Şimdi Ara

Hostinger Error 404 Hatası !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben daha önceleri hostinger dan bir ücretsiz host temin etmiştim ve şuanda onu kullanmaktayım ama şu 2 haftadır sıkıntı çıkartıp duruyordu hosta bağlanamıyor gibisinden hatalar alıyordum ve 2 gün önce kapattığımda siteyi çalışıyordu ama sabah baktığımda site faliyette değildi.Site adresimi yazdığımda benihttp://www.hostinger.web.tr/error_404 adresine yönlendiriyor ve siteme erişemiyorum.İnternette biraz araştırdım sorunun eksik dosyalardan olabileceğini söyleyenler falan vardı wordpress'in sitesinden dosyaları indirdim onunla denedim ama sonuç aynı sürekli error 404 hatası geliyor karşıma.Anladığım kadarıyla sitede sorun yok ama neden kaynaklanıyor bilmiyorum.Sizin de önerileriniz var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Site Adresim :
    www.bayramcontay.com

Karşılatığım sayfa :

Hostinger Error 404 Hatası !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramcontay -- 31 Ocak 2016; 23:56:16 >

• bayramcontay kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teknik konular hakkında destek almak için lütfen kontrol panelinizin "Destek" kısmından yardım fişi oluşturunuz. Böylece hesabınızı inceleyebilir ve size daha iyi yardımcı olabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.