Şimdi Ara

HTC Desire 816G Yorumlarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Forumda bu telefonla ilgili inceleme göremedim ve konuyu kendim açmak istedim.Teknik özellikleriyle konuyu kabartmak istemiyorum araştıram bilir zaten.

Telefonu bir süredir kullanıyorum.Gerçekten çok seri.Pil ömrü normal kullanımda(whatsapp,sosyal ağlar,youtube.Clash of clans) bir buçuk gün götürdü.Beklediğimden üstün bir performans sergiledi.

Isınma konusunda da beni üzmedi,elbet zorlarsanız ısınmakta fakat beni rahatsız etmedi.

Cihazı elinize aldığınızda
    tasarım olarak ele oturuyor,5.5" lik bir telefona göre hafif ve zarif.Ancak ses kısma ve güç tuşları en üst sağ köşede bulunduğu için sağ eliyle telefonu kullanan insanlar için bu tuşlara erişmek işkence oluyor.Kulaklık ses kalitesi ve içinden çıkan kulaklık iyi.Ancak ekranın üstünde ve altında bulunan stereo hoparlörlerden beklediğim performansı alamadım.

Benim için bir sıkıntısı da Android 5 e güncellenmeyecek olması.Benim için büyük bir kayıp.Çare Custom Rom.

Benim yorumlarım bu kadar.İsteyene resim yada ek bilgi verebilirim.İyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.