Şimdi Ara

HP TouchPad 16 GB with Wi-Fi hakkında yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar donanımhaberin bir haberi ve bu tableti almak mantıklımı çünkü çok ucuz yani al diyor sanki. özellikleri iş görmezmi. ben tableti sadece internet film müzik için alıcam. ayrıca hp nin o tabletini nasıl ve nerden alabiliyoruz. haberin linki aşağıda:

HP TouchPad 16 GB'ın fiyatı 100$'a, 32 GB'ın fiyatı ise 150$'a kadar çekildi

başka tablet forumu bulamadım android tablet forumuna açtım. yanlış olduysa kusura bakmayın.

• o fiyata 5-6 tane almak lazım tam anlamıyla multitasking e sahip flahs performansıda xoom kadar belki daha fazla var.Bu fiyatı gördükten sonra xoom aldığıma üzülmedim değil.
  • Cihazda IPS ekran ve güçlü donanım özellikleri var. İnternet, film, müzik için yeter de artar. Amerikadan alma imkanınız varsa ve bulabiliyorsanız alın, kapış kapış gitmiş tükenmiş. HP tablet işinden (ve başka alanlardan) tamamen çekiliyor,100$ da stok eritme indirimi.
  • nerden nasıl alabilriiz bu cihazı
  • türkiyeye getirenler dev fiyatlara satmaya başladılar...geçen gün forumda birisi 2 tane sattı 250 dolardan...ama sahibinden.com ya da gittigidiyor.com a bakarsan 800 liradan aşağı cihazı satan yok...amerikadan birini bulup aldırmak lazım tek çare bu
  • istanbul bilişimden alanlar aldı.16gb bitti 32 de az kaldı.bende sipariş ettim

forumdaki konuda tartıştık baya bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_52102038/mpage_3//tm.htm#52161555
  • bende aldım cihazı 32 gb 2saat önce sipariş ettim
  • HP sanki bu Webos desteğini kesmişti gibi hatırlıyorum o sebepten bu ürünlerin ücretinde büyük düşüş olmuştu.
  • webos desteğini çekti ama şu an xda developers android entegrasyonu çalışmalarına başladı
  • Bende bir yerde 16gb'lık buldum. Yarın alacağım. Merak ettiğim konu; hangi video formatlarını destekliyor bu cihaz. Bi cevap veren olursa sevinirim. Dıvx ve mkv avi çalıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: atombul

Bende bir yerde 16gb'lık buldum. Yarın alacağım. Merak ettiğim konu; hangi video formatlarını destekliyor bu cihaz. Bi cevap veren olursa sevinirim. Dıvx ve mkv avi çalıyor mu

destekliyor
  • Sayın abilerim, ablalarım;
    Dün gittim aldım. Kızıma aldığım Mobee 1200'den sonra bu son model spor araba gibin geldi. Helede bu fiyata. Fakat hpwebos biraz boş geldi. Mesela televizyon kanalları yada ülkemin radyoları pek yok. Ben biraz cahilim, bana bir el verirseniz sevinirim.
  • nerde satılıyor bu alet
  • quote:

Sayın abilerim, ablalarım;
    Dün gittim aldım. Kızıma aldığım Mobee 1200'den sonra bu son model spor araba gibin geldi. Helede bu fiyata. Fakat hpwebos biraz boş geldi. Mesela televizyon kanalları yada ülkemin radyoları pek yok. Ben biraz cahilim, bana bir el verirseniz sevinirim.

android 4.0 ics yüklemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Sayın abilerim, ablalarım;

nereden temin ettiniz acaba?
  • Izmir forum bornova dartyden aldim
  • Ben biraz cahilim basil yüklücem bilmiyom şimdilik Boyle idare ediyorum guvenebilecegim birisini bulursam yakinlarimda yaptiririm
  • mp4 ve mp3den baska çalmıyor
  • Fiyatı ne kadar civarlarında ?

ilk mesajda 100 dolardan bahsedilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.