Şimdi Ara

Horizon: Zero Dawn PC için Listelendi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: lohan777

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Sony kendi kendini bitirecek ps5 almam böyle bi mantıkla giderse</blockquote>

git 500 dolara pc al ne gerek var bir oyun için konsol alıyorsun kendine oyuncuyum diyorsun sony asla bitmez senin gibi bir kaç türkün oyun pcye çıkarsa konsol almayacam demesi sony görse dötüyle güler sana

Benim gibi bu olaya tepkili olan çok fazla insan var
  • oyunu pc ye buldular da birde türkçe dil desteği istiyosun gelse ps4 de gelirdi o destek yama yaparlar anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Last of Us 2 çıkış gününde pc ye geliyormuş.
    Rüyanda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon Zero Dawn yanlış hatırlamıyorsam PS Now sisteminde PC üzerinden oynanabiliyor. Anlaşılan Sony, Decima motorunu pazarlama olayına kafayı takmış.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: lohan777

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Sony kendi kendini bitirecek ps5 almam böyle bi mantıkla giderse</blockquote>

git 500 dolara pc al ne gerek var bir oyun için konsol alıyorsun kendine oyuncuyum diyorsun sony asla bitmez senin gibi bir kaç türkün oyun pcye çıkarsa konsol almayacam demesi sony görse dötüyle güler sana</blockquote>
    Benim gibi bu olaya tepkili olan çok fazla insan var

yabancılar bile umursamıyor siz türkler anca vıdı vıdı yapıyorsunuz boşuna boşuna, 500 dolara bile yabancılar 4k pc toplayamıyorlar ex oyun için mi ağlayacaklar sizin gibi gereksizce

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Bende artik ne ps5 alirim nede Xbox..Dizerim PC'mi rahatima bakarim..Benim 4K ile işim yok, 1080p 60fps yeterde artar bile...
  • Merak etmeyin bir çok exclusive pc'ye gelecek sony yeşil ışık yaktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oh iyi olmus ps4te almamistim iyi ki almamisim pcde oynarim belesten death strandingide o yüzden almiyorum korsan yardiririm

• lohan777 L kullanıcısına yanıt
    Bende pcde var ps4te bu oyunu almamistim pcde korsan oynarım ama exclusive gamesin pcye gelmesi ps4 ü bitirir pc alamayanda xbox alayim o zaman der

• Güzel haber.

• Son 2-3 aydır çıkan haberler hep bu yönde, güzel. Artık saçma sapan "özel" "cafcaflı özel" "tarak, kürek bonuslu özel" bilmemneleri yavaş yavaş böyle bitecek. Ya bitecek, ya bitecek.
  • Gelsin gelsin, bir de 2k full ultrada oynayalım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.