Şimdi Ara

Hp çıldırttı beni, Ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,Pc de ses sorunu var arkadaşlar ne yaptıysam çözemedim,
    Ses ile ilgili ne varsa sildim pc de sonra tekrar yükledim olmadı,acaba yanlış mı yükledim onuda bilmiyorum
    Özellikleri şöyle,
    Hp pavilion pc Ürün Adı : KN479AA-AB8 a6422.tr

Manufacturer:asustek computer inc.
    Model: benicia
    Chipset: intel p35/g33/g31
    İşletim sistemi:Vista
    şimdiden teşekkürler..

• Ses kartın akfit olarak çalışmıor mu bunu mu dile getiriosun
  • Evet,Ses kısmında da yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor.
  • Bilg. ses çıkışıını görmüosa Biostan kapatmış olabilirsin.. Biosa Gir Default yapp
  • Biostan açık kontrol ettim.
  • Acaba ses kartımı yandı? Ses driverını aradım bulamadım,Bulduğumuda yükledim Yanlış yüklemede yapmış olabilirim,
    ses driverını nerden bulabilirim? Ayrıca aygıt yöneticisinden baktığımda ses kısmı gözükmüyor
  • En son ne işlem yaptınız bi kısa dewre oldumu bilg. ondan sonra bumu kaynaklandı Onboard Ses çıkışı gitmş olabilir..
  • Hoparlörün jacklarını çıkarttıydım,Sabah baktım nanay :(
    Ses kartımın yandığını nasıl anlarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesser -- 7 Kasım 2010; 15:42:42 >
  • Ses driverlarını tekrar yüklemem lazım,

Manufacturer:asustek computer inc.
    Model: benicia
    Chipset: intel p35/g33/g31
    İşletim sistemi:Vista
    Özellikleri bunlar nerden yükerim Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bi ark. bilgisayarındada böyle sorun kaynaklanmıştı çünkü aynı sizin gibi ses kartı driiverini sorunsuz yüklüoruz.. bi sorun çıkarmıo Winampta çalıştığını gösterio ama Çıkıştan Hapörlere güç gelmeiodu.. Format ıvır zıvır herşeyi denedik olmadı yani.. Harici bi ses kartı alıp sorunu çözmüştük
  • İlgin için teşekkürler,Bir daha ses driverını yükleyip denemek istiyorum nereden bulurum.
  • Fikri olan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesser

• hocam, hp'nin international forumu yok mu,official. bende asus var, bazı sorunlarda foruma yazıyordum. hatta bi keresinde asus int mail attım. asus türkiyeden aradılar. sen de öyle bi dene istersen
  • Sonunda servise gönderdim,Sanıyorum kart yandı,Hp'nin servis kalitesini göreceğiz bakalım.
  • kart yandıysa garantiden yaparlar
    yuvada sıkıntı varsa kullanıcı hatası derler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.