Şimdi Ara

hotmail hesabı kapatma hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 270 gün hesaba girilmezse, kapandıktan sonra bir başkasının o adresi alması çok saçma değilmi? özel olarak gelecek olan maillerr yeni alacak olan kişiyemi gidecek?ya adresin yenii sahibi kötüye kulllanırsa bilgileri ??bunlar hakkında kesinn bir bilgiyee sahipmisinzz??cevaplarsanız çok makbule geçer..

• Böyle bir şey olduğuna emin misiniz ?

Benim hotmail.com.tr uzantısı ilk çıktığında aldığım 2-3 adet mail var herhalde 1 seneyi geçti girmemiştim daha bugün girdim bir sorun yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Böyle bir şey olduğuna emin misiniz ?

Benim hotmail.com.tr uzantısı ilk çıktığında aldığım 2-3 adet mail var herhalde 1 seneyi geçti girmemiştim daha bugün girdim bir sorun yoktu.

benim bildiğim eskiden öyleydi, sanırım şimdi süre kısıtlaması yok ama hesap kapatmak istersen 270 gün sonra kapanıyormuş peki ya ondan sonra hesabı başkası alırsa kayıt olduğum yerlerden ona mailler gelmezmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astoria

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Böyle bir şey olduğuna emin misiniz ?

benim bildiğim eskiden öyleydi, sanırım şimdi süre kısıtlaması yok ama hesap kapatmak istersen 270 gün sonra kapanıyormuş peki ya ondan sonra hesabı başkası alırsa kayıt olduğum yerlerden ona mailler gelmezmi?

Seni yanıltmak istemiyorum ama böyle bir durumda oraya mail gelmemesi gerekiyor bana kalırsa... Otomatik olarak silinmesi gündemeke gelebilir mailin kayıtlı olduğu forum, rds vs. gibi yerlerden....

Ama kesin bilgim yok. Bana kalırsa bundan korkuyorsan hesapları kapatma boşta dursun. Risk almazsın zararı da olmaz bence.

• yeni konu açmak istemedim ama bende de benzer bir problem var.

5-6 sene önce açtığım mail adreslerine giriş yapamıyorum. büyük ihtimalle, hatta kesin silinmiş ve başkası almış.

şimdi bunun içindeki bütün bilgiler siliniyor güzel de, üyelik gerektiren siteler, seni o mail adresinle tanıyanlar bütün bilgileri oraya gönderiyor. bu da doğal olarak ciddi bir güvenlik sorununa yol açıyor.

yani hesabı yeniden açan kişi kötü niyetliyse bütün bilgilerin tek tıkla elinde.

hayır hesabı kapatıyorsun anladık da yeni birine verme bari. mesela gmail hesabı siliyor ama yeniden kullanıma da açmıyor. doğrusu budur bence. yahoo ve hotmail'in bu konudaki yaklaşımı çok hatalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

yeni konu açmak istemedim ama bende de benzer bir problem var.

5-6 sene önce açtığım mail adreslerine giriş yapamıyorum. büyük ihtimalle, hatta kesin silinmiş ve başkası almış.

şimdi bunun içindeki bütün bilgiler siliniyor güzel de, üyelik gerektiren siteler, seni o mail adresinle tanıyanlar bütün bilgileri oraya gönderiyor. bu da doğal olarak ciddi bir güvenlik sorununa yol açıyor.

yani hesabı yeniden açan kişi kötü niyetliyse bütün bilgilerin tek tıkla elinde.

hayır hesabı kapatıyorsun anladık da yeni birine verme bari. mesela gmail hesabı siliyor ama yeniden kullanıma da açmıyor. doğrusu budur bence. yahoo ve hotmail'in bu konudaki yaklaşımı çok hatalı.

Bence öyle değil, birçok hesabıma erişebiliyordum girmediğim zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

quote:

Orijinalden alıntı: hcno

yeni konu açmak istemedim ama bende de benzer bir problem var.

Bence öyle değil, birçok hesabıma erişebiliyordum girmediğim zaman.

hotmail hesapları uzun süredir bu durumdaydımış yahoo da geçen sene başlamış bu geri dönüştürme işine.

belki size denk gelmemiştir onu bilemiyorum, özellikle amerika'da ciddi tepkiler var bu uygulamaya ama ona rağmen devam ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.