Şimdi Ara

HP Dizüstü Bilgisayar - SSD Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HP 15-AY104NT model numaralı dizüstü bilgisayarımı maalesef ki yere düşürdüğümden dolayı HDD şu an çalışmadığından SSD bellek almayı düşündüm. 120, 128 ya da 240gb yeterli olacaktır ve genelde iş yaptığımdan çok para harcamak istemiyorum. O nedenle sizlerin tavsiyesini almak istedim. Aşağıdaki ürün bilgilerini bulabilirsiniz.

Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
    https://support.hp.com/tr-tr/document/c05294672

• Yardımcı olabilecek yok mu?
  • Üründe m2 yuva olabilir bi bakın yok ise sıradan 240gb ucuz yollu 2.5 ssd almanız yeterli corsair,wd,james donkey, adata vb ürünlere göz atabilirsin.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler.
    Crucial 120gb ssd önerir misiniz? Fiyatına göre alınabilecek en iyi ssd olarak tavsiye ediliyor ama.
  • Kadirfke K kullanıcısına yanıt
    Marka model olarak yeterlidir ama 120gb sistem ve benzeri uygulamalar ile yetersiz gelecektir min 240 gb almaya özen gösterin
    Hdd yi cd rom ile takıp depolama kullanacağım. Pc ile çok işim olmuyor 1 2 oyun dışında. Home için kullanılan pc 240 gb gereksiz geldi ama bilemiyorum.

Windows +programlar için yeter diye düşünüyorum 120 gb
  • Dostum james donkeyden uzak dur derim.Samsung almanı tavsiye ederim fakat diğer ssdlere göre biraz pahalı ama pişman etmez.Samsungtan sonra benim kanaatimce Crucial geliyor.
  • Laptop manuel'inde M2 desteğini görüyorum ama 256gb ya da 128gb olarak yazmaktadır. 500'lük alsam sanırım bunun desteklemeyeceğini düşünüyorum, doğru mudur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.