Şimdi Ara

Horde Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 85 lwl e dewam etmek uzere server ariyorum .Sizinde deneyimlerinizden faydalanmak istedim.Horde olarak oynicam serverin player sayisi full olursa iyi olur .Battle grubu cok iyi olmak zorunda degil fifty fifty olsada kafi .Türklerin olmasi da onemli eski oynadigim serverda türk yoktu die bilirim .En azinda serverda türk guildleri olmali .2 arkadasimla birlikte oynicaz .Tawsiyelerinizi sunarsaniz sewinirim .Öncelikler kalabalik ve türklerin olmasi .Blizardin krialik serverlarindansa sakin bahsetmeyin.(chromaggus gibi lag falan allahlik )

• dune maul öneririm 0 dan başlıcaksanız recuit a friend yapabilirim
  • ingilizce bilmiyorsan yada en kötü anlaşıcak kadar ingilizcen yoksa bencede dunemaula geç! zatenblizz yakında bize acıyıp ilk turk serverını orası yapacak :) ha hoş crushridge serverını hala italyanlara vermediler ya neyse:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion41

dune maul öneririm 0 dan başlıcaksanız recuit a friend yapabilirim

Tmm hocam recuit yapalim bende ilk 2 paket war bi arkadasimda baslicak .Su recuit isi fazla exp geliyordu yanlis hatirlamiyorsam.Cumartesi ogleden sonra yardimci olursan sewinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksars

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion41

dune maul öneririm 0 dan başlıcaksanız recuit a friend yapabilirim

Tmm hocam recuit yapalim bende ilk 2 paket war bi arkadasimda baslicak .Su recuit isi fazla exp geliyordu yanlis hatirlamiyorsam.Cumartesi ogleden sonra yardimci olursan sewinirim.

recruit türkler için fiyasko. ülke değiştirmek ile olmuyo. blizzard çakallığımızı yemiyo. şahsen test ettik onayladık. arkadaşım 60 level oldu hala summonlayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSIRIS -- 8 Mart 2010; 11:21:21 >
  • 85lvl ?

Ek paket ne zaman çıkıyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.