Şimdi Ara

HP değişim ya da Bedel iadesi durumunda alternatifler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HP Pavilion g serisi bilgisayarım servis yollarında git gel değişim ya da para iadesini haketti.

Son servis macerası bugün elime ulaşmasıyla bitti. Hemen müşteri temsilcimi aradım ve değişim kaydı oluşturdum. Bilgisayar tekrar benden alınacak ve şöyle bir durum var.

Değişim mi yoksa para iadesi mi kararsızım.

Benim bilgisayarım HP Pavilion G6 1307et serisi bir notebook.

Özellikleri bu;http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=tr&lc=tr&dlc=tr&docname=c03153712

Bilgisayarı hepsiburadadan aldım indirim vs derken 2 yıl önce 1.197TL verdim.

Şimdi bu bilgisayar için önerecekleri muadil bilgisayarlar neler olabilir ? Onları mı tercih etmeliyim yoksa para iadesi alıp yeni bir bilgisayar mı bakmalıyım ? Ben kayıt olarak para iadesi istemediğimi değişim istediğimi belirttim. Bilgisayar bir kaç güne gidecek. Teklif ettikleri bilgisayarları inceleyip karar vermem daha doğru olur fakat para iadesi aldığımda bana o fiyata +200TL civarında bilgisayar önerebilir misiniz?

Marka yine HP olabilir çok şikayetim yok memnunumda diyebilirim.

Ayrıca şuan kullandığım bilgisayarda ekran kartı pek iç açıcı değil. Değişim ürünlerinde bu ekran kartları yine 64bit mi olur acaba? 128 olsa hiç fena olmaz önereceğiniz bilgisayarlar arasında. Tabi o fiyata varsa ben bulamadım sanırım.

Konuyu okuyan herkese teşekkür ediyorum.

• U ve M işlemciler arasındaki fark nedir? Uzun zamandır takip etmiyorum U'lar yeni gelmiş
  • i dont care kullanıcısına yanıt
    U serisi düşük enerji ile çalışan seri oluyor. M serisine göre biraz performans dezavantajı var. Ancak yüksek pil ömrü sağlıyor ve daha az ısı üretiyor. Oyun konusunda da sıkıntı yaratmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.