Şimdi Ara

Honor Magic 6 Pro ANA KONU (47. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
1.338
Cevap
65
Favori
58.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda yazılım ile ilgili olduğunu düşündüğüm bazı sıkıntılar mevcut. Bir tanesini buraya bırakıyorum. Hem telegram grubunda hem de facebook gruplarından birinde galerinin geç açılmasıyla ilgili yazılanlar olmuştu. Bir tane arkadaş videolu gönderi paylaştı.

Honor Magic 6 Pro ANA KONU
    Honor Magic 6 Pro ANA KONUAnybody facing this problem? Gallery take so long to load And after take photo screenshot, recording it's takes time to show in gallery | By 扬Facebookfacebook
    Anybody facing this problem? Gallery take so long to load And after take photo screenshot, recording it's takes time to show in gallery
    https://www.facebook.com/share/r/eCSYvz6RzrM5TaNV/?s=chYV2B&fs=e&mibextid=MeSgDu
  • Ben de Huawei p40 pro dan buna geçmeyi düşünüyordum ama yorumları okuyunca geçersem pişmanlık yaşayacağım hissi uyandı birden...

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

Bu model bazında değilde genel olarak YD alsam diye yapmıştım yorumu hocam sürekli al sat yapmakda sıkıntı gerçi bu şekildede yine yapıyorum ama neyseHonor Magic 6 Pro ANA KONU 

• zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Hangi yorumu kast ediyprsunuz bu cihaz p40 dan çook daha iyi.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt

Ekranda beliren mor/yeşil çizgiler, kamera lensleri arasında geçişlerde takılmalar, Yazılımsal sorunların olması Magic OS 8'in optimizasyon sorunları olduğunu gösteriyor. Bunların üstüne Honor'ın Honor 90 için verdiği güvenlik ve Android 14 güncelleme sözlerini zamanında yerine getirememesi, her ne kadar magic6 pro için 4 yıl android güncellemesi ve 5 yıl güvenlik güncelleme sözü vermiş olsa bile açıkçası bende güven sorunu oluşturdu.

Samsung s24 kamera da mavi çekiyor gece, ekranda yeşil çizgi çıkıyor, spen kokuyor, bir sürü güncelleme geliyor ya da iphone ilk çıktığında ısınıyordu, her telefonda bir sürü kusur ve hata çıkıyor. Honor'da da çıkıyor samsung'da da, iphone'de de kusursuz telefon yok bence. Her telefon doğuşta sorun yaşıyor.

P40 Pro ile sorun yaşamıyorsan devam etmeni öneririm bir süre daha hocam, Özellikle geniş açı kamerası çok iyiydi gerçekten, Gerçi kamera konusunda her anlamda hala her kullanıcıyı memnun edecek düzeyde.

• sonuçta honor çok güzel bir amiral gemisi çıkardı ve bunun gelişmesi için arkasında duracağını düşünüyorum. Ürünü güncellemeler ile dahada gelistirecekleeini düşünüyorum
  • Herkese iyi akşamlar;

Hepsi buradadan yeşil renk için siparişi az önce geçtim. Sonra hepsi burada müşteri hizmetleriyle whatsapp üzerinden yazıştım. Ürün stoklarında sorun olmadığını söylediler, ama yoğunluk bazlı sıkıntı olabileceğinden 5 Mayıs icin teslimat tarihi belirttiklerini söylediler. İlgili Fatma hanım, teslim süresini hızlandıracağını belirtti. Ben de buraya bilgi vereyim istedim. Hepsiburada dan alım yapıp, kargosu eline ulaşan bir arkadaşımız var mı? Sevgiler 👋🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimahishalilar -- 26 Nisan 2024; 23:54:53 >
  • selimahishalilar S kullanıcısına yanıt
    5 Mayıs'ta gelirse dua edin.
  • Arkadaşlar cihazın yazılımsal sorunlarıyla ilgili deneyimi olanlar paylaşırsa alacak arkadaşlar için de yol gösterici olur.
  • Honor Magic 6 Pro ANA KONU

Günaydın:)
  • Eaststreetz kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal bir sorun görmedim ben. Kamera 10x üstü kötü onun için alacak varsa almasın :)
    😅😂👏
    Günaydın. Gayet güzel detaylar
  • Honor Magic 6 Pro ANA KONU
    Ben paylaştığınız fotoğrafları çok beğendim. Ellerinize gözlerinize sağlık.

Özel bi’ ayar vs var mı; yoksa bas çek mi bunlar hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 27 Nisan 2024; 10:34:8 >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka kapalı, bas çek, hiçbir ayar oynama yok.
  • ilkankoc1903 kullanıcısına yanıt
    süper olmuş hiç ışığı dagitmamis 👏👏
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.