Şimdi Ara

Çözüldü: HP Notebook kapak açma acil yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CD-Rom'u biraz sert çekince yerinden çıktı (korktum çünkü kırılmasını istemem). Sonrası çorap söküğü gibi gitti. Tekrar teşekkürler.

HP Pavilion 15-p103nt model notebookumun Bios pili bitti. Açılışta Checksum hatası veriyor. Güvendiğim bir bilgisayarcı yok. Kendim Youtube videolarını izleyerek açmayı denedim ama maalesef adamlar öyle bir yere vida koymuşlar ki açmak imkansızlaşmış. En azından uzmanı olmam gerekiyor. CD-Rom kapağının tam altında ortasında üst kapağı tutan bir vida koymuşlar. CD-Rom vidasını sökmeme rağmen çıkmıyor. Sanki içerde başka bir kilit varmış gibi. Kapağın üstündeki metal kısmı bile söktüm kablo demetini çıkartıp alttaki vidaya ulaşayım diye ama o da çıkmıyor. Kafayı yiyeceğim. Biri yardımcı olursa çok sevineceğim. Lütfen yardım!!! Ben bu kapağı nasıl açarım???

.

Çözüldü: HP Notebook kapak açma acil yardım!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcemiDj -- 22 Ağustos 2023; 16:23:5 >

• Çözdüm! İlginize teşekkürler.

CD-Rom'u biraz sert çekince yerinden çıktı (korktum çünkü kırılmasını istemem). Sonrası çorap söküğü gibi gitti. Tekrar teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.