Şimdi Ara

Honda S660

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda S660 olarak arattım ama bulamadım. Eğer konusu daha önce açıldıysa silinebilir.

Honda, Tokyo Motor Show'da, S660 konsept aracını tanıtıyor. Bu araç, mini ebatlarda olması, hafifliği ve ortadan motorlu spor bir araç olması nedeniyle dikkat çekici.

Ekte linkini bulabilirsiniz.
    http://akihabaranews.com/2013/10/23/article-en/honda-honda-s660-concept-mini-car-sized-sports-convertible-unveiled-soon

Honda S660

Honda S660

Honda S660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan0075 -- 24 Ekim 2013; 0:44:38 >

• Honda dan ciddi bir atılım görülüyor. Baktılar hızlı büyümeye gidemezlerse zorduruma düşecekler doğru üretimlere giderken marka gücünü de arttırmaya çalışıyorlar. Uyuttukları birçok segment araç bu yönde bir bir tanıtılıyor. Spor dünyada yerlerini hızlıca almalılar 2016-17 den sonra avrupa hareketlenecek, ivme kazanacak.
  • Gt86 ya rakip olabilir mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herzaman taktir etmişimdir kokpit tasarımını, birkez daha içine hayranlıkla baktım. Ama bu Hondaların içini tasarlayan adamla dışını tasarlayan adam aynı adam olamaz bence
  • 660cc olacakmış. Top Gear'da Smart Roadster gibi bir şey olacağı yazılmış.
    Ayrıca artık devrin küçük hacimli, çok güçlü olmayan ancak sürüş keyfi yüksek arabaların olduğundan falan bahsedilmiş. Zaten GT86, Fiesta ST gibi arabaları öve öve bitirememişlerdi programda.

Yine 660cc'lik Honda Beat'in halefi olacakmış.

Honda S660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BebeBiskuvisi -- 24 Ekim 2013; 9:38:02 >
  • guzel bence ama on cam direksiyona daha yakin bir yerden baslayip biraz daha dik olsa daha guzel olurmus

• BebeBiskuvisi kullanıcısına yanıt
    Benim aklıma da ilk S600 geldi. Sanki geçmişe bir selam çakıyor.
  • tatlı,sempatik, akıl dolu bir araba,
    keşke gelse, keşke...
  • mert107 kullanıcısına yanıt
    Performans olarak GT86/BRZ'ye rakip olacağını sanmıyorum. Bu aracın amacı daha ulaşılabilir fiyata daha çok sürüş keyfi sunmak.
  • güzel yere konumlandırılmış bir araç iş yapar
  • S660 deği de şu NSX modelini 444 göz ile bekliyoruz :)
  • Yeni kasa del sol .d

• Honda dan beklentilerim çok. Bu araç bence bu beklentilerimin başlangıcı olacak.
  •  Honda S660

Honda S660

Honda S660

• 1.6 ya da daha düşük motorlu arkadan itiş spor bir araba pek çok kişi tarafından tercih edileceğini düşünüyorum. Şu an sadece BMW 1 serisi bu özellikleri taşıyor ve yüksek fiyatı sebebi ile benim seçeneklerim arasına giremiyor. Umut ediyorum kısa bir süre içerisinde satışa çıkar.
  •  Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 30 Mart 2015; 20:33:05 >

• Mugen Versiyonu
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660
     Honda S660

• Son nesil Honda'lar gibi tamamen çöp.

Ama bu sefer açık ara berbat bir araç.

63 beygirlik spor araba. Hemde üstün VTEC teknolojisi ve ayrıca TURBO halde.

Son hızı 140 km/h. 0-100 verisini bulamadım. Muhtemelen o kadar uzun bir süreki açıklamaya utanmış motor devi honda.

Enteresandır ki DH forumun lanetlediği marka Alfa Romeo da aynı zamanda aynı konsepte bir araç çıkarttı.
    Ağırlıkları, boyutları, motor yerleşimleri vs hemen hemen aynı.

Alfa 4C Spyder.

240 beygir. 4.5 sn 0-100. 258 km/h son hız.

Devam et motor devi honda doğru yoldasın.

Honda S660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreePhone -- 8 Nisan 2015; 1:47:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.