Şimdi Ara

Host Degistirmeyi dusunuyoruz... artik biktik sitemiz 3 ayda bir kapaniyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

www.baglamacilar.net sitesinde moderatorluk yapiyorum. bizim sitemiz bir forum sitesi. baglama dostlarinin ugradigi ve cesitli video paylasimlarimizin yapildigi bir site. yaklasik 15.000 uyemiz var.

yedekleme islemlerimiz iyi durumda. en son 23 subatta yedekleme yapmistik. 2 gun geri gitsek birsey degismez sanirim.

yillardir host firmalarindan cekmedigimiz kalmadi. en son 25 subatta siteye girebildik. hostlarda bakim var deyip serverlari kapattilar ve bir daha acmadilar. sozde pazartesi acilacakti ama yalan oldu 2004 ten beri 3 ay acik 3 ay kapali durumdayizuzucu bir durum

telefonla maille ulasamiyoruz... artik yeter dedik.

herkes bluehost u tavsiye ediyor. fakat destek konusunda suphelerimiz var.

ayrica bizim su anda cok gelismis bir host firmasina ihtiyacimiz olmayabilir. tam bilmiyorum bu konuyu adminimizle degerlendirmemiz lazim.

http://www.eniyihosting.com/ en cok dikkatimi ceken baslik bu linkte... bu firmalar abd merkezli ve iyi firmalar olarak adlandiriliyorlar.

sizin onerebileceginiz ucuz ve kaliteli hosting firmalari var mi?

goruslerinizi bekliyorum.

tesekkur ederim simdiden...

• ben yaklaşık 2 yıldır hostignition'u kullanıyorum. uptime çok yüksek. yani siteye ulaşamama durumu 2 yılda neredeyse hiç olmadı diyebilirim. destek taleplerine çok hızlı yanıt veriyorlar(tabi ingilizce şart söylememe gerek yoktur sanırım). en fazla 1 saat içerisinde sorunu hallediyorlar. sayfa açılma hızını imzamdaki siteden kontrol edebilirsiniz. genelde 5-6sn'dir. yurtiçindeki tüm sitelerimide buraya taşıdım. çok memnunum tavsiye ederim.

http://www.hostignition.com

birde tavsiye. sınırsız alan ve bandwith diyen sitelerin Terms of Condition(TOC) ve Usage Policy belgelerini çok dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

• bütçenizi ve nekadarlık bir paket düşündüğünüzü bana pm atabilirseniz size ,4 yıllık tecrübemizle hızlı ve kesintisiz bir barındırma hizmeti sağlayabiliriz.

şuan sitenizin boyutunu,aylık trafiğinizi ve bütçenizi belirtin.size en uygun çözüm alternatiflerinizi listeleyip sunalım

saygılar
  • İstediğiniz host özelliklerini belirtirseniz size uygun fiyatla ve sorunsuz kullanabileceğiniz hosting hizmetini sağlayabilirim...
  • Üyelerinizden biri de benim.

www.netinternet.com.tr ye bakmanızı öneririm.
  • Forum Siteniz İçin Düşünürseniz Yardımcı Olabiliriz.
    Donanimhaberdende Müşterimiz Olan Kullanıcılar Var.
    uptime Oranımız %99.74 Tür

Web Sitemiz :www.mkohosting.com
    Msn Satis & Destek : satis@mkohosting.com

SMS BİLGİLENDİRME & DESTEK SERVİSİMİZ.

Sunucuya Yapılan Saldırılarda,
    Ftp Hesabınıza Yapılan bruteforce Saldırılarında ( Fazla Sayıda Giriş Denemesi)
    Fatura Ödeme Günlerinizde.
    Güncellemelerde.
    Size Özel Günlerde. ( Bayilere İndirimler Söz Konusu Oldugunda)

Pc Başında Olmasanızda Tek Sms İle Tüm Bilgiler Cebinizde.
    Denemek İçin .

Firma Bilgilerimiz :

MKO Telekomünikasyon Reklam ve Promosyon Hizmetleri - İZMİR
    Adres : 1368 Sokak İsmet Kaptan Mah. No:12 Kat : 2 Daire : 201 - Fuar İş Merkezi Basmane - İZMİR
    Yer Sağlayıcı No : 1338
    Tel : 0232 348 48 65
    Ftc Santral : 0506 791 86 17 7*24 Sms Destek
    Vergi Numarası : 642 029 3522

• Ugun fiyatlarımız ve ingiltere,ABD locasyonlu sunucularımız mevcut eklerseniz yardımcı olalım.
  • 5 TL'den başlayan fiyatlarımız.
    09:30 - 16:00 kesintisiz destek garantisi.
    çok uygun fiyatlarımız.
    Site:www.manisahost.com
    Mail: destek@manisahost.com (YUSUF)
    satis@manisahost.com (İSMAİL)
    EKLERSENİZ YADA SİTEMİZDE ONLİNE DESTEK HİZMETİMİZİ KULLANIRSANIZ DAHA İYİ YARDIMCI OLABİLİRİZ....
  • Merhaba;
    www.nictr.com adresinde alan adı ve hosting satışı yapmaktayız.
    Disk alanı ve günlük ziyaretçi sayınızı belirtirseniz size bir teklif göndermek istiyoruz.
    www.gazeteguncel.com gibi günlük 3000 üzerinde ziyaretçisi olan siteler barındırmaktayız.

iyi çalışmalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RicCo

ben yaklaşık 2 yıldır hostignition'u kullanıyorum. uptime çok yüksek. yani siteye ulaşamama durumu 2 yılda neredeyse hiç olmadı diyebilirim. destek taleplerine çok hızlı yanıt veriyorlar(tabi ingilizce şart söylememe gerek yoktur sanırım). en fazla 1 saat içerisinde sorunu hallediyorlar. sayfa açılma hızını imzamdaki siteden kontrol edebilirsiniz. genelde 5-6sn'dir. yurtiçindeki tüm sitelerimide buraya taşıdım. çok memnunum tavsiye ederim.

http://www.hostignition.com

birde tavsiye. sınırsız alan ve bandwith diyen sitelerin Terms of Condition(TOC) ve Usage Policy belgelerini çok dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

siteyi inceledim, profosyonel görünüyorlar

• Merhaba,

destek@networksart.com adresiyle iletişime geçerseniz sitenizin günlük hitine,disk kullanımına göre size ve bütçenize uygun teklifi verebiliriz.
  • imaj.net.tr gibi tr de ddos a çare bulan bir firmayız sizede müşterilerimiz arasına katmak isteriz.

satis@imaj.net.tr
    sales@imaj.net.tr
  • Merhaba domain ve hosting hizmetlerimiz mevcuttur sitemiz ingilizce olup müşterilerimize Türkçe destek vermekteyiz detaylı bilgiyewww.thepiratehosting.com adresinden ulaşabilirsiniz sorularınız için info@thepiratehosting.com adresine mail atabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.