Şimdi Ara

HP 4645 Dolum yaptırdım yazmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forumda bi araştırma yaptım ama sorunla ilgili bir çözüm bulamadım. Şimdi ben HP Deskjet Ink Advantage 4645 model yazıcı aldım hp 650 kartuş kullanıyor siyah mürekkebi bitti götürüp doldurttum ilk taktığımda sahte kartuş falan diye hata verdi sonra geçti şimdi hata vermiyor ama yazmıyor da çıktı alıyorum normal çalışıyor ama bembeyaz kağıt çıkıyor mürekkep püskürtmüyor renkli yazdırınca bi sıkıntı yok yazıyor ama siyah yazmıyor kartuş dolu hani uzun süre kullanmamazlık da yapmadım bitti bir gün sonra doldurdum kurumuş da olamaz acaba sahte mürekkep olduğunu mu anlayıp yazmıyor varmı bunun bildiğiniz bir çözümü

• hocam kartuşun alt kısmında siyah bölüm vardır mürekkep akışkanlığı sağlar o kısım mürekkep ordan gider yazıcıya, dolum esnasında oraya zarar gelmiştir o kısmı kuru peçete ile silin ve deneme yapın. Deneme başarısız ise orjinal kartuş almanız gerekiyor. dolum kartuşlarda bu tarz hatalar gayet nomral bilginiz olsun.
  • teşekkür ederim cevap için sorunun nedenini fazla mürekkepmiş vakumlama işlemi yaptık çalışdı
  • Hocam bende bu yazicidan almayi dusunuyorum.Daha cok renkli baski alacam.Merak ettigim konu 20 kagidi tablaya yerleştirdigimde kiristirmadan atlamadan tarama yapabiliyor mu? Aylik tarama kapasitesi 20-100 görünüyor.Neden oyle yazdiklarini da anlamış degilim...Cevap verirsen sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde aklınızda bulunsun, kartuş tam bitmeden dolum yapın.
  • aksa_ A kullanıcısına yanıt
    valla hocam hiç tarama yapmadım o yüzden bir bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mntl

teşekkür ederim cevap için sorunun nedenini fazla mürekkepmiş vakumlama işlemi yaptık çalışdı

bende de aynı sorun var nasıl bir vakumlama işlemi bu benim kartuş orjinal ama sorun çıkarıyor şuan
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    hocam google kartuş vakumlama aparatı yazarsanız çıkıyor küçük bir alet 3-5 lira bişey onunla vakumla düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mntl

hocam google kartuş vakumlama aparatı yazarsanız çıkıyor küçük bir alet 3-5 lira bişey onunla vakumla düzelir

teşekkürler ilgine alıp deneyeceğim...umarım çözülür...
  • evet aynen oldu dolum kiti içinde geldi biraz ılık-sıcak suda beklettim sonra vakum sonra eski kartuş çalıştı on numara ayrıca dolumda deneyince yazacağım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.