update etmek için ne yapmam lazım ? Kutudan herhangi bir cd falan çıkmadı bilgisayara kurulacak herhangi bir programı yok mu acaba bu aletin? Update, veri transferi, program kurma gibi şeyler için..
    teşekkürler

bende bu soruyu sormak istedim arkadaslar?bilen var mi nasil tekrar 2.2 yi yukleyecegiz?
  • Orijinalden alıntı: levis_mk

Bende alet şu anda 2.1 sürümünde bunu 2.2 ye update etmek için ne yapmam lazım ? Kutudan herhangi bir cd falan çıkmadı bilgisayara kurulacak herhangi bir programı yok mu acaba bu aletin? Update, veri transferi, program kurma gibi şeyler için..
    teşekkürler

bende bu soruyu sormak istedim arkadaslar?bilen var mi nasil tekrar 2.2 yi yukleyecegiz?

şimdi işler biraz karışık arkadaşım:)

telefonun yazılımı avrupa veya asya ise froyo 2.2 ye otomatik geçebilirsin. ayrıca vodafone markalı olanlarda geçiyor.
    eğer başka brande yada yazılımı başka kıtada ise (pek bilgin yok diye yazıyorum kusura bakma) root, debrand, rom yükleme işlemleri yapman lazım

ingilizen varsa şuraya bakabilirsin..

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=594

software numaranı ve hboot numaranı yazarsan birazdaha açabiliriz konuyu..

• arkadaşlar ingiltereden bugun yarın htc desire gelcek simlock olayı var onu nasıl kırabılır iphone gibi kendımız programla kırma imkanımız varmı ?
  • Selamlar,
    Benim bu cihazla ilgili olarak merak ettiğim nokta iphone gibi 3g modem olarak kullanılabiliyor mu?
    Yani iphone gibi laptopla bağlantı kurunca laptoptan internete giriliyormu 3g hızı ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

Selamlar,
    Benim bu cihazla ilgili olarak merak ettiğim nokta iphone gibi 3g modem olarak kullanılabiliyor mu?
    Yani iphone gibi laptopla bağlantı kurunca laptoptan internete giriliyormu 3g hızı ile..

evet tethering yapıyor.
  • Ben de HTC desire almak istiyorum ancak resmi satışı hala yok :( HTC ye mail attım şöyle bi cevap geldi:

Sayın Ergun YUCEL, Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti vermek ve her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde sorunuz hakkında bize yazmıştınız. HTC DESIRE urunu yakinda Turkiye'de satisa sunulacaktir. Kesin bir tarih bilgisi henuz bulunmamaktadir. Musteri hizmetleri numaramiz : 081-128-800-12 (kod: 3115) Pazartesi- Cuma 09:00 am - 6:00 pm Ucrestiz Hat İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Yakında yakında hep aynı laf. Hem kaça çıkacak acaba? Bekle bekle ne kadar !
  • avrupada nisan ayindan beri olan bir aleti türkiyeye getirmediler bir türlü htc nin yaptigi terbiyesizliktir... ben yurtdisinda oturdugumdan aleti ilk ciktigi hafta almistim telefonu cok sevdim gercekten süper bir alet fakat htc nin müsteri hizmetleri cok kötü avrupada da böyle bu türkiye ile farki yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musculation -- 11 Eylül 2010; 11:40:14 >
  • agleti yarin 200 euro (385 tl) aliyorum ,guzel bi kazanc olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 11 Eylül 2010; 18:19:24 >
  • htc desire 1100 1200 tl civarı yanılmıyorsam.Ve oyunlarda çok kasma yapıyor.Samsung galaxy s ile test yapmışlar aynı oyunda.Desire kasmaktan geçilmiyor galaxy s ise akıyor resmen :)
  • arkadaslar, acaba desire nin outlook ile senkronizasyonu varmi yada androidin...
  • arkadaslar htc desire ve htc hd 2 TURKIYE fiyatlari kac lira
  • hd2_1500 civarı
    desire nin resmi olarak satışı henüz yok ülkemizde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisemih

htc desire 1100 1200 tl civarı yanılmıyorsam.Ve oyunlarda çok kasma yapıyor.Samsung galaxy s ile test yapmışlar aynı oyunda.Desire kasmaktan geçilmiyor galaxy s ise akıyor resmen :)

almaktan vazgectim bu yorumdan sonra.

benim de kafama takilan bikac soru vardi. suan iphone kullanici olarak kirilmis oyunlari yuklemeye alistim. acaba android'de de kirilmis oyun var mi yoksa sadece bedavalari mi yukleyebiliyoruz?
  • Benim bir arkadaşımda vardı, elime alıp biraz kurcaladım güzel telefon, o dediğim arkadaşım da beğeniyordu telefonu.amerikada iphone 4 inceleme şansı olmuş, desire ı satıp iphone 4 getirtecek şimdi yani kısaca bence ve o arkadaşıma göre, eğer paran varsa iphone 4 alabilirsin, yoksa desire da gayet güzel telefon andriod iyidir
    Sadece görüntü olarak biraz kötü desire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byefk

arkadaslar, acaba desire nin outlook ile senkronizasyonu varmi yada androidin...

olmazmı, var tabikide..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisemih

htc desire 1100 1200 tl civarı yanılmıyorsam.Ve oyunlarda çok kasma yapıyor.Samsung galaxy s ile test yapmışlar aynı oyunda.Desire kasmaktan geçilmiyor galaxy s ise akıyor resmen :)

o kadar oyun oynadım hiç kasılmaya rastlamadım
  • arkadaşlar dün itibari ile desire aldım. sormak istedigim desire ile video çekip pcde videonun özelliklerine bakan oldumu. çektigi video karesi 15 fps olarak gözüküyor. zaten çok kötü çektigi için baktım hakkatende düşündüğüm gibi kare oranı çok düşük. sizdede böylemi ben 30 fps olarak biliyorum ve özelliklerindede öyle yazıyor. deneyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum telden soğudum ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

arkadaşlar dün itibari ile desire aldım. sormak istedigim desire ile video çekip pcde videonun özelliklerine bakan oldumu. çektigi video karesi 15 fps olarak gözüküyor. zaten çok kötü çektigi için baktım hakkatende düşündüğüm gibi kare oranı çok düşük. sizdede böylemi ben 30 fps olarak biliyorum ve özelliklerindede öyle yazıyor. deneyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum telden soğudum ya.

froyo 2.2 'ye güncelleyince 720p & 30 fps video çekiyor. güncelleme yaptın mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.