Şimdi Ara

Hp DV7-2051 nasıl bi model?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu bilgisayarın performansı ne düzeyde kullanan var mı aranızda... Ben knight online oynuycam sadece ve uzun süre açık kalcak, ısınma problemi falan var mı kitlenme vs... buna eş değer tavsiye edebilceğiniz bi model varsa görüşlerinizi alabilirim
    fiyat 1500 tl yi geçmemek koşulu ile

model burda
    http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/321957-321957-3329744-64354-64354-3884606-3920987.htmll

• Sadece Knight oynayacaksanız yeterlidir.
    Bilgisayar yeni olduğu için kullanıcı pek yok
    Ama DV6 ile aynı kasa olduğu için sorunsuzdur
  • hmm bende kararsız kaldım bu bilgisayarda buna eş değerde olanlardan tavsiye ediceğiniz bi pc var mı ?? bunun 2 GHz, Düzey 2 önbellek 1 MB diyor bu çok önemli mi ? yoksa 2 MB olanları mı tercih etmem lazım
  • KARDES BIDE ASUSUNU MODELLERINE BAK DERİM HPDE ISINMA VE SİSTEM BASLATMA SORUNUNLARI EN BASTA KENDINI GOSTERIR FANDAN SES GELMEZ SENI RAHATSIZ EDECEK DUZEYDE AMA CIHAZ KOR GIBI ISINIR HELEKI YAZ AYLARINDA HDD VE RAMLARIN OLDUGU YER ISINIR BEN HP KULLANIOM CIHAZI AYDA 1 YADA 2 KERE KAPAYIM DOWNLOAD YAPIOM CIHAZIN TASARIMI İİ E-SATA GIRISI SUPER EKRAN KARTI SENIN İŞİNİ GORUR YETERDE ARTAR BILE HP ALMADAN ONCE BIDE ASUSUN MODELLERINE BAK DERİM EGER BAKMAK İSTEMEM DERSEN BU VERDIGIN LİNKTEKI CIHAZ SUPER...ÖNBELLİĞİ YUKSEK OLAN DAHA İİ 2-3 HATTA 4 BILE OLABILIR DAHA PERFORMANSLI KULLANIRISN AMA CIHAZIN FSB SI YUKSEKSE 800 1066 MHX GIBI 2 DE YETER
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakas_akif

KARDES BIDE ASUSUNU MODELLERINE BAK DERİM HPDE ISINMA VE SİSTEM BASLATMA SORUNUNLARI EN BASTA KENDINI GOSTERIR FANDAN SES GELMEZ SENI RAHATSIZ EDECEK DUZEYDE AMA CIHAZ KOR GIBI ISINIR HELEKI YAZ AYLARINDA HDD VE RAMLARIN OLDUGU YER ISINIR BEN HP KULLANIOM CIHAZI AYDA 1 YADA 2 KERE KAPAYIM DOWNLOAD YAPIOM CIHAZIN TASARIMI İİ E-SATA GIRISI SUPER EKRAN KARTI SENIN İŞİNİ GORUR YETERDE ARTAR BILE HP ALMADAN ONCE BIDE ASUSUN MODELLERINE BAK DERİM EGER BAKMAK İSTEMEM DERSEN BU VERDIGIN LİNKTEKI CIHAZ SUPER...ÖNBELLİĞİ YUKSEK OLAN DAHA İİ 2-3 HATTA 4 BILE OLABILIR DAHA PERFORMANSLI KULLANIRISN AMA CIHAZIN FSB SI YUKSEKSE 800 1066 MHX GIBI 2 DE YETER

Arkadaşım yeni kasaları kullanmadan yanıltıcı bilgiler vermek doğru değil.Isınma sorunu DV6xxx serilerinde genel sorun ama yeni serilerde yok.Ayrıca Asus'un ekran kartı yüksek olan modeli pek yok.Bu bilgisayarın işlemci ve ekran kartı kötü ama sadece Knight için yeterlidir.4 Mb önbellekli modeller artık satılmıyor satılsa da eski modeller.Şu an genellikle 1-2-3-6 mb önbellekler var.Önbellek oyunlarda işe yaramaz.Örneğin winrar arşivlerinde işe yarar.Önbelleği büyük olan bilgisayarlar bu konuda daha iyidir.
    Samsung'un güzel bir ürünü var
    http://www.hepsiburada.com/samsung-np-r-522-xs04tr-intel-core-2-duo-t6600-2.2ghz-4gb-320gb-15.6-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd750061

• şu an aklımda sadece Hp var, bir model beğenip alcam en kısa zmanda, önbellek oyun için önemli değil diyosan bunu listeye yazmalıyım :)) bilgisayar tüm gün açık olcak umarım dayanır :)
  • kesinlikle almak istiyorum
  • Bende korluk yoksa bu serının Dv6 dan ustunlugu yok bunun yerıne dv6 baksanıza cok guzel modeller var.Samsung R522 bıle bundan cok daha ıyı bunun alıp hata yapma valla
  • Arkadaşlar bu alet pes 2009 ve yeni çıkacak 2010 için yeterli olur mu ? cevap için şimdiden teşekkürler..
  • Bataryası 8 hücreli olduğu için ve sistem özellikleri çok yüksek olmadığı için şarjı uzun süre gidebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.