Şimdi Ara

HP OMEN X 6FN07AA 27'' 240 Hz QHD TN Panel 9497 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen ay konusunu açtığımda 500 tl civarı daha ucuzdu şuan 9497tlye düşürülmüş normalde 11bine filan satıyordu teknosa HP OMEN X 6FN07AA 27'' 240 Hz QHD TN Panel 9497 TL 

özellikleri dolu dolu ve ghosting neredeyse çok zor çıkan panel kullanmışlar,asus rog serileri TN panel Kullanır hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 13 Ağustos 2023; 15:32:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

va kadar kanser lanet bir panel türü yok hocam,ghostingin dibini yaşıyorsunuz artık gözleriniz sulanmaktan kör olucam heralde diyorsunuz ve renk skalası baya baya kötü,ips olsa veya fast ips kullansalar bu fiyatlara vermezlerdi :)

aşağadaki fotoğraf benim kurulum ve ortadaki rogun panel TN yanlardaki monsterler 32inç onlar va panel ve ghosting vardı ikisindede servisten değişim isteye isteye sorunsuzu öyle buldum.

size silah zoruyla mı sattılar VA panel? bir ara TN panel çıldırmışlığı vardı herkes kendisini Pro e-sporcu zannediyordu. fast ips ile TN panel bence tarihe gömüldü. VA panel fiyat performans ürünüdür bence ha siz bu kadar şikayetçi iseniz satarak yada ürünü parçalayarak bi dertten kurtulabilirsiniz sonuçta gözleriniz daha önemli. yada sizi satmamak üzerine tehdit ediyorsa kullanmaya zorluyorsa 155'i arayıp destek alabilirsiniz.

• Tn panel :(
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

va kadar kanser lanet bir panel türü yok hocam,ghostingin dibini yaşıyorsunuz artık gözleriniz sulanmaktan kör olucam heralde diyorsunuz ve renk skalası baya baya kötü,ips olsa veya fast ips kullansalar bu fiyatlara vermezlerdi :)

aşağadaki fotoğraf benim kurulum ve ortadaki rogun panel TN yanlardaki monsterler 32inç onlar va panel ve ghosting vardı ikisindede servisten değişim isteye isteye sorunsuzu öyle buldum.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Profesyonel e-spor hariç tn panel almanın bir mantığı yok bence. Va her türlü üstün.

Her marka model panel değişiklik gösterir, va panelde ghosting vardır diyip genellemek doğru olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

size silah zoruyla mı sattılar VA panel? bir ara TN panel çıldırmışlığı vardı herkes kendisini Pro e-sporcu zannediyordu. fast ips ile TN panel bence tarihe gömüldü. VA panel fiyat performans ürünüdür bence ha siz bu kadar şikayetçi iseniz satarak yada ürünü parçalayarak bi dertten kurtulabilirsiniz sonuçta gözleriniz daha önemli. yada sizi satmamak üzerine tehdit ediyorsa kullanmaya zorluyorsa 155'i arayıp destek alabilirsiniz.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    "Monster"
  • Fps oyunlarını bile ultra ayarlarda 2k oynayan tipler gelmiş tn'ye bok atıyor HP OMEN X 6FN07AA 27'' 240 Hz QHD TN Panel 9497 TL 

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    2k ultrada 144 yada 165 i alabiliyorsam niye 1080p de yada düşük grafiklerle oynayayım hocam
  • parraking kullanıcısına yanıt

fakir-denememişler insanlar ne anlar hocam onlar 1050ti 24inç 1kda takılsınlar.

• ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt

silah zoruyla satmadılar ama alanların monitör inceleme cahili olduklarını bilmiyordum,yorumlara güvenip aldım ve tatadada 2sindede ghosting vardı,monstera yollarak 3üncü denemede ghostingsiz monitörleri bulup 2sini çektim aradan,va panelin orta kalite ne üzer nede sevindiren bir panel olduğunu bilmeyen yoktur ama tnin verdiği hissiyat ile va panelin verdiği hissiyat belli oluyor ondan şuan 4üncü monitör bakıyorum,ips-fast ips veya va tn alacağım.

• geçen ay konusunu açtığımda 500 tl civarı daha ucuzdu şuan 9497tlye düşürülmüş normalde 11bine filan satıyordu teknosa HP OMEN X 6FN07AA 27'' 240 Hz QHD TN Panel 9497 TL 

• monitör geçen hafta geldi 1 ölü pikseli ile beraber,teknosa geri iade alamayacaklarını servisten form almam gerektiğini söyledi serviste 3 ölü piksel altına birşey yapmıyoruz dedi benimde gözüme takılmadığı için kullanıyorum,daha önce rog xg248q kullanmıştım o 24inç 1080p 240hzdi bu 27inç 2k 240hz cidden özlemişim 240 hz monitör kullanmayı hem akıcı hemde ne ghostingi var nede başka birşeyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.